2. 2. svátek má Nela




Foto dne: Příbramsko sevřely mrazy

FOTO
19. ledna 2016   (09:07)
Foto dne: Příbramsko sevřely mrazy
foto: pribram.cz

Ranní a večerní teploty klesaly až k mínus 18 stupňům Celsia.



Ranní a večerní teploty dnes klesaly hluboko pod bod mrazu. Na teploměrech jsme zaznamenaly i teplotu mínus 18 stupňů Celsia. Nízké teploty mohou komplikovat život i motoristům. Všechny silnice by měly být s opatrností sjízdné.

Dopravu ve středních Čechách dnes ráno místy komplikovaly sněhové přeháňky. Na některých silnicích leží zbytky sněhu po chemickém ošetření, vyplývá z údajů Ředitelství silnic a dálnic.

Zvýšenou opatrnost cestáři doporučují například na plzeňské dálnici D5, kde na vozovce leží rozbředlý sníh po chemickém ošetření. Sněhové přeháňky ztěžují i jízdu po karlovarské dálnici D6.

Se sníženou viditelností a občanským sněžením musejí řidiči počítat na silnicích prvních tříd na Kladensku a Rakovnicku. Obezřetní by měli být i motoristé na hlavních tazích na Příbramsku, Mělnicku, Mladoboleslavsku, Nymbursku, Kutnohorsku a Benešovsku.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
autor: ČTK, MJ








Další články

Problém s kojeneckými výživami. Obsahují nebezpečný toxin! Problém s kojeneckými výživami. Obsahují nebezpečný toxin! Státní hygienická služba upozorňuje rodiče na závažné zdravotní riziko spojené s … Pyrotechnika u zooparku Jeleni Homole: policie uznala pochybení, areál řeší následky Pyrotechnika u zooparku Jeleni Homole: policie uznala pochybení, areál řeší následky Krajské ředitelství policie Středočeského kraje prověřilo postup hlídky, která 1. … FOTOGALERIE Nový šéf středočeské policie pracoval v Příbrami přes sedmnáct let Nový šéf středočeské policie pracoval v Příbrami přes sedmnáct let Krajské ředitelství policie Středočeského kraje vede od 1. února plukovník Ondřej … Nový bazén v Příbrami: tobogán zatím ne, autobusy odjedou pryč a parkování má plán Nový bazén v Příbrami: tobogán zatím ne, autobusy odjedou pryč a parkování má plán Kolem projektu nového plaveckého bazénu se po zveřejnění dokumentace objevila řada … Nepřehlédněte Bílá a hnědá ovládnou rok 2026. Do módy se vrací 80. léta i široké kalhoty Bílá a hnědá ovládnou rok 2026. Do módy se vrací 80. léta i široké kalhoty Bílá a hnědá, široké kalhoty a inspirace 80. léty minulého století. Právě tyto prvky … Záchranáři zasahovali pod vrcholem Praha: přistál i vrtulník Záchranáři zasahovali pod vrcholem Praha: přistál i vrtulník V sobotu odpoledne se pod vrcholem Praha ve středních Brdech odehrála dramatická … Jarní prázdniny: policie připomíná zásady bezpečného pohybu doma, na horách i na silnicích Jarní prázdniny: policie připomíná zásady bezpečného pohybu doma, na horách i na silnicích S blížícím se obdobím jarních prázdnin je čas připomenout si, jak si děti i dospělí … Příbram doma nezaváhala. Kocouři smetli Beskydy 3:0 a berou důležité body Příbram doma nezaváhala. Kocouři smetli Beskydy 3:0 a berou důležité body V 19. kole ČEZ extraligy mužů přivítali volejbalisté VK TROX Příbram soupeře z … Suchý únor: nejkratší měsíc, nejdelší výzva Suchý únor: nejkratší měsíc, nejdelší výzva Každý únor se tisíce Čechů pustí do výzvy, která vypadá nevinně, ale umí potrápit: … Zajímavosti
ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu Rekonstrukce čistírny odpadních vod je největší investicí v historii Příbrami a … Politika
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz