7. 12. svátek má Ambrož

Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje

PR
24. června 2019   (10:22)
Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje

Společnost CVP Galvanika z Příbrami obsadila v prestižní soutěži "Ocenění českých lídrů" první místo za celý Středočeský kraj.


Příbram je opět v něčem první. V konkurenci 115 českých firem  obstála nejlépe příbramská společnost CVP Galvanika a proto po právu obsadila první místo a získala tak titul "Lídr středočeského kraje" v rámci prestižní soutěže "Ocenění českých lídrů".

Společnost CVP Galvanika funguje v Příbrami již od roku 1992 a neustále se rozrůstá. Díky tomu má nyní kromě Příbrami své provozy též ve Slavičíně a Ždánicích a patří tak mezi přední firmy v oboru .

Podstatnými činnostmi, kterými se společnost zabývá jsou pokovování, zinkování a práškové lakování.

Možná byste byli překvapeni, v kolika výrobcích, které běžně používáte, byste mohli práci zaměstnanců této firmy najít i u sebe doma.

Pokud se chcete o společnosti dozěvdět více, shlédněte následující krátké video nebo si přečtěte dále v článku další zajímavosti.

 
Společnost CVP Galvanika s.r.o. byla založena v roce 1992 třemi pány: Augustinem Cenknerem, Ivanem Vančurou a Jánem Pajtaiem.

Společnost se od prvopočátku zabývala povrchovými úpravami kovů, v čemž pokračuje, rozvíjí a zdokonaluje tento proces v mnoha modifikacích dodnes.

V dnešní době se CVP Galvanika řadí mezi přední dodavatele povrchových úprav v oblasti galvanického pokovování nejenom v České republice, ale i ve střední Evropě. Logicky tak patří mezi důležité dodavatele do automobilového, stavebního a strojírenského průmyslu.

Společnost v současnosti zaměstnává 250 zaměstanců ve svých 3 provozech, které se nachází v Příbrami, Ždánicích a Slavičíně.

Snahou je neustále zavádět nejnovější tehcnologie na trhu do svých výrobních procesů a vzhledem k charakteru výroby také maximálně chránit životní prostředí, k čemuž je směrována podstatná část investic společnosti.

Pokud byste měli zájem v CVP Galvanika uplatnit své zkušenosti, neváhejte se obrátit na personální oddělení společnosti. Dveře pro schopné pracovníky tu jsou otevřeny.

Více informací o společnosti naleznete na www.cvp-galvanika.cz
Společnost CVP Galvanika s.r.o. byla založena …


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR
autor: PR
Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz