4. 8. svátek má Dominik




Fotbalisté 1.FK Příbram jsou na třetím místě tabulky FNL

11. března 2018   (07:03)
Fotbalisté 1.FK Příbram jsou na třetím místě tabulky FNL
foto: pribram.cz

Před startem jara tak mají velmi dobrou výchozí pozici, pro splnění svého cíle, kterým je návrat do nejvyšší soutěže



Na vedoucí Opavu ztrácí dva body a na druhé postupové místo, které patří Třinci, pouhý bod. Před sezonou se událo u Litavky mnoho změn, což se zpočátku projevilo i na výkonech mužstva. „Úvod podzimu se nám příliš nepovedl, což bylo dáno velkými změnami. Následně jsme ale našli svou herní tvář, ukázali kvalitu a porazili týmy z čela tabulky. Prozatímní třetí příčka je tak dobrým příslibem do jarní části,“ říká sportovní manažer Michal Paták.

Během zimy tak vedení klubu pracovalo na ustálení kádru a jeho doplnění. „Nejsem zastáncem velkých změn. Podzimní kádr zůstal takřka pohromadě. Ze stabilních členů odešli pouze Danoski a Kvída. Chceme především pokračovat v naší cestě, kterou jsme započali na podzim,“ říká kouč Josef Csaplár.
„Kádr jsme naopak o několik hráčů doplnili. Hodně si slibujeme od zkušených borců jako Filip Hlúpik nebo Miroslav Slepička. Přišli také Švenger, Vejvar, Klán, Schwendt a z hostování se vrátil Soldát,“ dodává Michal Paták.

Trenéři tak mají nyní k dispozici 25 hráčů, kteří budou chtít navázat na povedené výkony z přípravy, ve které prohráli pouze jednou. „Důležitější než výsledky, je pro mě předvedená hra. V té objevovali prvky, které jsme chtěli. Dobré výsledky v přípravě vám totiž nezaručí úspěch v sezoně,“ myslí si Csaplár.

„Jdeme postupnými kroky a na konci chceme slavit postup“ doplňuje Michal Paták. První utkání vzhledem k počasí odehrají naši fotbalisté až v sobotu, avšak na domácím stadionu, kde od 14:30 hostíme tým Táborska.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
Info: 1.FK Příbram
autor: mip








Další články

Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Letní vedra dokážou proměnit interiér automobilu v rozpálenou pec. Vysoké teploty ale … NEPŘEHLÉDNĚTE HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky Je sice léto, ale hokejový fanoušek nikdy nespí a HC Baník Příbram už připravuje … PR Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Mimořádně náročný zásah zaměstnává od pondělního dopoledne čtrnáct jednotek hasičů u … AKTUALIZOVÁNO Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na dálnici D4 ve směru na Prahu ráno zkomplikoval provoz požár osobního automobilu, … AKTUALIZOVÁNO Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Na začátku týdne k nám opět proudí mimořádně teplý vzduch od jihozápadu až jihu. … AKTUÁLNĚ Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Evropa zpřísňuje pravidla pro obaly — a změny pocítí úplně všichni. Už od 12. srpna … AKTUÁLNĚ Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Sobota 1. srpna patřila na Příbramsku velkolepým akcím, které přilákaly tisíce … AKTUÁLNĚ Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš pokračuje v modernizaci městských sportovišť. Díky společnému úsilí desítek … AKTUÁLNĚ Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Mobilní telefon se stal neodmyslitelnou součástí každodenního života. Mnoho lidí po … ZAJÍMAVOSTI
Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Milovníci přírody, cyklistiky i Brd se mohou těšit na výjimečný letní výlet. Muzeum … PŘÍRODA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz