12. 7. svátek má Bořek

Dva řidiči vjeli na trať, kde se právě jela rally. Policie hledá svědky

10. srpna 2022   (12:26)
Dva řidiči vjeli na trať, kde se právě jela rally. Policie hledá svědky
foto: PČR

Ani jeden z řidičů nerespektoval dopravní značení a pokyny pořadatelů.


K těžko uvěřitelné situaci došlo v průběhu letošního ročníku Rally Příbram. Na trať rychlostní zkoušky mezi obcemi Sestrouň a Křečovice vjela v protisměru dvojice řidičů se svými vozidly Škoda Superb a Honda CR-V. Nerespektovali dopravní značení ani pokyny pořadatelů. Svým chováním ohrozili bezpečnost svoji i startujících posádek. Policie hledá svědky nebo majitele kamerových záznamů této události, ke které došlo 23. července.

„Teprve až dalšímu pořadateli se obě vozidla podařilo zastavit v obci Skrýšov. Po ukončení rychlostní zkoušky přijeli na místo policisté, kteří prováděli šetření k totožnosti řidičů i celé události. Ti také v současné době hledají svědky, kteří by jim mohli poskytnout informace k protiprávnímu jednání obou řidičů, tedy možné videozáznamy či fotky při vjetí do rychlostní zkoušky a nerespektování dopravního značení. Informace je možné poskytnout policistům prostřednictvím linky 158, na tel.: 974 879 469 nebo na e-mail: pb.di@pcr.cz,“ vyzývá veřejnost policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
Rally Příbram se v letošním roce vrátila na místní silnice po pauze, kterou zapříčily ekonomické problémy s organizací závodů. Pořadatelé věří, že se pro příští rok povede závod dostat do kategorie mistrovství ČR. Letošní rally se jela pouze jako jednodenní rallysprint převážně ve východní části okresu Příbram.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
PČR
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Ve dnech 13.–16. července 2026 proběhne na vodní nádrži Orlík odborný monitoring … Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Na českých silnicích začínají rozsáhlé dopravně-bezpečnostní kontroly zaměřené na … DOPRAVA Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Ve čtrnácti letech má za sebou zkušenosti, které mnozí získávají až v dospělosti. … ZAJÍMAVOSTI Pozor na konzervované párky. Veterináři varují před zdravotním rizikem pro alergiky Pozor na konzervované párky. Veterináři varují před zdravotním rizikem pro alergiky Státní veterinární správa (SVS) varuje spotřebitele před konzervovanými vepřovými … AKTUÁLNĚ Sterilizace holubů: některá města ji už zkoušejí. V Příbrami se zatím čeká, řešením má být nový holubník u hřbitova Sterilizace holubů: některá města ji už zkoušejí. V Příbrami se zatím čeká, řešením má být nový holubník u hřbitova Holubi patří dlouhodobě mezi nejčastější městské živočišné problémy. Ve větších … NEPŘEHLÉDNĚTE Okamžik, kdy se buňka „rozhodne“ pro rakovinu. Čeští vědci ho dokázali zachytit Okamžik, kdy se buňka „rozhodne“ pro rakovinu. Čeští vědci ho dokázali zachytit Čeští vědci z CEITEC Masarykovy univerzity a Přírodovědecké fakulty MU oznámili … ZDRAVOTNICTVÍ Proč se lidé bojí zavolat realitnímu makléři? Proč se lidé bojí zavolat realitnímu makléři? Za těch několik let jsme v kanceláři REMAX Nova vyslechli stovky příběhů. Jeden z nich … PR Autobus zdarma sveze rodiny na dětská představení do Lesního divadla Skalka Autobus zdarma sveze rodiny na dětská představení do Lesního divadla Skalka Návštěvu letních pohádek v Lesním divadle Skalka usnadní rodinám s dětmi bezplatná … AKTUÁLNĚ Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny. Dva týdny v … AKTUÁLNĚ
Příbramský Senior Point má nové hřiště na pétanque Příbramský Senior Point má nové hřiště na pétanque Senior Point v Příbrami, který letos slaví deset let své činnosti, rozšířil nabídku … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz