27. 4. svátek má Jaroslav




Do Příbrami přijedou herci z Ordinace i moderátoři z Novy, uvaří vítěz MasterChefa a mozek potrápí lovec Lišák

6. června 2024   (18:39)
Další 3 fotografie v galeriiDo Příbrami přijedou herci z Ordinace i moderátoři z Novy, uvaří vítěz MasterChefa a mozek potrápí lovec Lišák
foto: TV Nova/se souhlasem

Televize Nova slaví 30 let s velkou pompou. Její hvězdy míří za svými diváky do regionů. V rámci celorepublikové akce Den s Novou dorazí i na příbramské náměstí 17. listopadu.


V sobotu 15. června ovládnou menší z příbramských náměstí populární tváře z televizní obrazovky. Celým dnem budou provázet moderátoři Televizních novin Veronika Petruchová a Martin Čermák. Vařit bude loňský vítěz kulinářské soutěže MasterChef a znalosti prověří lovec z populárního vědomostního klání Na lovu. V několika blocích zazpívá zpěvačka a finalistka vůbec první řady SuperStar Šárka Vaňková. Setkat se můžete i s herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, konkrétně s Hanou Kusnjerovou, Robertem Jaškówem a Matyášem Svobodou.

Vstup na akci je zdarma. Startuje v 9.30 hodin. Po snídani od MasterChefa Jana Albrechta zazpívá slavné české a světové hity Šárka Vaňková. Následovat bude autogramiáda, focení a setkání s herci z oblíbeného seriálu. V 16.30 hodin si na své přijdou milovníci kvízů, jejichž znalosti prověří Pan Lišák. Program zakončí promítání filmu Franta mimozemšťan, komedie s Jakubem Prachařem v hlavní roli, od 20 hodin v Letním kině Příbram.
Po celý den budou připraveny doprovodné aktivity: dětský koutek, kreativní dílny a soutěže o ceny. Dospělí si pak mohou vyzkoušet slavnou budku VOX populi nebo se vyfotit ve vůbec prvním zpravodajském studiu Televizních novin.
Narozeninovou šňůru s dvanácti zastávkami po celé republice odstartovala TV Nova 1. června v Mostě, zakončí ji 21. září v Praze.

Fotogalerie

Do Příbrami přijedou herci z Ordinace i moderátoři z Novy, uvaří vítěz MasterChefa a mozek potrápí lovec Lišák (1) Do Příbrami přijedou herci z Ordinace i moderátoři z Novy, uvaří vítěz MasterChefa a mozek potrápí lovec Lišák (2) Do Příbrami přijedou herci z Ordinace i moderátoři z Novy, uvaří vítěz MasterChefa a mozek potrápí lovec Lišák (3)

foto: TV Nova/se souhlasem

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Radka Typltová








Související


Další články

Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Proč děláme věci, které víme, že nám škodí Věděl jsi, že právě teď možná děláš něco, co vlastně dělat nechceš? Ne proto, že bys … LIFESTYLE Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Železná žena z malého sboru šokovala kraj: Hasička z Voltuše zamíří na mistrovství republiky na Žižkovskou věž Adrenalin, pot a výkony na hraně lidských sil. V Kolíně se o uplynulém víkendu … SPORT Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Na Svaté Hoře končí farář Miloš Szabo. Po jeho nástupu po odchodu redemptoristů přichází další změna Svatou Horu čeká další významná personální změna. Farář P. Miloš Szabo, který přišel v … AKTUÁLNĚ První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj na hřišti? Adventure Golf Milín startuje sezónu už tento pátek První máj nemusí být jen o polibku pod třešní. Co takhle si ho užít na hřišti? … SOUTĚŽ Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Sportovní miliony v ohni debat: ostré výroky, kritika fotbalu a otázka, co s hokejem Zastupitelstvo města Příbrami projednalo návrh na rozdělení programových dotací pro … POLITIKA Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Příbram zažila ekologický ‚festival práce‘. 498 dětí, 40 Bobcatů a sad, který roste před očima Svatohorský sad se v pátek proměnil v jedno z nejživějších míst v Příbrami. Konal se … Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina, která zabíjí rychle. Teď má první účinný lék Rakovina slinivky patří k nejnebezpečnějším nádorům současnosti. Většina pacientů se o … NEPŘEHLÉDNĚTE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Vernisáž nového dílu projektu Nekonečné plátno v Galerii OPE Ve čtvrtek 30. dubna v 16:00 hodin bude v Galerii OPE v Památníku Vojna slavnostně … KULTURA Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Brdská lesní bitva: Když se síla koní potká s tradicí Stovky návštěvníků, zaplněná parkoviště a dechberoucí výkony chladnokrevníků v srdci … FOTOGALERIE
Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Dobříšští ochránci přírody můžou s pomocí nového dronu zachraňovat nejen srnčata, ale i hnízda vzácných opeřenců Přírodovědný spolek Dobříš vstupuje do nadcházející sezóny s významnou novinkou, která … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz