FK Příbram zve na první jarní zápas. Klub předá charitativní dar a k MDŽ obdaruje ženy květinou
7. března 2024 (10:45)
foto: FK Příbram / se souhlasem
V pátek 8. března čeká příbramské fotbalisty od 18 hodin první domácí zápas jarní části FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY proti Líšni. A protože tento den připadá zároveň na Mezinárodní den žen, připravuje FK Příbram pro své fanynky a divačky netradiční dárek v podobě květiny. Předávat se bude i charitativní dar.
Minulý pátek odšpuntovala Příbram jarní část 2. ligy předehrávkou 17. kola v Opavě. V televizním utkání zvítězila nejtěsnějším rozdílem 1:0 domácí Opava a příbramský trenér Krejčí neskrýval po utkání zklamání. “Myslím, že jsme byli lepší než domácí. Ti nás ale v první půli potrestali gólem po centrovaném míči. Náš výkon v průběhu utkání gradoval. Měli jsme více ze hry a spoustu standardek. V nastavení se mohl gólman stát slavným a srovnat, domácí to ale odbojovali a urvali pro sebe. V ofenzivě nás pronásleduje, že nejsme schopni lépe dohrát nadějné situace, ale rozhodně máme na čem stavět.”
“Vezměte v pátek 8. března zápas proti Líšni vaše drahé polovičky, kamarádky, maminky i babičky. Pro všechny ženy jsme nachystali k Mezinárodnímu dni žen, který se slaví tento den, fantastický voňavý dárek. A jestli chcete ohromit, tak speciálně pro páry chystáme soutěž o 3 pugety se 100 růžemi,” zve na zápas marketingový manažer klubu, Zdeněk Brož.
Dalším obdarovaným bude také příbramská nemocnice. Klub při posledním podzimním utkání a přes celou zimu vybíral v rámci charitativní akce FOTBAL PRO VŠECHNY GENERACE peníze. Výtěžek poputuje na oddělení paliativní péče v Oblastní nemocnici Příbram. Před samotným utkáním převezme ředitel nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada symbolický šek, který pomůže rozšířit vybavení oddělení.
První jarní zápas, který hraje Příbram doma na stadionu Na Litavce, má výkop v pátek v 18:00, brány stadionu jsou otevřeny již o hodinu dříve.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Pribram.cz
autor: Oldřich Kozák
Související
•Za účasti příbramských krasobruslařek proběhlo o víkendu MČR žactva v Českých Budějovicích
•FK Příbram zahajuje jarní část sezony v druhé nejvyšší lize
•Biatlonista David Eliáš pomohl smíšené štafetě k bronzu na MS v Otepää
Další články
Česko čeká prudké ochlazení. Zaprší, na horách může sněžit a ráno hrozí mráz
Po neděli se má opět ochlazovat a podle meteorologů se mohou ranní teploty dostat jen …
Den matek klepe na dveře: Máš dárek, nebo zase jen výmluvu?
Existují dny, na které si člověk vzpomene sám od sebe – narozeniny, Vánoce, první …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Počet výjezdů dál roste. Středočeský kraj bude obnovovat vozový park nákupem nových sanitek
Středočeští krajští radní odsouhlasili nákup 40 sanitek pro záchrannou službu v letech …
ZDRAVOTNICTVÍ
Ředitelka ZŠ, Příbram VII, 28. října 1 Renata Nováková: „Naší prioritou je bezpečné a zdravé prostředí pro děti“
Jak vypadá škola, která staví na uměleckém zaměření a zároveň klade důraz na výkon i …
ROZHOVOR
Bobři v Brdech pokračují v díle. Vytvořili krajinu plnou tůní a života
Brdské bobry si už každý bude navždy spojovat s tím, jak přehradili Klabavu pod …
POZNÁVÁME BRDY
Pietní akt u Slivice připomene poslední bitvu druhé světové války v Evropě
U Památníku Vítězství na Slivici se v neděli 10. května uskuteční pietní akt věnovaný …
HISTORIE
Výjimečná příležitost: Reprezentativní obchodní prostor 200 m² přímo na náměstí v Příbrami
V samotném centru Příbrami se nově nabízí k pronájmu atraktivní prostor o velikosti …
PR
Užitková vozidla na D4 přecházejí na ekologické biopalivo. Emise klesnou až o 75 procent
Údržba nové dálnice D4 míří k výrazně ekologičtějšímu provozu. Společnost Via Salis …
DOPRAVA
Tipy na víkend: Vyzkoušejte si práci architekta, přivítejte jaro nebo zajděte na koncert!
Tento víkend bude v Galerii Františka Drtikola připraven zajímavý program pro malé i …
AKTUÁLNĚ
Rožmitálská Družina zámku Růže láká na šerm i vystoupení pro královnu Johanku
Šermířské skupiny zažívají v Česku rostoucí zájem – nejen jako forma historické …
NEPŘEHLÉDNĚTE




