25. 6. svátek má Ivan

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

21. listopadu 2018   (08:01)
Dalších 20 fotografií v galeriiDo Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

Do psího útulku v Hrachově přijel včera Zdeněk Srstka se svým televizním štábem, aby natočil několik psích příběhů do pořadu „Chcete mě“. V hlavních rolích se před kamerou ocitlo hned několik pejsků hledajících nový domov.


V chladném počasí dorazila z Kavčích hor dodávka s nápisem Česká televize do Hrachova u Sedlčan, aby se po zasněžené silnici vyškrábala do vršku nad obcí, kde se nachází místní útulek pro psy. Přijel sedmičlenný televizní štáb v čele s hercem, kaskadérem a hlavně milovníkem zvířat Zdeňkem Srstkou. Největší pozornost byla upřena na osm vybraným pejsků, kteří hledají nový domov. Kameraman si vzal ze stativu svůj stroj, zvukař nasadil sluchátka, osvětlovač předal Zdeňkovi Srstkovi předepsané informace o všech vybraných pejscích – jako je jméno, věk, povaha a co vše prožili.
 

V chladném počasí dorazila z Kavčích …
Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí aktéři, bratři ohaři Rondo s Čikem. Nervozita u nich nebyla vůbec znát. Chovali se naprosto profesionálně, jako kdyby byli před kamerou každý den. Ale to už se jelo naostro. „Kamera, akce!“ Zavelel režisér. V okolí zavládl naprostý klid, jen hlas hlavního komentátora a vedoucího útulku Karla Stehlíka se rozléhal do zvukového mikrofonu a do okolí. Z nebes se v tu chvíli rozsypal sníh, no …, atmosféra jako z pohádky. „Stop! Dobrý bereme,“ hlesl spokojeně režisér a šlo se na dalšího pejska. V mezičase bavil herec Srstka nejen svými historkami ze života, ale dokonce zazněl z jeho hrdla i zpěv, takový ten „z moravským přízvukem“. A také že ano, jeho původ sahá k moravským kořenům. Všichni pejsci se chovali před kamerou vzorně, a tak natáčení proběhlo bez problémů a klidně. Premiéra pořadu „Chcete mě“ z Hrachova, by se měla objevit začátkem ledna 2019 na kanálu České televize.
 

Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí …

Fotogalerie

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka () Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (1) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (2) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (3) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (4) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (5) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (6) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (7) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (8) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (9) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (10) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (11) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (12) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (13) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (14) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (15) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (16) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (17) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (18) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (19)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu V pátek 21. června měli občané možnost předkládat připomínky ke stavbě obchvatu. Své námitky podalo i samotné město 25. června 2019   (12:52) Alka má nové vedení Alka má nové vedení Novou ředitelkou je Mgr. Lenka Mottlová, která má mnohaleté zkušenosti s řízením a rozvojem sociálních služeb pro cílovou skupinu osob se zdravotním postižením. 25. června 2019   (09:51) Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Při sobotních dopravních nehodách bylo zraněno 11 osob, pro pět z nich přilétl vrtulník 25. června 2019   (07:31) Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Venkovní bazén pojede tento týden ve víkendovém režimu a otevře již v 11 hodin 25. června 2019   (06:01) Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Dechová zkouška u dotyčného vykázala hodnotu bezmála tři promile alkoholu. 24. června 2019   (19:41) ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den V létě dojde k omezení provozu ORL v areálu I. Akutní případy ošetří ambulance na Zdaboři, ale pouze v některých dnech 24. června 2019   (16:19) Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Agresorovi hrozí deset let za mřížemi 24. června 2019   (13:59) Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Pro děti, které zůstávají v době prázdnin ve městě, zůstanou v době letních prázdnin otevřena některá školní hřiště 24. června 2019   (12:49) Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Společnost CVP Galvanika z Příbrami obsadila v prestižní soutěži "Ocenění českých lídrů" první místo za celý Středočeský kraj. 24. června 2019   (10:22) PR S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho Podle norem by v areálu muselo být několik desítek plavčíků. 24. června 2019   (08:32)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz