24. 7. svátek má Kristýna

Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje

PR
24. června 2019   (10:22)
Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje

Společnost CVP Galvanika z Příbrami obsadila v prestižní soutěži "Ocenění českých lídrů" první místo za celý Středočeský kraj.


Příbram je opět v něčem první. V konkurenci 115 českých firem  obstála nejlépe příbramská společnost CVP Galvanika a proto po právu obsadila první místo a získala tak titul "Lídr středočeského kraje" v rámci prestižní soutěže "Ocenění českých lídrů".

Společnost CVP Galvanika funguje v Příbrami již od roku 1992 a neustále se rozrůstá. Díky tomu má nyní kromě Příbrami své provozy též ve Slavičíně a Ždánicích a patří tak mezi přední firmy v oboru .

Podstatnými činnostmi, kterými se společnost zabývá jsou pokovování, zinkování a práškové lakování.

Možná byste byli překvapeni, v kolika výrobcích, které běžně používáte, byste mohli práci zaměstnanců této firmy najít i u sebe doma.

Pokud se chcete o společnosti dozěvdět více, shlédněte následující krátké video nebo si přečtěte dále v článku další zajímavosti.

 

Společnost CVP Galvanika s.r.o. byla založena v roce 1992 třemi pány: Augustinem Cenknerem, Ivanem Vančurou a Jánem Pajtaiem.

Společnost se od prvopočátku zabývala povrchovými úpravami kovů, v čemž pokračuje, rozvíjí a zdokonaluje tento proces v mnoha modifikacích dodnes.

V dnešní době se CVP Galvanika řadí mezi přední dodavatele povrchových úprav v oblasti galvanického pokovování nejenom v České republice, ale i ve střední Evropě. Logicky tak patří mezi důležité dodavatele do automobilového, stavebního a strojírenského průmyslu.

Společnost v současnosti zaměstnává 250 zaměstanců ve svých 3 provozech, které se nachází v Příbrami, Ždánicích a Slavičíně.

Snahou je neustále zavádět nejnovější tehcnologie na trhu do svých výrobních procesů a vzhledem k charakteru výroby také maximálně chránit životní prostředí, k čemuž je směrována podstatná část investic společnosti.

Pokud byste měli zájem v CVP Galvanika uplatnit své zkušenosti, neváhejte se obrátit na personální oddělení společnosti. Dveře pro schopné pracovníky tu jsou otevřeny.

Více informací o společnosti naleznete na www.cvp-galvanika.cz

Společnost CVP Galvanika s.r.o. byla založena …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR

autor: PR


Další články

Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár ubytovny Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár ubytovny Nikdo nebyl zraněn 23. července 2019   (20:45) Drobná nehoda u Kaufladnu vyústila v bitku, jeden z řidičů skončil v poutech Drobná nehoda u Kaufladnu vyústila v bitku, jeden z řidičů skončil v poutech Agrese s přibývajícím vedrem u řidičů stoupá 23. července 2019   (20:21) Po Příbrami nyní jezdí zhruba 260 forenzně označených dopravních prostředků Po Příbrami nyní jezdí zhruba 260 forenzně označených dopravních prostředků Projekt spustila rada města Příbrami v říjnu loňského roku, dobříšští radní forenzní značení pro tento rok neschválili 23. července 2019   (17:22) Meteorologové vydali výstrahu před tropickými teplotami Meteorologové vydali výstrahu před tropickými teplotami Výstraha platí od dnešních 12 hodin 23. července 2019   (14:02) Kvůli přemnoženým hlodavcům proběhla letos v červnu plošná deratizace města Kvůli přemnoženým hlodavcům proběhla letos v červnu plošná deratizace města Jarní průtrž mračen vyplavila u Hořejší Obory větší množství potkanů. Město ve spolupráci s rybáři rychle zasáhlo. Kvůli potkanům se přistoupilo k plošné deratizaci 23. července 2019   (11:32) Pátrání: Řidič naboural sanitku a ujel, ta převážela na majákách pacienta! Pátrání: Řidič naboural sanitku a ujel, ta převážela na majákách pacienta! Neviděli jste tento incident? Policisté by rádi s řidičem mluvili 23. července 2019   (08:09) Autobusová zastávka plná bezdomovců. Jistě víte, o které je řeč Autobusová zastávka plná bezdomovců. Jistě víte, o které je řeč „V nízkoprahovém centru je moc lidí, a to mi nevyhovuje. Proto jsem raději venku,“ říká jeden z mužů bez domova, kteří se včera v dopoledních hodinách pohybovali v blízkosti problémové autobusové zastávky 23. července 2019   (06:37) Dobříšský kruhový objezd se bude opravovat za provozu Dobříšský kruhový objezd se bude opravovat za provozu Oprava kruhového objezdu by měla být hotova do 31. července 2019, celková cena úprav byla podle projektové dokumentace vyčíslena na zhruba 130 tis. Kč 22. července 2019   (21:18) Policisté hledají svědky dopravní nehody Policisté hledají svědky dopravní nehody Řidič nákladního vozidla srazil cyklistu a ujel 22. července 2019   (17:10) Vyšší skoky, zahraniční hvězdy a spousta zážitků.  Highjump představuje kompletní program. SOUTĚŽ Vyšší skoky, zahraniční hvězdy a spousta zážitků. Highjump představuje kompletní program. SOUTĚŽ Co vše nabídne letošní ročník Highjump 2019? 22. července 2019   (15:02)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz