Fotbalisté Dukly podlehli doma Příbrami
6. dubna 2024 (17:30)
Fotbalisté Dukly podlehli doma v 21. kole druhé ligy Příbrami 1:2, přestože vedli. Náskok Pražanů v čele tabulky se v neděli může ztenčit na jediný bod. Chrudim zdolala doma po obratu 2:1 Jihlavu. Východočeši se posunuli na třetí místo neúplné tabulky před Táborsko, které má k dobru odpolední duel s Varnsdorfem. Jihlava je desátá.
Na lavičce Dukly zatím nechyběl trenér Petr Rada, který dostal od disciplinární komise za rasistickou urážku osmiměsíční trest, ale verdikt je zatím nepravomocný, neboť se proti němu odvolal.
Jeho svěřenci skórovali v 49. minutě zásluhou Moulise. Středočeši, které poprvé z pozice hlavního trenéra vedl Bednář místo ve čtvrtek odvolaného Krejčího, srovnali o tři minuty později díky Senegalci Fallovi. Obrat dokonal střídající Coňk.
Dukla prohrála po sérii tří výher a stále vede tabulku o čtyři body před Vyškovem, jenž se v neděli představí na hřišti sparťanského B-týmu. Příbram vyhrála druhé z posledních tří kol a z šesté pozice ztrácí tři body na třetí Chrudim, jíž patří poslední barážová příčka.
Jihlavu poslal v Chrudimi do vedení na konci prvního poločasu gólovou tečí Vedral, domácí ale skóre po přestávce otočili. Nejprve se prosadil ve třetím zápase po sobě Látal a v 66. minutě dokonal obrat hlavou Míka. Jihlava nevyhrála ani v pátém jarním utkání, celkem čeká na tříbodový zisk šest ligových duelů.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribrram.cz / ČTK
autor: Jakub Pečenka
Související
•Kocouři potrápili favorita, ale sérii prodloužit nedokázali. Po porážce 1:3 postupují do finále extraligy Lvi Praha
•V novoknínském Muzeu zlata se děti stanou archeology
•Trenér Krejčí skončil u fotbalistů druholigové Příbrami, tým povede Bednář
Další články
Kdo z nás nikdy nepsal Ježíškovi? Vánoční pošta v Příbrami je připravená
Vánoční čas se blíží a k němu neodmyslitelně patří tradice psaní dopisů Ježíškovi. Pro …
Vánoce
/VIDEO/ U obce Háje havarovala řidička osobáku, po nehodě byla v šoku
V pátek ráno se stala nehoda na silnici II/118 v katastru obce Milín.
FOTO
Tipy na víkend: Třetí adventní víkend nabízí celou řadu tradičních akcí, tematické výstavy či koncerty – nalaďte se společně na Vánoce!
V sobotu a v neděli na vás čekají velmi oblíbené akce: Vánoce v hornickém domku, kde …
Čistší voda pro Dobříš, nové zařízení chrání místní rybníky
Dobříšská čistírna odpadních vod má nové technologické vybavení, které má zabránit …
V Žežické ulici porazil osobák ženu
Ve čtvrtek 11. prosince večer se stala nehoda v Žežické ulici v Příbrami.
O víkendu bude kouzelná vánoční atmosféra ve Skanzenu Vysoký Chlumec
Adventní víkend 13. a 14. prosince promění Skanzen Vysoký Chlumec v místo plné …
Model města u Nového rybníku: nápad nebo drahý luxus?
U Nového rybníku (Nováku) přibyl nový výtvarný prvek „Příbram jako na dlani“. Model …
ANKETA
Výstava vánočních stromků s jedinečnými příběhy láká do Březnice
V Březnici letos ožijí Vánoce od 13. prosince opravdu naplno. Galerie Ludvíka Kuby …
Nevíte co pod stromeček? Zkuste obdarovat a potěšit investičními šperky s drahými kameny od společnosti ATT v Příbrami
Za tisíce let zlato, stříbro, šperky a drahé kameny ani jednou neselhalo. Nikdy …
Komerční sdělení
Příbram v roce 2026: voda mírně zdraží, ostatní služby beze změn
Od ledna 2026 si Příbramští za vodu připlatí necelé tři koruny. Zvýšení je mírné, pod …
Nepřehlédněte





