16. 6. svátek má Zbyněk

Firemní vánoční večírek v restauraci U Simony skončil bitkou

NEPŘEHLÉDNĚTE
7. prosince 2024   (15:30)
Firemní vánoční večírek v restauraci U Simony skončil bitkou
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka

Policie musela včera zasahovat u potyčky několika opilců v příbramské restauraci U Simony.


Prosinec je obdobím, kdy mnoho firem pořádá vánoční večírky, aby vyjádřily zaměstnancům poděkování a oslavily společné úspěchy roku. Tyto akce přinášejí prostor pro neformální setkání a budování týmového ducha. Nicméně právě uvolněná atmosféra spojená s konzumací alkoholu může vést i k méně šťastným momentům.

S přibývajícími přípitky totiž často mizí zábrany a s nimi i diplomacie. Mnohé večírky končí nežádoucími upřímnými výlevy, trapnými situacemi či dokonce konflikty. Přílišné uvolnění může poškodit mezilidské vztahy v pracovním kolektivu, a to někdy s dlouhodobými důsledky.

Kromě verbálních nedorozumění může přehnaná konzumace alkoholu vést i k fyzickým potyčkám nebo nepřijatelnému chování, které zaměstnanci následující dny těžko vysvětlují. A přesně takové zakončení měl včerejší večírek zaměstnanců jedné nejmenované příbramské firmy, vyrábějící ocelové konstrukce, v restauraci U Simony na Březových Horách.
K situaci se krátce vyjádřil i majitel restaurace Jaroslav Marek. „Nebyl jsem ten večer přímo na place, ale podle toho, co mi vyprávěli kolegové, šlo o problémy vyvolané opilými zaměstnanci firmy, která u nás slavila vánoční večírek. Nejdříve došlo k potyčce uvnitř restaurace, na základě čehož byla zavolána policie. Pak se měli výtržníci přesunout ven před restauraci, kde hádka pokračovala. Bohužel to nebylo poprvé, co u nás zaměstnanci této firmy dělali potíže. Za sebe můžu říct, že u nás si už vánoční večírek určitě neudělají, protože takové hosty tu rozhodně nechceme,“ dodal provozovatel.

Tisková mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková doplnila, že na místo vyjížděla policie i městští strážníci. Ke konfrontaci však nakonec nedošlo, neboť jeden z opilců upadl na schodech před restaurací a pochroumal si koleno. Situace se následně uklidnila.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Další články

Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Rozsáhlé cvičení prověřilo připravenost nemocnice i složek IZS na mimořádnou událost Desítky hasičů, záchranářů, strážníků a zdravotníků se v úterý 16. června zapojily do … AKTUÁLNĚ Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky Dubno bude hořet adrenalinem. Přijíždějí nejlepší hasiči republiky V Dubně se chystá závod, který láme ego i svaly. Hasiči tu poběží, tahají, šplhají a … AKTUÁLNĚ Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Policisté zadrželi čtveřici podezřelou z výroby a distribuce pervitinu v Praze a ve Středočeském kraji Kriminalisté zadrželi tři muže a jednu ženu, kteří podle nich v Praze a později ve … KRIMI Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Letní noc pod širým nebem: DJ Seppi roztančí Adventure Golf Milín Golfové jamky, hudba, drinky a noční obloha — tak bude vypadat pátek 19. června v … KULTURA Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Tropické vedro udeří o víkendu naplno. Bude dusno a hrozí i bouřky Česko čeká o víkendu vlna velmi vysokých teplot. V sobotu i v neděli budou teploty na … AKTUÁLNĚ Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka znovu v centru dění. Po vítání ptačího zpěvu přichází i zásadní zásah do sečení Fantova louka je jedním z nejcennějších přírodních míst v Příbrami — a v poslední době … AKTUÁLNĚ Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Proč má dnešní generace tolik „pozdních paniců“? Věda ukazuje, že problém není sex, ale naše společnost Je to trend, o kterém se dlouho šeptalo — a teď ho potvrzují i velké sociologické … LIFESTYLE Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Na Příbramsku shořel traktor za miliony, silnice 18 je kvůli odtahu opět uzavřena Rozsáhlý požár traktoru v plném rozsahu zcela zablokoval v pondělí odpoledne provoz na … AKTUALIZOVÁNO /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! /FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále! Flag fotbalisté Příbram Bobcats zažívají další výjimečný rok. Po třech českých … SPORT
Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře Myslivost dnes zdaleka neznamená jen péči o zvěř a tradice předávané z generace na … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz