8. 8. svátek má Soběslav

Do oprav škol a školek investuje Příbram přes prázdniny 15 milionů

18. července 2022   (06:32)
Do oprav škol a školek investuje Příbram přes prázdniny 15 milionů
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

Opravy se týkají většinou střech a vnějšího opláštění.


Jako každé prázdniny, i ty letošní je ve školách a školkách rušno. Ne kvůli dětem, ale stavebníkům, kteří provádějí opravy a rekonstrukce, které nejsou během školního roku možné. Město Příbram do takovýchto oprav o letošních prázdninách investuje přibližně 15 milionů korun.

„Největší investice půjdou do oprav střech. 2,5 milionu korun bude stát oprava střechy na Mateřské škole speciální a 2,8 milionu se bude investovat do opravy střechy na Základní škole Školní,“ popsal nejvýznamnější investice místostarosta města Martin Buršík. Ten dále uvedl, že v některých zařízeních dojde k výměně plynových kotlů.
Kromě výše zmíněných investic se bude provádět odvlhčení stěny budovy MŠ Perníková chaloupka, opravy se dočká i oplocení Základní školy Březové Hory a 1,5 milionu korun bude stát oprava koridoru na Základní škole ve Školní ulici. Další významná investice ve výši téměř 2 milionů korun půjde do MŠ Bratří Čapků, kde se bude opravovat vytápění a vodovod. Měnit kotle se budou i v Základní umělecké škole na náměstí T. G. Masaryka. Dále se budou opravovat umývárny na průmyslovce, odvlhčovat dvorní stěny a základy u Mateřské školy pod Svatou Horou a opravy elektroinstalace u dětské skupiny a rehabilitačního stacionáře.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

První Příbramský Pride přinese pochod, debaty i hudbu První Příbramský Pride přinese pochod, debaty i hudbu V sobotu 15. srpna se uskuteční vůbec první Příbramský Pride. Jednodenní komunitní … Automat nás „uspává“? Nové studie ukazují, že manuál zapojuje mozek víc, než jsme si mysleli Automat nás „uspává“? Nové studie ukazují, že manuál zapojuje mozek víc, než jsme si mysleli Manuál je práce. Automat je pohodlí. A podle nové studie z roku 2026 se ten rozdíl … ZAJÍMAVOSTI Vyrazte na borůvky. Doma si upečte voňavý koláč podle rodinného receptu Vyrazte na borůvky. Doma si upečte voňavý koláč podle rodinného receptu Sběr lesních plodů a borůvek prospívá nejen peněžence, ale také zdraví. A až se … NEPŘEHLÉDNĚTE Středočeský kraj plánuje nasadit téměř 50 elektrobusů Středočeský kraj plánuje nasadit téměř 50 elektrobusů Na vybraných autobusových linkách ve středních Čechách by mělo v letech 2028 až 2030 … DOPRAVA Příbram ovládnou překážky! Obstacle Race 3.3 míří na rekordní účast a propojí Nový rybník se Svatou Horou Příbram ovládnou překážky! Obstacle Race 3.3 míří na rekordní účast a propojí Nový rybník se Svatou Horou Před koncem září se Příbram stane dějištěm jedné z největších sportovních akcí … SPORT Už jste byli „V Prdeli“? Brdské rozcestí u Bártova dubu má své lidové jméno — a teď i vlastní cedulku Už jste byli „V Prdeli“? Brdské rozcestí u Bártova dubu má své lidové jméno — a teď i vlastní cedulku V brdských lesích existují místa, která mají oficiální názvy, a pak ta druhá — lidová, … POZNÁVÁME BRDY V Rožmitále pod Třemšínem se uskuteční sraz vojenské a historické techniky. Chybět nebude kaskadérská show ani hudba V Rožmitále pod Třemšínem se uskuteční sraz vojenské a historické techniky. Chybět nebude kaskadérská show ani hudba Areál bývalých kasáren v Rožmitále pod Třemšínem ožije druhý srpnový víkend vojenskou … Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin pořídíte za 39,99 Kč u Silmetu Pohonné hmoty v Příbrami: Nejlevnější benzin pořídíte za 39,99 Kč u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,99 Kč do 42,50 Kč … AKTUÁLNĚ Možná nehledáte novou práci. Možná jen hledáte místo, kde bude vaše práce dávat větší smysl Možná nehledáte novou práci. Možná jen hledáte místo, kde bude vaše práce dávat větší smysl Každý z nás se někdy zastaví a položí si jednoduchou otázku. „Dělám práci, která mě … PR
Tipy na víkend: Dobříšský Festival hudby, Krásnohorské léto a další kulturní akce nejen pod širým nebem Tipy na víkend: Dobříšský Festival hudby, Krásnohorské léto a další kulturní akce nejen pod širým nebem Tento víkend se ponese hlavně v duchu kulturních akcí. Dobříšský zámek bude znít … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz