Do Příbrami míří Vasilův Rubáš. Na pódiu nebude chybět ironie i sarkasmus
22. září 2021 (18:39)
foto: Filip „Vasilděda“ Novák/se souhlasem
Skupina Vasilův Rubáš zahraje v pátek 8. října v PB Bowlingu. Folk-reggae-punkové duo nabídne chytlavé melodie, nápadité a vtipné texty plné originálních spojení, obrazů či asociací a především neuvěřitelný proud energie. Návštěvníky koncertu zaručeně dostane nejen unikátním mixem skvělé hudby, ale i svým komickým vystoupením a humorem.
Chytlavé melodie, nápadité a vtipné texty plné originálních spojení, obrazů či asociací, a především neuvěřitelný proud energie. Přesně to nabízí duo Vasilův Rubáš, které zavítá v pátek 8. října do PB Bowlingu. Návštěvníky koncertu zaručeně dostane nejen unikátním mixem skvělé hudby, ale i svým komickým vystoupením a humorem. Hravost, střídmá instrumentace a zemitý zpěv, otevřenost, ironie i sarkasmus tvoří dokonalou symbiózu. Dokáže pobavit nejen příznivce folku, zcela jistě nadchne i fanoušky ostřejšího punku.
Kapela hrála v Příbrami pouze dvakrát, ačkoliv její členové naše město navštěvují často. „Jsme rádi, že jsme byli pozváni právě do Příbrami. Letos těch koncertů máme méně než obvykle, takže určitě na podiu předvedeme maximum,“ řekl pribram.cz člen kapely Filip „Vasilděda“ Novák.
foto, video: Filip „Vasilděda“ Novák/se souhlasem
Kapela Vasilův Rubáš začala vystupovat na pražské scéně v roce 2003 a v současné době patří ke stálicím alternativních hudebních festivalů. Inklinuje k široké škále stylů, od folku až po punk. Filip „Vasilděda“ Novák je autorem převážné většiny písní, a kromě zpěvu hraje na akordeon a akustickou kytaru. Petr „Ruby“ Rubáš kromě zpěvu ovládá tradiční africký buben djembe, vystupoval ale i se souborem renesanční hudby.
foto, video: Filip „Vasilděda“ Novák/se souhlasem
Vasilův Rubáš vystoupí 8. října od 20 hodin v příbramském PB Bowlingu. Rezervace vstupenek bude možná od poloviny příštího týdne. Kapacita je omezena na sto návštěvníků.
foto, video: Filip „Vasilděda“ Novák/se souhlasem
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Nový klip hudebníka Kocouru se natáčel v Příbrami
Na tvorbě videoklipu k písni Prolomíme ledy se podílel třicetičlenný tým. „Klip má …
Podolský most a návrat staré Vltavy
Současná nízká hladina Vltavy odhaluje místa, která běžně zůstávají skrytá pod vodou. …
TIP NA VÝLET
Zimní výpravy do Brd: aktivní odpočinek kousek od domova
Střední Čechy, a především Příbramsko a jeho okolí, nabízejí v zimě pestrou paletu …
Lidem ve větších středočeských městech příští rok zdraží zejména teplo a voda
Lidem v některých větších středočeských městech příští rok zdraží zejména teplo a …
Novoročenky městu nově připravují školáci
Město Příbram letos poprvé zapojilo do tvorby svých novoročenek školáky. První …
Český telekomunikační úřad znovu umožnil slevy na internet či volání pro osoby s nízkým příjmem a osoby se zdravotním postižením
Málokdo ví, že existuje možnost slevy na internet a volání pro osoby s nízkými příjmy …
Záchytka v Příbrami ve svátečním režimu – kapacita omezená, cena vysoká
Počet klientů příbramské protialkoholní záchytné stanice v posledních letech stoupá, a …
Nepřehlédněte
Středočeský kraj spustí příští rok stavbu několika záchytných parkovišť
Středočeský kraj spustí příští rok stavbu několika záchytných parkovišť asi pro 1000 …
Cestou k prastarému hnízdu černých čápů v Brdech
Jak už z příběhu o bukové stráni vyplynulo, v koruně jednoho z rozdvojených …
Příroda
Vánoční jmelí: od keltských pověr až k polibkům pod větvičkou
Jmelí je rostlina, která od pradávna budila úžas. Zůstává zelené i v zimě, roste mezi …
Vánoce




