22. 5. svátek má Emil

Energon je i přes svou gigantičnost blízko lidem

16. května 2019   (15:14)
Energon je i přes svou gigantičnost blízko lidem

Dobříšská firma letos slaví kulatiny. A chystá pro své zaměstnance velkolepou akci


Dobříšská firma Energon, která patří v regionu mezi jedny z nejznámějších, slaví tento rok 20 let od svého založení. K tomuto významnému výročí chystá pro své zaměstnance s rodinami velkolepou oslavu.
 
Firma Energon Dobříš je hlavně elektromontážní, projekční a geodetická kancelář. Víceméně dělá kompletní elektromontáže od projektů až po celkové dokončení staveb v hladině nízkého, vysokého a velmi vysokého napětí.
 
Firma vznikla v roce 1999 a u jejího založení stáli Jan Ježek, Roman Pechač a Václav Kočka. Právě tito tři muži se zasloužili o vybudování firmy, která zaměstnává přes tři sta zaměstnanců.

,,Už před rokem 1999 jsem si udělal „živnosťák" a začal jsem dělat elektriku. V roce 1997-1998 jsme se s Vencou Kočkou a Romanem Pechačem potkali a domluvili se, že budeme pracovat společně. Začínali jsme s rozvody kabelů, budování trafo stanic a linek venkovního vedení. V roce 1999 jsme se jednoznačně shodli na tom, že založíme firmu. To jsme udělali a nazvali jsme ji Energon. V ten moment k nám ještě přibyl Roman Šrámek, jako šéf projekce,“ popsal vznik místní významné společnosti spolumajitel Jan Ježek.
 
Firma sídlí v Dobříši a v současné době se stále více a více rozrůstá. Vznikl Energon holding, který sjednocuje několik dceřiných společností.

,,Sloučení jednotlivých, dříve dceřiných firem, bylo vlastně hlavně z toho důvodu, že v Energonu jsme díky naši vizím chtěli dělat kompletní energetiku napříč celým segmentem, což nešlo slučovat do jedné samostatné firmy. Tím vznikl Energon holding, který zaštiťuje veškeré firmy v holdingu,“ vysvětlil Roman Pechač, který v současné době vede Energon Dobříš jako takový.
 
Za 20 let své existence prošla firma Energon rapidním vývojem. I přes svou gigantičnost však zůstala velmi blízko lidem. Více ZDE.

Co by to bylo za výročí bez pořádné oslavy? Tu vedení firmy pro své zaměstnance chystá 21. června na fotbalovém hřišti na Dobříši. A na zábavě rozhodně nešetří.

,,Těším se hodně. Hlavním organizátorem za Energon je Roman Pechač a dělá to dobře. Těším se na všechny lidi, co tam přijdou. Všechny, kteří tvoří Energon,“ řekl Václav Kočka.
 
Popřát a zazpívat firmě dorazí i známá česká zpěvačka Olga Lounová, slovenský raper Mike Spirit, nebo aktuálně velmi oblíbená zpěvačka Leny se svou kapelou. Připraven je i bohatý odpolední program pro děti, který zakončí kouzelník.
 
Nám nezbývá, než firmě popřát hodně úspěchu i v dalších letech jejího působení.

 

Dobříšská firma Energon, která patří …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR

autor: PRDalší články

Víkend byl ve znamení hudby a pouťových atrakcí Víkend byl ve znamení hudby a pouťových atrakcí Nedělní náměstí zaplnily orchestry dechové hudby a pestrobarevné stejnokroje mažoretek. 21. května 2019   (21:14) FOTOGALERIE Potyčka mezi dvěma cizinci skončila napadením Potyčka mezi dvěma cizinci skončila napadením Na Drkolnově zasahovali v odpoledních hodinách policisté 21. května 2019   (19:52) Fanynky šílí – do Příbrami míří kapela Slza! Fanynky šílí – do Příbrami míří kapela Slza! Na příbramském koncertu zazní i jejich nový hit Paravany, který se stal nejhranější českou písničkou v rádiích. Již tento pátek! 21. května 2019   (16:00) Namol opilý cizinec napadl družku a pak policistu Namol opilý cizinec napadl družku a pak policistu Agresor kopl policistu do hlavy a do ruky, kterou si ji kryl, přičemž mu zlomil záprstní kosti na dlani. 21. května 2019   (13:45) Policisté pátrají po svědcích dvou dopravních nehod Policisté pátrají po svědcích dvou dopravních nehod K oběma nehodám došlo v neděli 19. května 21. května 2019   (11:32) Letošní jubilejní 40. ročník Rally Příbram byl zrušen Letošní jubilejní 40. ročník Rally Příbram byl zrušen Nepodařilo se naplnit finanční rozpočet pro zdárné uspořádání této akce 21. května 2019   (09:36) Příbramáci nejsou lhostejní - darovali téměř dvě a půl tuny potravin a drogerie těm, kteří to nejvíce potřebují! Příbramáci nejsou lhostejní - darovali téměř dvě a půl tuny potravin a drogerie těm, kteří to nejvíce potřebují! Pomoc je určena lidem, jejichž životní situace je natolik tíživá, že si nemohou zajistit základní potraviny vlastními silami 21. května 2019   (08:25) Příbramští zastupitelé schválili záměr rekonstrukce aquaparku Příbramští zastupitelé schválili záměr rekonstrukce aquaparku Město si chce vzít na akci úvěr, část nákladů by se mohla zaplatit z očekávané zvýšené návštěvnosti. 21. května 2019   (05:58) Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Aktuálně: U Pivnice na Růžku dnes večer bez cigarety, štamgasti kvůli zápachu plynu povolali hasiče Na místo přijel i pracovník plynáren 20. května 2019   (20:35) Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Pomyslné kormidlo po panu Ing. Jindřichu Vařekovi převezme Mgr. Jan Konvalinka Zastupitelé Příbrami právě v těchto chvílích zvolili nového starostu. 20. května 2019   (17:35)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz