4. 8. svátek má Dominik




Dovolená snů na dosah! Nákup nad 99 Kč v příbramské pobočce VYPLATÍSE vám dá šanci ji vyhrát. Soutěžte s námi!

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
16. února 2024   (11:49)
Další 4 fotografie v galeriiDovolená snů na dosah! Nákup nad 99 Kč v příbramské pobočce VYPLATÍSE vám dá šanci ji vyhrát. Soutěžte s námi!

Hlavní cenou je týdenní zájezd pro dvě osoby do čtyřhvězdičkového hotelu Seabel Aladin na prosluněné Djerbě.


Soutěžte a vyhrajte jako hlavní cenu zájezd pro dvě osoby do čtyřhvězdičkového hotelu Seabel Aladin na prosluněné Djerbě. Samozřejmostí je letecká doprava a All inclusive! Stačí si ve VYPLATÍSE v Brodské ulici nakoupit jakýkoliv sortiment nad 99 Kč, na účtenku poté napsat své jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu a vložit jí do proskleného boxu, který bude umístěn hned u pokladen této prodejny.

Organizátor soutěže přitom chce vyjít výherci vstříc a termín dovolené během letních prázdnin tak nechat na samotném výherci.
Další ceny, které můžete vyhrát za nákup v minimální výši 99 Kč v prodejně VYPLATÍSE:

5 x voucher na nákup v prodejně Vyplatí se v hodnotě 1000 korun
10 x voucher od společnosti Invia – každý v hodnotě 1000 korun

Co udělat pro účast v soutěži?


Na účtenku za nákup napsat:
své jméno
telefonní číslo
e-mailovou adresu
Tuto účtenku následně vložte do proskleného boxu u pokladen.
Soutěž startuje právě dnes 16. 2. 2024 a trvá do 17. 4. 2024. Slosování proběhne přímo v prodejně VYPLATÍSE se dne 19. 4. 2024 ve 14:00. Každý soutěžící tak bude mít možnost být právě u toho. Své šance na výhru můžete znásobit více nákupy. Podrobé znění pravidel soutěže naleznete zde.
VYPLATÍSE nabízí široký sortiment potravin, drogerie a dalšího spotřebního zboží zahrnující třeba i krmiva a potřeby pro vaše domácí mazlíčky. Většina zboží pochází od českých a německých dodavatelů. Sortiment na větších prodejnách je svou rozmanitostí srovnatelný s obchodními řetězci a díky dlouhodobě nižším cenám láká čím dál více zákazníků, kteří s vidinou opravdové úspory neváhají do obchodu dojet i ze sousedních měst.

Díky dlouhodobě nízkým cenám, které obchody VYPLATÍSE drží navzdory plošnému zdražování, ušetříte na běžném nákupu v průměru 30 %. Akční nabídku totiž nekompenzují vyšší ceny ostatních produktů jako v obchodních řetězcích.

Neváhejte a zkuste štěstí v této soutěži o velmi hodnotné ceny i vy!

Příbramskou pobočku VYPLATÍSE najdete na adrese Brodská 492, Příbram - Zdaboř 261 01.

Mapa s adresou pobočky si zobrazíte zde.

Fotogalerie

Dovolená snů na dosah! Nákup nad 99 Kč v příbramské pobočce VYPLATÍSE vám dá šanci ji vyhrát. Soutěžte s námi! (1) Dovolená snů na dosah! Nákup nad 99 Kč v příbramské pobočce VYPLATÍSE vám dá šanci ji vyhrát. Soutěžte s námi! (2) Dovolená snů na dosah! Nákup nad 99 Kč v příbramské pobočce VYPLATÍSE vám dá šanci ji vyhrát. Soutěžte s námi! (3) Dovolená snů na dosah! Nákup nad 99 Kč v příbramské pobočce VYPLATÍSE vám dá šanci ji vyhrát. Soutěžte s námi! (4)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Související


Další články

Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Letní vedra dokážou proměnit interiér automobilu v rozpálenou pec. Vysoké teploty ale … NEPŘEHLÉDNĚTE HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky Je sice léto, ale hokejový fanoušek nikdy nespí a HC Baník Příbram už připravuje … PR Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Mimořádně náročný zásah zaměstnává od pondělního dopoledne čtrnáct jednotek hasičů u … AKTUALIZOVÁNO Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na dálnici D4 ve směru na Prahu ráno zkomplikoval provoz požár osobního automobilu, … AKTUALIZOVÁNO Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Extrémní vedra znovu udeří naplno. Teploty vystoupají až k 39 °C, od čtvrtka přijde úleva v podobě ochlazení Na začátku týdne k nám opět proudí mimořádně teplý vzduch od jihozápadu až jihu. … AKTUÁLNĚ Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Konec pohodlí. Obaly na jídlo zdraží, povinnosti přibudou a vlastní krabičky budou povinné Evropa zpřísňuje pravidla pro obaly — a změny pocítí úplně všichni. Už od 12. srpna … AKTUÁLNĚ Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Brdské léto v pohybu: Příbramskem burácely parní vlaky, cinkaly koňské postroje a ožila pouť Sobota 1. srpna patřila na Příbramsku velkolepým akcím, které přilákaly tisíce … AKTUÁLNĚ Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš má nové sportoviště. Zimní stadion ožije i v létě, areál bude zdarma pro veřejnost Dobříš pokračuje v modernizaci městských sportovišť. Díky společnému úsilí desítek … AKTUÁLNĚ Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Digitální detox je hitem. Proč si lidé dobrovolně vypínají mobil i sociální sítě? Mobilní telefon se stal neodmyslitelnou součástí každodenního života. Mnoho lidí po … ZAJÍMAVOSTI
Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Rozkvetlé Brdy lákají na jedinečný cyklovýlet. Účastníci zamíří i na dopadovou plochu Tok Milovníci přírody, cyklistiky i Brd se mohou těšit na výjimečný letní výlet. Muzeum … PŘÍRODA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz