5. 5. svátek má Klaudie




Farmářské trhy budou i letos

8. ledna 2018   (16:38)
Dalších 8 fotografií v galeriiFarmářské trhy budou i letos
foto: pribram.cz

Realizační tým trhů nám zaslal první informace o plánech na letošní rok


Jak to bude v roce 2018 s oblíbenými Farmářskými trhy oznámil nyní jejich realizační tým:

"Tržiště bude v roce 2018 otevřeno nejdříve od února (uvidíme podle počasí). Provozní doba bude vždy 1. a 3. sobotu v měsíci od 8:00 do 13:00 hodin. Momentálně se nacházíme ve fázi obsazování stálých prodejních míst na farmářských trzích. Stejně jako v minulých sezónách, i letos je kapacita tržiště 40 prodejních míst. Přednostně budou mít opět vyhrazena místa prodejci, kteří své produkty sami pěstují nebo vyrábějí. Ostatní místa obsadí obchodníci, kteří nabízejí překoupené produkty. Upřednostňováni budou prodejci regionálních nebo jedinečných výrobků.
Jak to bude v roce 2018 s oblíbenými …
foto: pribram.cz

Kromě provozování stálých prodejních míst budeme stejně jako v předchozích letech ve spolupráci s dalšími příbramskými pořadateli připravovat jednorázové, sezónně a tematicky zaměřené gastronomické akce či další podobně orientované jarmarky nebo slavnosti."

Zájemci mohou podávat písemné přihlášky nebo telefonovat na kontakty realizačního týmu Farmářských trhů Obecního živnostenského úřadu Městského úřadu Příbram:
Kromě provozování stálých prodejních míst …
foto: pribram.cz

Fotogalerie

Farmářské trhy budou i letos (1) Farmářské trhy budou i letos (2) Farmářské trhy budou i letos (3) Farmářské trhy budou i letos (4) Farmářské trhy budou i letos (5) Farmářské trhy budou i letos (6) Farmářské trhy budou i letos (7) Farmářské trhy budou i letos (8)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
Info: Městský úřad Příbram
autor: MP








Další články

Představenstvo nemocnice odvolalo z vedení Stanislava Holobradu Představenstvo nemocnice odvolalo z vedení Stanislava Holobradu MUDr. Stanislav Holobrada byl odvolán z funkce předsedy představenstva Oblastní … Příbram vypíše novou zakázku na čistírnu, zhotovitel by mohl být znám v září Příbram vypíše novou zakázku na čistírnu, zhotovitel by mohl být znám v září Příbram vypíše novou zakázku na rekonstrukci čistírny odpadních vod. Původní tendr za … AKTUÁLNĚ MOTOTECHNA, jak ji neznáte! V neděli se místo promění na sousedský dvůr MOTOTECHNA, jak ji neznáte! V neděli se místo promění na sousedský dvůr Prostor před bývalou Mototechnou u Boženy Němcové většina lidí míjí bez povšimnutí. … AKTUÁLNĚ Scrollujete víc, než si myslíte? Vědci varují: krátká videa nám přepisují mozek Scrollujete víc, než si myslíte? Vědci varují: krátká videa nám přepisují mozek Myslíte si, že máte svůj mobil pod kontrolou? Že pár minut na Reels, TikToku nebo … LIFESTYLE PANIKA U HRANIC! Smrtící nákaza se blíží k Česku: africký mor prasat už jen desítky kilometrů od hranic PANIKA U HRANIC! Smrtící nákaza se blíží k Česku: africký mor prasat už jen desítky kilometrů od hranic Situace kolem afrického moru prasat (AMP) se v příhraničí dramaticky zhoršuje. … AKTUÁLNĚ Krevní challenge přinesla přes 200 odběrů, studenti darovali téměř 100 litrů krve Krevní challenge přinesla přes 200 odběrů, studenti darovali téměř 100 litrů krve Do Krevní challenge se zapojily střední školy z Příbramska. Během několika měsíců se … Změna počasí je za dveřmi. Přinese studená fronta tolik očekávané srážky? Změna počasí je za dveřmi. Přinese studená fronta tolik očekávané srážky? Tenhle týden začal příjemnými letními teplotami, ale blíží se změna počasí. Podle … AKTUÁLNĚ Vypadali jako elita trhu. Teď se řeší, kdo všechno přišel o miliony. Vypadali jako elita trhu. Teď se řeší, kdo všechno přišel o miliony. Už několik dní se na sociálních sítích objevovaly varovné příběhy lidí, kteří … AKTUÁLNĚ Má váš pes čip? Bez registrace je to jen „mrtvý“ kus plastu pod kůží Má váš pes čip? Bez registrace je to jen „mrtvý“ kus plastu pod kůží Povinné čipování psů v Česku platí už několik let, přesto tisíce majitelů dělají … NEPŘEHLÉDNĚTE
Megaknedlík budí pozornost. A Příbram už si tiše klade otázku: A kdy přijde k nám? Megaknedlík budí pozornost. A Příbram už si tiše klade otázku: A kdy přijde k nám? V české gastronomii se občas objeví jídlo, které nerozdělí jen přílohu od masa, ale i … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz