Dvořákovo nábřeží v Příbrami v sobotu ožije nejen hudbou
24. května 2024 (06:43)
foto: Spolek ve čtvrtek / se souhlasem
Součástí kulturně-společenského programu akce Korzo Obora bude kromě koncertů také loutkové divadlo nebo možnost chytání ryb v Hořejší Oboře.
Poslední květnová sobota na Dvořákově nábřeží v Příbrami patří kulturnímu Korzu Obora. Nejinak tomu bude i letos, kdy se do prostoru u rybníku Hořejší Obora vrátí hudba, divadlo a zábava pro všechny věkové kategorie.
Line-up nabídne vystoupení osmi kapel, dvě divadelní představení a další pouliční produkci. „Korzující si mohou zatančit nebo jen poslechnout tato uskupení a interprety: Syrový tóny, Blondýna, Demophobia, Vrámci možností, Simply Pet, Paul Bato, IT a Schunky,“ představuje vystupující umělce Michal Gerčák za pořadatelský Spolek ve čtvrtek. Nejen děti potěší divadlo loutkoherecké skupiny Zalezlíci a Rudy Hancvencla.
„Zájemci budou mít možnost zachytat si ryby s rybáři v Oboře. Připravený je knižní bazar i stánky s občerstvením a různými vlastními výrobky,“ pokračuje Michal Gerčák. Na Korzo Obora se opět chystá tým příbramského spolku Gertrudy, který kromě specifické občerstvovací stanice zajistí second-handovou sekci.
Akce začíná v 10.00, vystoupení poslední kapely je plánováno od 17.00. Veškerý kulturní program je pro návštěvníky zdarma.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Související
•Památník Antonína Dvořáka uvede operu Čert a Káča pod širým nebem
•Dobříšské muzeum láká na výstavu leteckých modelů od dvouplošníků po stíhačky
•Drtikolova galerie v Příbrami připravila výstavu Androse Forose Vnitřní dítě
Další články
Příbramští bojovníci uspěli na turnaji Slovak Open v Pezinku
Na mezinárodním turnaji ve slovenském Pezinku se představili hned tři zástupci Rasken …
SPORT
Řidič dodávky srazil chodkyni, ta na místě zemřela
Ve čtvrtek 26. února dopoledne srazil řidič dodávky ženu v Sedlčanech.
Únorové zastupitelstvo bylo nabité. Odpady, parkoviště u LEKA i prodej statku — přehled toho nejdůležitějšího
Únorové zastupitelstvo bylo nabité od začátku do konce. Zastupitelé řešili roky …
POLITIKA
Sezona záchranných stanic se rozjela. Na Příbramsku už pečují o první nalezené zajíčky
Jaro klepe na dveře a s ním i nejrušnější část roku pro všechny záchranné stanice. Ta …
ROZHOVOR
Na D4 mezi Mníškem a Dobříší začalo oplocování. Denně tudy projede 30 tisíc aut
Ředitelství silnic a dálnic zahájilo práce na výstavbě nového oplocení podél dálnice …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Sledujte středeční online jednání zastupitelstva. Řešit se bude odpadová strategie, prodeje pozemků i příspěvek pro hasiče
Zastupitelstvo města Příbram se dnes 25. února 2026 schází k únorovému jednání. V …
ON-LINE PŘENOS
Výstava žáků v Obecnici pomůže k nákupu výtvarných pomůcek!
Brdská příroda, její klid, barvy i jedinečná atmosféra se staly inspirací pro mladé …
U Krásné Hory hořela stodola, hasiči vyklízejí seno
Krátce po poledni ve středu 25. února byl nahlášen požár v obci Mokřice u Krásné …
Počet dětí se sebevražednými myšlenkami rychle roste, linka bezpečí hlásí rekordní nárůst
Linka bezpečí v posledních letech zaznamenává výrazný nárůst počtu dětí a …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Rozhodčí Příbramska se připravují na novou fotbalovou sezónu
Fotbalová hřiště na Příbramsku se brzy znovu zaplní a přípravy na novou soutěžní …
SPORT




