28. 8. svátek má Augustýn




Dva opilci skončili v cele, vloupání do auta kvůli cigaretám a řidič náklaďáku se zákazem

11. prosince 2020   (10:42)
Dva opilci skončili v cele, vloupání do auta kvůli cigaretám a řidič náklaďáku se zákazem
foto: pribram.cz, PČR

Policisté zveřejnili případy, ke kterým vyjížděli během dvou dnů.


Dva opilci se pohádali
Ve středu 9. prosince vyslal operační důstojník policejní hlídku do jedné obce na Milínsku, kde došlo ve večerních hodinách ke konfliktu dvou mužů. Oznámení na linku 158 učinil 49letý muž s tím, že mezi ním a jeho návštěvou, 36letým mužem, dochází ke slovnímu a fyzickému napadání. Policisté na místě zjistili, že oba muži jsou silně pod vlivem alkoholu. I za přítomnosti příslušníků policie se mezi sebou vzájemně verbálně napadali a nechtěli svého jednání zanechat. Následně putovali na přespání do policejní cely. Svým chováním se dopustili přestupku proti občanskému soužití, ve správním řízení jim hrozí pokuta ve výši 20 tisíc korun.

Krádež tří krabiček cigaret a kola i s přilbou
Policisté z Březnice přijali dne 10. prosince dvě oznámení o krádeži. Nejdříve šlo o vloupání během noci do zaparkovaného osobního auta v obci Tochovice, odkud kdosi neznámý odcizil tři krabičky cigaret. Poškozením vozidla však způsobil škodu ve výši tří tisíc korun. V odpoledních hodinách pak telefonicky nahlásil jiný poškozený, že zatím nezjištěný pachatel násilím vnikl do zamřížovaného prostoru pod balkónem u bytu v Březnici a ukradl mu jízdní kolo. Nezapomněl k tomu přibrat i cyklistickou přilbu. Vzniklá škoda v tomto případě činila 11 tisíc korun.
Ještě dva roky nesmí řídit, přesto usedl za volant
V nočních hodinách dne 10. prosince zastavila hlídka březnických policistů při silniční kontrole u obce Hlubyně nákladní automobil. Jeho řidič byl vyzván k provedení zkoušky na přítomnost alkoholu v dechu, což však odmítl, následně odmítl i test na přítomnost omamných a psychotropních látek. Při lustraci se pak ukázalo, že dotyčný má dva platné zákazy řízení, a to až do roku 2022. Nyní se bude muž zpovídat z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
PČR
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Česko čekají nebezpečné bouřky! Jihozápad dostal nejvyšší stupeň výstrahy Česko čekají nebezpečné bouřky! Jihozápad dostal nejvyšší stupeň výstrahy Dnešní bouřky mohou být na jihozápadě Čech mimořádně nebezpečné. Služba Estofex poprvé … AKTUÁLNĚ Piknik na Nováku je zpět. Už tuto sobotu nabídne téměř 40 stánků, chilli i novou „pivní“ soutěž Piknik na Nováku je zpět. Už tuto sobotu nabídne téměř 40 stánků, chilli i novou „pivní“ soutěž Už tuto sobotu 29. srpna se areál Nového rybníku v Příbrami znovu zaplní vůněmi a … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Lesopark Litavka i Vojtěch se mění k nepoznání. Nové iHřiště, nabíječky i lavičky z odpadu Lesopark Litavka i Vojtěch se mění k nepoznání. Nové iHřiště, nabíječky i lavičky z odpadu Lesoparky Vojtěch i Litavka se mění. Město vylepšuje naučnou stezku, doplňuje nový … AKTUÁLNĚ Konec prázdnin ve velkém stylu. Dobříšské pivní slavnosti nabídnou pivo, hudbu i zasloužený odpočinek Konec prázdnin ve velkém stylu. Dobříšské pivní slavnosti nabídnou pivo, hudbu i zasloužený odpočinek Poslední prázdninový víkend si zaslouží pořádnou tečku. Pokud ještě nevíte, kam … DOBŘÍŠ Vydejte se objevovat Velkou Ameriku, český Grand Canyon nedaleko Příbrami Vydejte se objevovat Velkou Ameriku, český Grand Canyon nedaleko Příbrami Jen necelou hodinu jízdy od Příbrami se nachází jedno z nejkrásnějších míst Českého … TIP NA VÝLET Ve Višňové vypukne Chalupářský teréňák! Děti i dospělí vyběhnou na překážky, večer přijde zábava Ve Višňové vypukne Chalupářský teréňák! Děti i dospělí vyběhnou na překážky, večer přijde zábava Poslední srpnovou sobotu bude ve Višňové pořádně živo. V sobotu 29. srpna se na … AKTUÁLNĚ Stav dálnic a silnic I. třídy bude sledovat diagnostický vůz nové generace Stav dálnic a silnic I. třídy bude sledovat diagnostický vůz nové generace Stav dálnic a silnic první třídy bude od podzimu v Česku sledovat diagnostický vůz … DOPRAVA Dorazí tropy, vzápětí je utnou bouřky. Meteorologové kvůli bouřkám vydali výstrahu Dorazí tropy, vzápětí je utnou bouřky. Meteorologové kvůli bouřkám vydali výstrahu Česko zažívá krátký návrat tropických teplot. Ve čtvrtek teploty vystoupají až k 29 … AKTUALIZOVÁNO Příbramské kino: jednosál, který umí zázraky. Spider-Man přitáhl přes tisíc diváků Příbramské kino: jednosál, který umí zázraky. Spider-Man přitáhl přes tisíc diváků V roce 2019 bylo příbramské kino nejnavštěvovanějším jednosálovým kinem v republice. A … AKTUÁLNĚ
Mohou mít tisíce na bydlení, péči i energie. Polovina seniorů si o ně vůbec neřekne Mohou mít tisíce na bydlení, péči i energie. Polovina seniorů si o ně vůbec neřekne Po zaplacení nájmu, energií a léků zůstává některým seniorům jen pár tisíc. Přitom … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz