12. 7. svátek má Bořek

Dostavba Junior klubu začne letos. Práce dokončí Staler za více než pět a půl milionu korun

23. října 2019   (08:56)
Dostavba Junior klubu začne letos. Práce dokončí Staler za více než pět a půl milionu korun

Do posledního výběrového řízení na dokončení rekonstrukce Junior klubu se přihlásily dvě firmy.



Veřejnost se s „Junáčem“ loučila v roce 2016. V té době byl klub uzavřen a začala se zpracovávat projektová dokumentace na jeho rekonstrukci. Začátkem roku 2018 započaly práce, které nabraly zpoždění. Těsně před dokončením došlo k pozastavení prací, kdy se nedohodl zhotovitel s městem na ceně víceprací. Město vypovědělo smlouvu a po nějaké době vypsalo výběrové řízení na dokončení klubu. Do prvního kola se však žádná firma nepřihlásila.

Do druhého kola se přihlásila pouze jedna firma. Její nabídka byla ale o milion a půl vyšší, než předpokládaná hodnota zakázky. Rada města toto řešení odmítla a vypsala třetí kolo výběrového řízení.

Do posledního výběrového řízení na dokončení rekonstrukce Junior klubu se přihlásily dvě firmy. S ohledem na výši nabídkové ceny zakázku vyhrála a stavbu dokončí firma Staler spol. s r. o. za částku 5 665 286,36 Kč vč. DPH.

„Nabídková cena vítězné firmy je o 1 600 000 korun nižší než nabídka druhé firmy, kdy hodnotícími kritérii při výběru byly z 80 % cena a z 20 % termín zahájení stavby. Firma Staler se zavázala začít s pracemi na Junior klubu ještě v letošním roce. Věřím, že vše již bude probíhat dle plánu a Junior klub v příští letní sezoně otevřeme veřejnosti,“ uvedl starosta města Jan Konvalinka.

Jasno zatím není ani v tom, kdo bude Junior klub dále provozovat. Dá se ale předpokládat, že na starosti by ho mohlo mít Městské kulturní centrum, pod vedením nového vedoucího Vlastimila Ševra.

Předmět záměru pronájmu bude zahrnovat vybavení přípravny jídel a nápojového baru. Účelem pronájmu je provozování kulturně-hudebního klubu, s podmínkou pořádání kulturních, společenských, přednáškových a jiných obdobných akcí minimálně 3 x týdně. Terasa s občerstvením by měla být k dispozici alespoň v hlavní sezóně každé odpoledne a navazovat svými otevíracími hodinami na provozní dobu Nováku. Minimální výše nájemného činí 545.000 Kč za rok.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top








Další články

Sucho v Česku sílí. Potoky vysychají a odborníci varují před dalším zhoršením Sucho v Česku sílí. Potoky vysychají a odborníci varují před dalším zhoršením Sucho se v České republice dál prohlubuje. Podle aktuálních údajů projektu InterSucho … AKTUÁLNĚ Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Na Orlíku se objeví sítě. Nejde o pytláky, ale o vědecký průzkum ryb Ve dnech 13.–16. července 2026 proběhne na vodní nádrži Orlík odborný monitoring … Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Policie a INSID vyrážejí do akce. Přísné kontroly autobusů a kamionů budou po celé republice Na českých silnicích začínají rozsáhlé dopravně-bezpečnostní kontroly zaměřené na … DOPRAVA Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Čtrnáctiletá Helenka z Příbramska píše básně, moderuje akce a natáčí film o šikaně Ve čtrnácti letech má za sebou zkušenosti, které mnozí získávají až v dospělosti. … ZAJÍMAVOSTI Pozor na konzervované párky. Veterináři varují před zdravotním rizikem pro alergiky Pozor na konzervované párky. Veterináři varují před zdravotním rizikem pro alergiky Státní veterinární správa (SVS) varuje spotřebitele před konzervovanými vepřovými … AKTUÁLNĚ Sterilizace holubů: některá města ji už zkoušejí. V Příbrami se zatím čeká, řešením má být nový holubník u hřbitova Sterilizace holubů: některá města ji už zkoušejí. V Příbrami se zatím čeká, řešením má být nový holubník u hřbitova Holubi patří dlouhodobě mezi nejčastější městské živočišné problémy. Ve větších … NEPŘEHLÉDNĚTE Okamžik, kdy se buňka „rozhodne“ pro rakovinu. Čeští vědci ho dokázali zachytit Okamžik, kdy se buňka „rozhodne“ pro rakovinu. Čeští vědci ho dokázali zachytit Čeští vědci z CEITEC Masarykovy univerzity a Přírodovědecké fakulty MU oznámili … ZDRAVOTNICTVÍ Proč se lidé bojí zavolat realitnímu makléři? Proč se lidé bojí zavolat realitnímu makléři? Za těch několik let jsme v kanceláři REMAX Nova vyslechli stovky příběhů. Jeden z nich … PR Autobus zdarma sveze rodiny na dětská představení do Lesního divadla Skalka Autobus zdarma sveze rodiny na dětská představení do Lesního divadla Skalka Návštěvu letních pohádek v Lesním divadle Skalka usnadní rodinám s dětmi bezplatná … AKTUÁLNĚ
Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny Středočeský kraj dá půl milionu korun na ozdravný pobyt dětí z Ukrajiny. Dva týdny v … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz