31. 5. svátek má Kamila

Family Fest 2018: Když se baví celá rodina!

21. června 2018   (18:09)
Family Fest 2018: Když se baví celá rodina!

Přijde nás v sobotu deset tisíc?



Deset tisíc návštěvníků, tedy třetina Příbrami. To je očekávaný počet lidí, kteří by se letos mohli bavit na Novém rybníku v rámci už tradiční letní akce na Nováku. Letošním tématem je rodina. Během Family Festu si přijdou na své dámy, pánové, teenageři i ti nejmenší špunti.

Stalo se již tradicí, že město Příbram v červnu v areálu přírodního koupaliště Nový rybník pořádá velké tematické akce. Nejinak tomu bude letos, kdy město s dalšími partnery chystá na sobotu 23. června celodenní festival pod širým nebem pro celou rodinu. „Letošní rok jsme pojali v trochu jiném duchu,“ uvedla příbramská místostarostka Alena Ženíšková a dodala: „Na své si přijdou tatínkové, kteří si zajdou na pivo na Beerfest a pak se půjdou podívat na módní přehlídku, maminky se zkrášlí v Beauty zóně a pak se zajdou podívat na siláky s motorovými pilami, a děti – aby si rodiče mohli odpočinout – budou mít vyžití v prostoru letního kina, ve skateparku a na volnočasovém hřišti, kde budou probíhat soutěže v rámci Her bez hranic.“

Program, kterým bude návštěvníky celý den provázet příbramská moderátorská celebrita Marcel Forejt, je skutečně velice pestrý, užije si opravdu celá rodina. DĚTSKÁ sekce bude naplněna atrakcemi a programem pro nejmenší a teenagery. Chystají se tvůrčí dílničky, vystoupení Youtuberů, kouzelnická show nebo exhibice v novém skateparku. Své „stanoviště“ budou mít také ženy, které se nechají hýčkat v BEAUTY zóně s prezentacemi kadeřnických salonů nebo líčení. Součástí zábavného dne bude i kulinářská, módní a sportovní sekce. Chybět nebude ani zóna pro muže, ta bude pojata jako BEER fest s přehlídkou minipivovarů, soutěží o nejlepší pivo, degustacemi či soutěžemi ve stylu O největšího siláka. Večer bude následovat hudební a zábavní program. Pokud se vydaří počasí, návštěvníci jistě uvítají možnost vyzkoušení vodních atrakcí.

PRO KAŽDÉHO NĚCO

V zóně určené především pro ženy si budou moci návštěvníci vyzkoušet jógu, trampolínky a další skupinové lekce. Vedle klasické nabídky občerstvení se zde budou podávat pokrmy připravené v souladu se zásadami zdravého životního stylu. Chystají se také módní přehlídky nebo kulinářské show. Osobností, kterou budete potkávat celý den, bude modelka Simona Krainová. Setkáte se také s celebritou ze světa gastronomie Romanem Vaňkem.

Takzvaný Park pro chlapy bude neméně lákavý. Celý den zde bude probíhat přehlídka malých pivovarů a pivovarů partnerských měst. Pochopitelně samotná přehlídka by asi uspokojila málokterého příznivce zlatavého moku, a tak bude součástí i degustace a soutěž o nejlepší pivo. Podávat se budou poctivé hamburgery a maso na grilu. Doprovodný program tvoří například hudební vystoupení skupin Staropražští pardálové a Frajara Putika. O tom, zda pivo dělá hezká těla, budou moci pánové přemítat při silové show Jirky Tkadlčíka. Kromě dovednostních soutěží pro chlapy se tu uskuteční rovněž sportovně-zábavná dřevorubecká show. Ukázka šesti disciplín z kategorie timbersports bude dobrou inspirací pro všechny, které v létě čeká porcování palivového dřeva na zimu.

A co by to bylo za Family Fest, kdyby pořadatelé zapomněli na děti. Pro teenagery i ty nejmenší jsou na programu tvořivé dílničky, kouzelnická show, hudební vystoupení, nafukovací atrakce ve stylu „Takešiho hry“ Her bez hranic, kulinářská show pro malé kuchaře. Chybět nebude vystoupení Honzy Ondera či skupiny Maxim Turbulenc. Také tu bude oblíbený Michal z Kouzelné školky. A přijedou YouTubeři, kteří oslovují nejen náctileté, ale také jejich rodiče, kteří občas žasnou nad tím, co baví dnešní mladé, a současně zatlačují slzy dojetí při vzpomínce na Studio Kamarád. Skatepark bude hostit exhibice, k vyzkoušení budou koloběžky a skate boardy.

SE SLZOU AŽ K OHŇOSTROJI

Pokud se během dne jednotliví členové rodin rozprchnou ke stánkům a atrakcím, které je zajímají nejvíce, v podvečer by se měli opět setkat na jednom místě. Od 18.00 do 23.00 hodin na Nováku totiž vystoupí kapela Slza, uskupení ABBA Stars - Revival, David Deyl a zpěvačka Petra Janů. Patnáct minut po jedenácté rozzáří Nový rybník už tradiční ohňostroj.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Pavlína Svobodová
tisková mluvčí radnice
autor: jk








Další články

Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně Nový seznamovací trend „SHREKKING“ šokuje. Lidé randí s „horšími partnery“ schválně Sociální sítě opět zaplavuje nový vztahový trend, který budí emoce i ostrou kritiku. … LIFESTYLE Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Příbram má bronz z Balkánu! Jan Štěpánek vybojoval medaili na IMMAF Jan Štěpánek z Pankration Gymu Příbram vybojoval na mezinárodním turnaji Balkan Open … SPORT Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí Ředitel ZŠ Březové Hory Mgr. Josef Strejc MBA: Škola má být místem, kde se děti cítí bezpečně a učí se s chutí ZŠ Březové Hory je jednou z mála škol v Příbrami, která staví výuku na slovním … ROZHOVOR Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Studenti z Dubna si zahráli na policisty. Vyzkoušeli si zbraně, zásahy i zastavování aut Třicet studentů oboru Bezpečnostně právní činnost ze SOŠ Dubno si vyzkoušelo, jak … FOTO Příbram čeká sportovní nápor. Nový rybník obsadí stovky triatlonistů z celé republiky Příbram čeká sportovní nápor. Nový rybník obsadí stovky triatlonistů z celé republiky Příbram čeká nabitý sportovní víkend. Už 30. a 31. května se areál Nový rybník promění … SPORT Kociánek, drobný klenot brdských lesů Kociánek, drobný klenot brdských lesů Když člověk prochází jarními Brdy, snadno přehlédne jednu z jejich nejpůvabnějších … POZNÁVÁME BRDY Složky IZS v plném nasazení: Páteční odpoledne přineslo havárii na střechu i požár s nadýchaným řidičem Složky IZS v plném nasazení: Páteční odpoledne přineslo havárii na střechu i požár s nadýchaným řidičem Příbramští záchranáři, policisté i hasiči zasahovali během několika hodin u série … AKTUALIZOVÁNO Běžecké kluby místo seznamek? Single lidé mění Tinder za společné kilometry Běžecké kluby místo seznamek? Single lidé mění Tinder za společné kilometry Ještě před pár lety byly běžecké kluby hlavně o sportu. Dnes se z nich stále častěji … ZAJÍMAVOSTI Kam vyrazit s dětmi? Příbramsko zaplaví dětské dny plné her, soutěží i pohádek Kam vyrazit s dětmi? Příbramsko zaplaví dětské dny plné her, soutěží i pohádek Začátek června tradičně patří dětem. Mezinárodní den dětí, který připadá na 1. června, … ZAJÍMAVOSTI
Vypuštěná rysice už běhá po Brdech. Telemetrický obojek prozradil, že se pohybuje v místech, kde se objevují rysí samci Vypuštěná rysice už běhá po Brdech. Telemetrický obojek prozradil, že se pohybuje v místech, kde se objevují rysí samci /FOTO, VIDEO/ Minulý pátek byla v Chráněné krajinné oblasti Brdy navrácena do přírody … BLESKOVÁ ZPRÁVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz