Fotogalerie: Babiš se při návštěvě Příbrami setkal s odpůrci i příznivci
NEPŘEHLÉDNĚTE
26. února 2020 (06:03)
Dalších 10 fotografií v galerii
foto: pribram.cz
Premiér při příchodu na radnici uvedl, že venku čekají stoupenci spolku Milion chvilek, který proti němu pořádá demonstrace.
Premiér Andrej Babiš (ANO) se při včerejší návštěvě Příbrami setkal s odpůrci i příznivci. Před městským úřadem, kam dorazil na diskusi s veřejností, na něj čekalo s transparenty asi 25 lidí, kteří křičeli a pískali. Na besedě v sále radnice lidé naopak Babiše přivítali potleskem.
Na hlouček odpůrců na náměstí T. G. Masaryka dohlížela policie. Lidé drželi transparenty s nápisy jako "Běž domů, Bureši" nebo "Babiš na Bytíz", kterými odkazovali na premiérovu spornou minulost a příbramskou věznici. Podle archivních dokumentů byl Babiš, někdejší člen komunistické strany, od roku 1982 tajným spolupracovníkem totalitní tajné policie (StB). Babiš to odmítá.
Premiér při příchodu na radnici uvedl, že venku čekají stoupenci spolku Milion chvilek, který proti němu pořádá demonstrace.
Babiš se na besedě omluvil, že musí odjet dřív kvůli večernímu jednání Bezpečnostní rady státu o rizicích koronaviru. "Musíme se tím zabývat, je to v Rakousku," uvedl. V Příbrami odpoledne zavítal také do nemocnice nebo za hasiči, předtím byl v Sedlčanech a Benešově.
Babiš se na besedě omluvil, že musí odjet dřív kvůli večernímu jednání Bezpečnostní rady státu o rizicích koronaviru. "Musíme se tím zabývat, je to v Rakousku," uvedl. V Příbrami odpoledne zavítal také do nemocnice nebo za hasiči, předtím byl v Sedlčanech a Benešově.
foto: pribram.cz
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Žena přišla o miliony, prodala byt a hrozí jí trestní stíhání. Nalétla falešným investicím
Neznámí podvodníci připravili vysokoškolsky vzdělanou ženu z Chomutovska téměř o 3,5 …
Blížící se začátek školního roku zasáhne rozpočty rodin. Prvňáčkům pomáhají školy, obce i pojišťovny
Pro děti je nástup do první třídy velkým dobrodružstvím, pro mnoho rodičů ale také …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Co se děje v parku po setmění? Zámek Dobříš hostí tradiční Noc s netopýry
Přijďte zjistit, co se děje v zámeckých zahradách po západu slunce a co všechno dokáže …
AKTUÁLNĚ
Česko zasáhly přes noc bouřky a vydatný déšť: Na horách spadlo přes 50 milimetrů, ochlazení je tady
Po tropickém víkendu dorazila výrazná změna počasí. V noci na pondělí postupoval přes …
AKTUÁLNĚ
Na Březových Horách začne průzkum podloží. Náměstí J. A. Alise čeká dopravní uzavírka
Na Březových Horách začne průzkum podloží v okolí kostela na náměstí J. A. Alise. …
DOPRAVA
Virtuální běhy zvou do Brd. Vyrazit můžete kdykoliv a vlastním tempem
Milovníci běhu i turistiky mohou objevovat krásy Brd novým způsobem. Regionální …
SPORT
Dobříš schválila stavbu nové budovy pro policii, demolice původní budovy rozdělila veřejnost
Na místě bývalé policejní stanice v ulici 28. října v Dobříši se po měsících čekání …
DOBŘÍŠ
Brdy se zbarvily do růžova: Rozkvetlé vřesy lákají turisty do srdce Brd
Léto se přehouplo do své druhé poloviny a právě nyní turisté obdivují nevšední krásu …
AKTUÁLNĚ
TRAGÉDIE U SEDLČAN: Osobní auto narazilo do stromu, řidič na místě zemřel
Nedělní ráno přineslo na Příbramsko tragickou zprávu z pozemních komunikací. Na …
AKTUÁLNĚ
Když klima zlobilo už dřív: počasí a nemoci na Příbramsku v 16. století
Příbramsko má v archivech desítky autentických záznamů o počasí, neúrodách a …
HISTORIE




















