1. 2. svátek má Hynek




EDUARTS – nové vzdělávací centrum pro děti a dospělé v Příbrami

Komerční sdělení
5. září 2023   (12:36)
EDUARTS – nové vzdělávací centrum pro děti a dospělé v Příbrami
foto: PR

Zájemci se mohou seznámit s nabídkou EDUARTS v pátek 8. 9. v centru Příbrami na dni otevřených dveří.


Od 4.9. 2023 se nám. T. G. Masaryka čp. 152 stalo místem, kam do nových prostor vzdělávacího centra EDUARTS můžete dovést svoje děti od 2,5 let na výuku angličtiny (osvědčená metoda Helen Doron, kterou už 12 let se svými lektorkami v našem regionu úspěšně vyučuje Tereza Kompánková), na kreativní a pohybové kroužky, na doučování nebo na přijímačky nanečisto na střední školy.

Dětský dopolední klub nabídne dětem aktivity zaměřené na rozvoj motoriky, kreativity a sociálních schopností v návaznosti na roční období a obecné zvyklosti (Velikonoce, Vánoce, …). Každou středu můžete využít nabídku otevřeného hlídání dětí s programem navazujícím na ŠVP mateřských školek.

Nové vzdělávací centrum EDUARTS je nestátní uskupení, které díky zkušenému týmu rodičů – pedagogů pod vedením Mgr. Barbory Slavkovské nabízí příbramské veřejnosti služby, které škola ve vzdělávání, výchově a dalším rozvoji dětí neposkytuje. Proto na adrese nám. T. G. Masaryka čp. 152 v Příbrami najdete i logopedii, poradenství v oblasti pedagogicko-psychologické, celostní přístupy, mentální koučink nebo např. češtinu pro cizince.

V EDUARTS centru najdete také celou řadu vzdělávacích a tvůrčích seminářů, workshopů pro rodiče, pedagogy a širokou veřejnost. Čekají na vás také zábavné akce pro rodiče s dětmi.
Pokud by se vám hodil prostor „sdílené kanceláře“ – cowork, kde máte možnost pracovat po dobu, kdy jinak „pasivně“ čekáte na svoje dítě – i tuto službu zde objevíte a v případě potřeby si na vlastní akce můžete prostor pronajmout i o víkendu.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v centru EDUARTS je 8. 9. 2023 od 13 do 18 hodin, informace o zápisu, přihláškách, kompletním programu a službách jsou dostupné na www.eduarts.cz
Od 4.9. 2023 se nám. T. G. Masaryka čp. 152 …
foto: PR
foto: PR

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Související


Další články

ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu Rekonstrukce čistírny odpadních vod je největší investicí v historii Příbrami a … Politika Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem Příbramská rodačka a nejznámější česká MMA bojovnice Lucie Pudilová má za sebou návrat … Sport Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou Vánoční obrázky pro Ježíška letos dorazily na Svatou Horu nejen z Příbramska, ale také … FOTOGALERIE Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku Už tuto neděli 1. února se v Bedřichově uskuteční 59. ročník ČEZ Jizerské 50. Na … Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku Na nové dálnici D4 mezi Pískem a Příbramí řešilo město Písek v roce 2025 přes 20.000 … Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování Zimní areály ve středních Čechách hlásí i přes mírné oteplení stále ideální podmínky, … Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum Ministerstvo zdravotnictví ČR varuje spotřebitele před kosmetickým přípravkem … Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy Příbram patří mezi nejlépe hospodařící města své velikosti. Nezávislá společnost CRIF … Politika Les ožije v Podbrdském muzeu: Jarní prázdniny plné her a objevů Les ožije v Podbrdském muzeu: Jarní prázdniny plné her a objevů Jarní prázdniny nabídnou v Podbrdském muzeu v Rožmitále pod Třemšínem zábavný a …
Novým ředitelem Technických služeb Příbram se stane Jan Poskočil. Uspěl ve výběrovém řízení Novým ředitelem Technických služeb Příbram se stane Jan Poskočil. Uspěl ve výběrovém řízení Rada města na svém posledním zasedání schválila jmenování nového ředitele Technických … Blesková zpráva
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz