21. 7. svátek má Vítězslav

Energon je i přes svou gigantičnost blízko lidem

16. května 2019   (15:14)
Energon je i přes svou gigantičnost blízko lidem

Dobříšská firma letos slaví kulatiny. A chystá pro své zaměstnance velkolepou akci


Dobříšská firma Energon, která patří v regionu mezi jedny z nejznámějších, slaví tento rok 20 let od svého založení. K tomuto významnému výročí chystá pro své zaměstnance s rodinami velkolepou oslavu.
 
Firma Energon Dobříš je hlavně elektromontážní, projekční a geodetická kancelář. Víceméně dělá kompletní elektromontáže od projektů až po celkové dokončení staveb v hladině nízkého, vysokého a velmi vysokého napětí.
 
Firma vznikla v roce 1999 a u jejího založení stáli Jan Ježek, Roman Pechač a Václav Kočka. Právě tito tři muži se zasloužili o vybudování firmy, která zaměstnává přes tři sta zaměstnanců.

,,Už před rokem 1999 jsem si udělal „živnosťák" a začal jsem dělat elektriku. V roce 1997-1998 jsme se s Vencou Kočkou a Romanem Pechačem potkali a domluvili se, že budeme pracovat společně. Začínali jsme s rozvody kabelů, budování trafo stanic a linek venkovního vedení. V roce 1999 jsme se jednoznačně shodli na tom, že založíme firmu. To jsme udělali a nazvali jsme ji Energon. V ten moment k nám ještě přibyl Roman Šrámek, jako šéf projekce,“ popsal vznik místní významné společnosti spolumajitel Jan Ježek.
 
Firma sídlí v Dobříši a v současné době se stále více a více rozrůstá. Vznikl Energon holding, který sjednocuje několik dceřiných společností.

,,Sloučení jednotlivých, dříve dceřiných firem, bylo vlastně hlavně z toho důvodu, že v Energonu jsme díky naši vizím chtěli dělat kompletní energetiku napříč celým segmentem, což nešlo slučovat do jedné samostatné firmy. Tím vznikl Energon holding, který zaštiťuje veškeré firmy v holdingu,“ vysvětlil Roman Pechač, který v současné době vede Energon Dobříš jako takový.
 
Za 20 let své existence prošla firma Energon rapidním vývojem. I přes svou gigantičnost však zůstala velmi blízko lidem. Více ZDE.

Co by to bylo za výročí bez pořádné oslavy? Tu vedení firmy pro své zaměstnance chystá 21. června na fotbalovém hřišti na Dobříši. A na zábavě rozhodně nešetří.

,,Těším se hodně. Hlavním organizátorem za Energon je Roman Pechač a dělá to dobře. Těším se na všechny lidi, co tam přijdou. Všechny, kteří tvoří Energon,“ řekl Václav Kočka.
 
Popřát a zazpívat firmě dorazí i známá česká zpěvačka Olga Lounová, slovenský raper Mike Spirit, nebo aktuálně velmi oblíbená zpěvačka Leny se svou kapelou. Připraven je i bohatý odpolední program pro děti, který zakončí kouzelník.
 
Nám nezbývá, než firmě popřát hodně úspěchu i v dalších letech jejího působení.

 

Dobříšská firma Energon, která patří …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR

autor: PRDalší články

Na Dobříši vzniká rekordní pikniková deka Na Dobříši vzniká rekordní pikniková deka Šijí spolu děti, jejich rodiče a babičky. Chceme, aby se lidé na chvíli zastavili a zamysleli se nad tím, co je v životě důležité. Že to není o honbě za penězi, ale o tom být spolu,“ říká Jakub Jánský, předseda správní rady nadačního fondu Děti bez mobilu 21. července 2019   (11:32) Dedič odhlavičkoval všechny body těsně před koncem utkání Dedič odhlavičkoval všechny body těsně před koncem utkání SFC Opava - 1.FK Příbram 1:0 (0:0) V sobotu 20. července zavítala ve 2. kole FORTUNA:LIGY Příbram na stadion v Městských sadech do Opavy. 21. července 2019   (09:19) Příbramská radnice bude mít opravenou fasádu a okna za 3 miliony korun Příbramská radnice bude mít opravenou fasádu a okna za 3 miliony korun Stavební práce by měly být hotovy během podzimu. 21. července 2019   (06:57) Po včelím bodnutí letěl pro cyklistu vrtulník Po včelím bodnutí letěl pro cyklistu vrtulník Posádka Letecké záchranné služby zasahovala u obce Planiny 20. července 2019   (18:57) Pátrání po nezletilé dívce mělo šťastný konec Pátrání po nezletilé dívce mělo šťastný konec Dítě se ztratilo z dohledu 20. července 2019   (18:15) Základní škola v Jincích dostane nové moderní učebny Základní škola v Jincích dostane nové moderní učebny V nové půdní vestavbě vznikne moderní učebna chemie, fyziky, biologie a PC. Žáci budou mít k dispozici dokonce i 3D tiskárnu 20. července 2019   (14:52) Táborníci si pobyt užívají Táborníci si pobyt užívají V průběhu dvou dnů navštívil starosta města dva letní tábory. 20. července 2019   (12:02) Od září v nových učebnách Od září v nových učebnách Základní škola u ulici 28. října procházela v minulém školním roce rekonstrukcí, při níž díky půdní vestavbě vzniklo několik nových specializovaných učeben. 20. července 2019   (09:38) Lesní divadlo Skalka představuje program na srpen Lesní divadlo Skalka představuje program na srpen Obyvatelé Příbrami mají štěstí, že v našem městě funguje již dlouhých šedesát let oblastní divadlo, které se poslední roky v žebříčcích úspěšnosti řadí na přední pozice. Kromě kamenného divadla má Příbram také divadlo lesní. 20. července 2019   (07:33) Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Opět přicházíme s pravidelným přehledem víkendových akcí. 19. července 2019   (21:16)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz