16. 6. svátek má Zbyněk

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

21. listopadu 2018   (08:01)
Dalších 20 fotografií v galeriiDo Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

Do psího útulku v Hrachově přijel včera Zdeněk Srstka se svým televizním štábem, aby natočil několik psích příběhů do pořadu „Chcete mě“. V hlavních rolích se před kamerou ocitlo hned několik pejsků hledajících nový domov.


V chladném počasí dorazila z Kavčích hor dodávka s nápisem Česká televize do Hrachova u Sedlčan, aby se po zasněžené silnici vyškrábala do vršku nad obcí, kde se nachází místní útulek pro psy. Přijel sedmičlenný televizní štáb v čele s hercem, kaskadérem a hlavně milovníkem zvířat Zdeňkem Srstkou. Největší pozornost byla upřena na osm vybraným pejsků, kteří hledají nový domov. Kameraman si vzal ze stativu svůj stroj, zvukař nasadil sluchátka, osvětlovač předal Zdeňkovi Srstkovi předepsané informace o všech vybraných pejscích – jako je jméno, věk, povaha a co vše prožili.
 

V chladném počasí dorazila z Kavčích …
Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí aktéři, bratři ohaři Rondo s Čikem. Nervozita u nich nebyla vůbec znát. Chovali se naprosto profesionálně, jako kdyby byli před kamerou každý den. Ale to už se jelo naostro. „Kamera, akce!“ Zavelel režisér. V okolí zavládl naprostý klid, jen hlas hlavního komentátora a vedoucího útulku Karla Stehlíka se rozléhal do zvukového mikrofonu a do okolí. Z nebes se v tu chvíli rozsypal sníh, no …, atmosféra jako z pohádky. „Stop! Dobrý bereme,“ hlesl spokojeně režisér a šlo se na dalšího pejska. V mezičase bavil herec Srstka nejen svými historkami ze života, ale dokonce zazněl z jeho hrdla i zpěv, takový ten „z moravským přízvukem“. A také že ano, jeho původ sahá k moravským kořenům. Všichni pejsci se chovali před kamerou vzorně, a tak natáčení proběhlo bez problémů a klidně. Premiéra pořadu „Chcete mě“ z Hrachova, by se měla objevit začátkem ledna 2019 na kanálu České televize.
 

Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí …

Fotogalerie

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka () Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (1) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (2) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (3) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (4) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (5) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (6) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (7) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (8) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (9) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (10) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (11) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (12) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (13) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (14) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (15) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (16) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (17) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (18) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (19)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Den matek se slaví ve velkém, na tatínky se často zapomíná 16. června 2019   (17:14) Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Pokud se neseženou finance, budou všechny osobní vlaky končit/začínat v Březnici 16. června 2019   (14:19) Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Skanzen Vysoký Chlumec je už téměř vyprodaný, na ostatní představení jsou ještě vstupenky k dispozici 16. června 2019   (11:05) Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Aktuálně: Na Strakonické přistává vrtulník, policisté komunikaci uzavřeli Vážná dopravní nehoda omezuje provoz na silnici I/4 16. června 2019   (08:21) AKTUALIZOVÁNO Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Královna Johanka opět zavítala do Rožmitálu Průvod, bitva o korunu i otevřené prostory zámku přilákaly diváky z širokého okolí. 16. června 2019   (07:28) Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Tulipány v ulicích odkvetly, začíná se zelenat „tráva“ Pravděpodobně s nápadem, jak oživit předzahrádku, přišli obyvatelé na sídlišti 15. června 2019   (20:17) Přívalové deště a bouřka. Po slunečném týdnu přijde v neděli ochlazení Přívalové deště a bouřka. Po slunečném týdnu přijde v neděli ochlazení Dnes v noci se očekává výskyt velmi silných bouřek, doprovázených kroupami, nárazy větru a přívalovými srážkami 15. června 2019   (16:42) Hlavní útočnou silou Kocourů v příští sezóně bude Michal Kriško Hlavní útočnou silou Kocourů v příští sezóně bude Michal Kriško Michal Kriško je příbramským odchovancem, vyzkoušel ale i reprezentaci. 15. června 2019   (14:01) Aktuálně: Pro zraněného motorkáře přistává vrtulník, doprava na Skalce kolabuje Aktuálně: Pro zraněného motorkáře přistává vrtulník, doprava na Skalce kolabuje Policisté po dobu záchranných prací komunikaci zcela uzavřeli 15. června 2019   (10:33) Na dva handicapované mladíky se vybralo téměř čtvrt milionu Na dva handicapované mladíky se vybralo téměř čtvrt milionu Do projektu se zapojilo i sedm škol z Příbramska 15. června 2019   (09:26)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz