20. 1. svátek má Ilona




Dvě nehody a zfetovaný řidič

29. ledna 2015   (09:14)
Dvě nehody a zfetovaný řidič
foto: pribram.cz

Muž pod vlivem metamfetaminu měl již zadržený řidičský průkaz.



Příbramská policie řešila od začátku týdne hned dvě dopravní nehody. K té první došlo hned v pondělí v obci Tušovice. Pod nákladním vozidlem s návěsem se utrhla krajnice. Řidič na ní najel při manévru, kdy se vyhýbal autobusu. Auto zůstalo na pravém boku a vzniklá škoda se vyšplhala na 55 tisíc korun.

K další nehodě došlo v úterý dopoledne v Rožmitále pod Třemšínem. Svou roli zde sehrála i ujetá vrstva sněhu. „Pětačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla se chtěl vyhnout protijedoucímu autu, dostal však smyk a narazil do zaparkovaného peugeotu. Ke zranění osob nedošlo, způsobená škoda však činí 30 tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Monika Schindlová.

Další nehodu mohl způsobit šestatřicetiletý muž, který byl policejní hlídkou zastaven v Březnici. Policisté si ho všimli, protože nezastavil na stopce. „Dechová zkouška u motoristy byla negativní, pozitivní však byl test na drogy, a to na metamfetamin. Muž uvedl, že v pondělí „měl pervitin“. Navíc nepředložil řidičský průkaz, jak se ukázalo, má ho již zadržen,“ dodala Schindlová.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PČR
autor: MJ








Další články

Nemocenské a sociální pojištění se pro tento rok změnilo: vyšší limity u DPP i nové podmínky Nemocenské a sociální pojištění se pro tento rok změnilo: vyšší limity u DPP i nové podmínky Rok 2026 přinesl několik důležitých novinek v oblasti nemocenského a sociálního … Policie varuje před podvody na Facebooku. Útočníci zneužívají ukradené účty Policie varuje před podvody na Facebooku. Útočníci zneužívají ukradené účty Policie České republiky řeší na začátku roku 2026 zvýšený počet podvodů na sociálních … Příbramská ČOV (ne)má vítěze. Vyřazený uchazeč chystá námitku Příbramská ČOV (ne)má vítěze. Vyřazený uchazeč chystá námitku Rada města vybrala nabídku na rekonstrukci příbramské čistírny odpadních vod, … Politika Středočeským záchranářům loni přibylo výjezdů, krajský úřad zvažuje dotační titul na pořízení defibrilátorů Středočeským záchranářům loni přibylo výjezdů, krajský úřad zvažuje dotační titul na pořízení defibrilátorů Středočeským záchranářům loni přibylo výjezdů. Ošetřili téměř 144.000 pacientů, … Polární záře ve středních Čechách. Snímky ze Sedlčanska vás dostanou Polární záře ve středních Čechách. Snímky ze Sedlčanska vás dostanou Předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu se v pondělí večer potvrdily. Nad … Počasí Chřipka není jen rýmička. Ohrožuje hlavně chronicky nemocné, varují lékaři Chřipka není jen rýmička. Ohrožuje hlavně chronicky nemocné, varují lékaři Chřipka patří mezi vysoce infekční virová onemocnění dýchacích cest a každoročně … Pět důležitých důvodů, proč mít v zimě auto dokonale očištěné a perfektní výhled Pět důležitých důvodů, proč mít v zimě auto dokonale očištěné a perfektní výhled Zima dává řidičům zabrat. Sníh, námraza a špatná viditelnost jsou každodenní realitou. … Srdce Příbrami v Sydney: Adéla Křenková slaví bronz z MS Srdce Příbrami v Sydney: Adéla Křenková slaví bronz z MS České juniorky to dokázaly — potřetí v řadě vezou domů medaili z mistrovství světa. V … Sport Živá voda. Tradice, mýty nebo skutečnost? Živá voda. Tradice, mýty nebo skutečnost? Voda nabraná v noci z 18. na 19. ledna je podle starých tradic i některých moderních … Zajímavosti
Gastro agent: Pizzeria Sicilia Gastro agent: Pizzeria Sicilia Fast‑food má být rychlý, jednoduchý a cenově přijatelný. Ale i u rychlého občerstvení … Fast food
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz