22. 8. svátek má Bohuslav

Domácích mazlíčků je již 52, srpnové miminko je zatím osamoceno

17. srpna 2014   (13:45)
Domácích mazlíčků je již 52, srpnové miminko je zatím osamoceno

Obě soutěže nabízí výhercům zajímavé ceny. Registrace nezabere víc než 5 minut.


I přes prázdniny pokračují dvě soutěže, které ve spolupráci s našimi partnery organizuje portál pribram.cz. Tou první je již známá soutěž o nejhezčí miminko měsíce. V srpnovém kole je zatím přihlášeno jen jedno novorozeně, kterým je Adriana Kohoutová. Věříme, že během druhé poloviny k ní přibude co nejvíce miminek, které se utkají o titul nejhezčího příbramského novorozeně měsíce, ale i věcné ceny od partnera soutěže, kterým je dětský obchod Klobouček na náměstí TGM. Miminko, které vyhraje, se může těšit na ceny v hodnotě 1.000 Kč.

Více než 50 zvířat, nechybí ani kuriozity

Další foto soutěž má za cíl nalézt nejkrásnějšího domácího mazlíčka. Do dnešního dne je přihlášeno již více než 50 zvířat, mezi kterými najdete například i daňka,králíka, nebo andulku. Drtivou většinu však mají psi a kočky.

Vítězové si rozdělí ceny v hodnotě 5 tisíc korun

Ve spolupráci s partnery, kterými je veterinární klinika Na Weilovně a chovatelské a jezdecké potřeby Sharpets v Brodské ulici (vedle Penny marketu), jsme pro první tři v pořadí připravili ceny v hodnotě téměř 5.000 Kč.

Registrace maximálně na 5 minut

Pravidla obou soutěží jsou velmi jednoduchá. Stačí nám zaslat fotografii a několik základních informací pomocí jednoduchého formuláře. Zvířátka můžete přihlašovat až do konce měsíce. Do té doby běží i registrace miminek do srpnového kola. Po prázdninách spustíme hlasování a pouze čtenáři portálu pribram.cz budou moci svými hlasy určit vítěze.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Objednal si přes internet dvanáct balíků sena, zaplatil tisíce a nedostal nic Zaplatil dopředu na bankovní účet 22. srpna 2019   (09:22) Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný Policisté vydali tiskovou zprávu k včerejšímu incidentu v Kosově Hoře 22. srpna 2019   (09:02) Provoz  na dálnici omezil střet motorkáře s autem Provoz na dálnici omezil střet motorkáře s autem Při cestě do Prahy dbejte zvýšené opatrnosti 22. srpna 2019   (08:39) Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Město Příbram chce revitalizovat vnitrobloky, setkalo se však s mizivým zájmem rezidentů Lidé žijící ve vnitroblocích měli šanci se vyjádřit k tomu, co by se mělo v místě jejich bydliště zlepšit, využili toho však jen minimálně 22. srpna 2019   (06:27) Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz