12. 7. svátek má Bořek

Festival Mácháč zavítá v květnu do Březnice

29. dubna 2016   (14:39)
Festival Mácháč zavítá v květnu do Březnice
foto: Kačeři

Na akci bude možnost koupit vstupenky na letní festival Mácháč.



Léto se pomalu blíží a s ním přicházejí letní festivaly. V kulturním domě v Březnici se představí atmosféra největšího českého tanečního festivalu Mácháč. 7. května se uskuteční Mácháč Club Tour. Tato show zaplňuje kluby napříč republikou a jistě tomu nebude jinak i v Březnici.

V sobotu 7. května se představí ve svých DJ setech několik residentních umělců tohoto velkého, známého festivalu. Hlavní postavou bude DJ Enrico, známý pražský DJ, majitel klubu Studio 54 a výborný DJ. Tento člověk vystupuje po celém světě a nyní si bude moci odškrtnout i Březnici. Další DJ Roberto Chochola je březnickým a příbramským fanouškům dobře známý. Tradičně vystupuje na akcích Kačerů a vždy se setká s vřelým přijetím. Třetím zástupcem festivalu Mácháč je plzeňský Millan Weekender, který se představí v hitovém setu. Vše doplní další plzeňský DJ Prefect. Kačeři tentokrát představí umělce z větší dálky.

Večer nebude pouze o hudbě, tak jak je zvykem při produkce Kačerů. Těšit se můžete na nabitou světelnou show a hutný zvuk. Chybět nebude výhodný předprodej na letní festival Mácháč, soutěže o vstupenky a mnoho dárků festivalu. Vyfotit se můžete u oblíbené fotostěny. Další informace naleznete na www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Kačeři
autor: red








Další články

Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Ve čtrnácti letech má za sebou zkušenosti, které mnozí získávají až v dospělosti. … ZAJÍMAVOSTI Pozor na konzervované párky. Veterináři varují před zdravotním rizikem pro alergiky Pozor na konzervované párky. Veterináři varují před zdravotním rizikem pro alergiky Státní veterinární správa (SVS) varuje spotřebitele před konzervovanými vepřovými … AKTUÁLNĚ Sterilizace holubů: některá města ji už zkoušejí. V Příbrami se zatím čeká, řešením má být nový holubník u hřbitova Sterilizace holubů: některá města ji už zkoušejí. V Příbrami se zatím čeká, řešením má být nový holubník u hřbitova Holubi patří dlouhodobě mezi nejčastější městské živočišné problémy. Ve větších … NEPŘEHLÉDNĚTE Okamžik, kdy se buňka „rozhodne“ pro rakovinu. Čeští vědci ho dokázali zachytit Okamžik, kdy se buňka „rozhodne“ pro rakovinu. Čeští vědci ho dokázali zachytit Čeští vědci z CEITEC Masarykovy univerzity a Přírodovědecké fakulty MU oznámili … ZDRAVOTNICTVÍ Proč se lidé bojí zavolat realitnímu makléři? Proč se lidé bojí zavolat realitnímu makléři? Za těch několik let jsme v kanceláři REMAX Nova vyslechli stovky příběhů. Jeden z nich … PR Autobus zdarma sveze rodiny na dětská představení do Lesního divadla Skalka Autobus zdarma sveze rodiny na dětská představení do Lesního divadla Skalka Návštěvu letních pohádek v Lesním divadle Skalka usnadní rodinám s dětmi bezplatná … AKTUÁLNĚ Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny. Dva týdny v … AKTUÁLNĚ Příbramský Senior Point má nové hřiště na pétanque Příbramský Senior Point má nové hřiště na pétanque Senior Point v Příbrami, který letos slaví deset let své činnosti, rozšířil nabídku … AKTUÁLNĚ Vzácná orchidej dobývá nové lokality uvnitř Brd Vzácná orchidej dobývá nové lokality uvnitř Brd Prstnatec Fuchsův patří mezi naše nejkrásnější orchideje. Na první pohled zaujme … POZNÁVÁME BRDY
Kvalita vody ve středočeských koupalištích je nadále většinou výborná Kvalita vody ve středočeských koupalištích je nadále většinou výborná Kvalita vody ve středočeských přírodních koupalištích je většinou výborná, horké … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz