25. 5. svátek má Viola

Domácích mazlíčků je již 52, srpnové miminko je zatím osamoceno

17. srpna 2014   (13:45)
Domácích mazlíčků je již 52, srpnové miminko je zatím osamoceno

Obě soutěže nabízí výhercům zajímavé ceny. Registrace nezabere víc než 5 minut.


I přes prázdniny pokračují dvě soutěže, které ve spolupráci s našimi partnery organizuje portál pribram.cz. Tou první je již známá soutěž o nejhezčí miminko měsíce. V srpnovém kole je zatím přihlášeno jen jedno novorozeně, kterým je Adriana Kohoutová. Věříme, že během druhé poloviny k ní přibude co nejvíce miminek, které se utkají o titul nejhezčího příbramského novorozeně měsíce, ale i věcné ceny od partnera soutěže, kterým je dětský obchod Klobouček na náměstí TGM. Miminko, které vyhraje, se může těšit na ceny v hodnotě 1.000 Kč.

Více než 50 zvířat, nechybí ani kuriozity

Další foto soutěž má za cíl nalézt nejkrásnějšího domácího mazlíčka. Do dnešního dne je přihlášeno již více než 50 zvířat, mezi kterými najdete například i daňka,králíka, nebo andulku. Drtivou většinu však mají psi a kočky.

Vítězové si rozdělí ceny v hodnotě 5 tisíc korun

Ve spolupráci s partnery, kterými je veterinární klinika Na Weilovně a chovatelské a jezdecké potřeby Sharpets v Brodské ulici (vedle Penny marketu), jsme pro první tři v pořadí připravili ceny v hodnotě téměř 5.000 Kč.

Registrace maximálně na 5 minut

Pravidla obou soutěží jsou velmi jednoduchá. Stačí nám zaslat fotografii a několik základních informací pomocí jednoduchého formuláře. Zvířátka můžete přihlašovat až do konce měsíce. Do té doby běží i registrace miminek do srpnového kola. Po prázdninách spustíme hlasování a pouze čtenáři portálu pribram.cz budou moci svými hlasy určit vítěze.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: MJDalší články

Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kluci ze Slzy přiznali, že se za své slzy nestydí Kapela Slza nekoncertovala v Příbrami poprvé 25. května 2019   (13:36) Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Den prevence a osvěty u hlubošského koupaliště již ve čtvrtek Pojďme dětem vysvětlit, co je ještě zdravý adrenalin a co už je nebezpečné 25. května 2019   (10:58) Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Policisté vyšetřující nehodu sanitky v Čenkově čekají na posudky Nehoda se stala 4. dubna ráno na trati mezi Jinci a Bratkovicemi 25. května 2019   (08:16) Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Korunovace 2019 – Hlavní pouť české církevní provincie Slavnostní liturgie bude zakončena mariánským průvodem a uctíváním u Korunovačního oltáře. 25. května 2019   (06:46) Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06) Češi dnes míří k volebním urnám Češi dnes míří k volebním urnám Úderem dnešní 14. hodiny budou Češi volit své zástupce do Evropského parlamentu 24. května 2019   (08:40)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz