14. 7. svátek má Karolína




Gertrudy pořádají charitativní bazar na pomoc zvířatům bez domova

PR
22. listopadu 2024   (10:15)
Dalších 5 fotografií v galeriiGertrudy pořádají charitativní bazar na pomoc zvířatům bez domova
foto: Getrudy, z.s. / se souhlasem

Už po osmé pořádá nezisková organizace Gertrudy, z.s. charitativní bazar na podporu opuštěných zvířat. Akce se uskuteční 23. listopadu od 10:00 do 16:00 v Sokolovně v Příbrami.


Charitativní bazar pořádaný neziskovou organizací Gertrudy, z.s. se stal v Příbrami tradiční akcí. Letos se koná již po osmé, a to v sobotu 23. listopadu v Sokolovně. Vstupné je zdarma, ale každý nákup pomáhá – veškerý výtěžek poputuje na pomoc zvířatům bez domova.
Akcí bude provádět osvědčený moderátor Marcel Forejt, patronkou bude bývalá Miss ČR Kateřina Stočesová. Program charitativního bazaru obohatí módní přehlídka a hudební vystoupení Mar Sahar.

Návštěvníci si budou moci vybrat z pestré nabídky levného oblečení z druhé ruky, ručně vyráběných dekorací, svícnů, drogerie, džemů, sirupů či hraček pro mazlíčky. Mlsné jazýčky potěší domácí koláče a další sladké i slané pochoutky. Děti najdou rozptýlení v dětském koutku, chybět nebude oblíbené malování na obličej. Zkrátka nepřijdou ani milovníci vína a piva.
Akcí bude provádět osvědčený moderátor Marcel …
foto: Getrudy, z.s. / se souhlasem
Přijďte nakoupit originální dárky, užít si příjemnou atmosféru a podpořit dobrou věc. Vaše účast pomůže těm, kteří nemohou sami požádat o pomoc – němým tvářím, které potřebují nový domov.

Fotogalerie

Gertrudy pořádají charitativní bazar na pomoc zvířatům bez domova (1) Gertrudy pořádají charitativní bazar na pomoc zvířatům bez domova (2) Gertrudy pořádají charitativní bazar na pomoc zvířatům bez domova (3) Gertrudy pořádají charitativní bazar na pomoc zvířatům bez domova (4) Gertrudy pořádají charitativní bazar na pomoc zvířatům bez domova (5)

foto: Getrudy, z.s. / se souhlasem

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák







Další články

Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic už roky mlčí. Technologie je pod soudem a ten provoz nechce Hrající fontána na náměstí Arnošta z Pardubic měla v létě každou celou hodinu spouštět … AKTUÁLNĚ Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Kombajny nezastavují: Žně ve středních Čechách výrazně předbíhají loňské tempo Zemědělci ve středních Čechách dosud sklidili zhruba 81 procent ploch s ozimým … Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí přívalové deště, kroupy i silný vítr Meteorologové varují před velmi silnými bouřkami, které v úterý 14. července zasáhnou … AKTUALIZOVÁNO Orlická přehrada: hladina klesá, lodní výtah stojí Orlická přehrada: hladina klesá, lodní výtah stojí Orlická přehrada se dostala výrazně pod dlouhodobý normál. Hladina je aktuálně osm … FOTOGALERIE Vydejte se poznat Brdy s průvodci. Čeká vás Dům přírody i jedinečná Třítrubecká vyhlídka Vydejte se poznat Brdy s průvodci. Čeká vás Dům přírody i jedinečná Třítrubecká vyhlídka Milovníci Brd mají jedinečnou příležitost poznat už zítra krajinu očima odborníků. … PŘÍRODA Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Extrémní závod Bcrossrun 13: Příbram měla silné zastoupení Plzeňská Olympia hostila o víkendu 11.a 12. července 2026 další ročník extrémního … SPORT Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Léto v nemocnici ovládnou Emoce Taťány Vencovské Galerie Gaudii gratia v Oblastní nemocnici Příbram nabídne od července do konce září … Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Ze Svaté Hory do Koněpruských jeskyní. Digitální karta otevírá a spojuje dva regiony se slevami Digitální návštěvnická karta propojující turistické oblasti Berounsko a Brdy a … NEPŘEHLÉDNĚTE Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Do Česka míří vlna tropů. Už v úterý udeří silné bouřky, pak se vrátí třicítky Počasí v Česku vstupuje do výrazně teplejší fáze. Nový týden přinese nadprůměrné letní … AKTUÁLNĚ
Dálnice D3 se v létě posune. Jihočeská část bude hotová příští rok, středočeská má vykoupeno už 50 % pozemků Dálnice D3 se v létě posune. Jihočeská část bude hotová příští rok, středočeská má vykoupeno už 50 % pozemků Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) oznámilo další postup při dostavbě dálnice D3. Už … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz