17. 9. svátek má Naděžda

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

21. listopadu 2018   (08:01)
Dalších 20 fotografií v galeriiDo Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka

Do psího útulku v Hrachově přijel včera Zdeněk Srstka se svým televizním štábem, aby natočil několik psích příběhů do pořadu „Chcete mě“. V hlavních rolích se před kamerou ocitlo hned několik pejsků hledajících nový domov.


V chladném počasí dorazila z Kavčích hor dodávka s nápisem Česká televize do Hrachova u Sedlčan, aby se po zasněžené silnici vyškrábala do vršku nad obcí, kde se nachází místní útulek pro psy. Přijel sedmičlenný televizní štáb v čele s hercem, kaskadérem a hlavně milovníkem zvířat Zdeňkem Srstkou. Největší pozornost byla upřena na osm vybraným pejsků, kteří hledají nový domov. Kameraman si vzal ze stativu svůj stroj, zvukař nasadil sluchátka, osvětlovač předal Zdeňkovi Srstkovi předepsané informace o všech vybraných pejscích – jako je jméno, věk, povaha a co vše prožili.
 

V chladném počasí dorazila z Kavčích …
Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí aktéři, bratři ohaři Rondo s Čikem. Nervozita u nich nebyla vůbec znát. Chovali se naprosto profesionálně, jako kdyby byli před kamerou každý den. Ale to už se jelo naostro. „Kamera, akce!“ Zavelel režisér. V okolí zavládl naprostý klid, jen hlas hlavního komentátora a vedoucího útulku Karla Stehlíka se rozléhal do zvukového mikrofonu a do okolí. Z nebes se v tu chvíli rozsypal sníh, no …, atmosféra jako z pohádky. „Stop! Dobrý bereme,“ hlesl spokojeně režisér a šlo se na dalšího pejska. V mezičase bavil herec Srstka nejen svými historkami ze života, ale dokonce zazněl z jeho hrdla i zpěv, takový ten „z moravským přízvukem“. A také že ano, jeho původ sahá k moravským kořenům. Všichni pejsci se chovali před kamerou vzorně, a tak natáčení proběhlo bez problémů a klidně. Premiéra pořadu „Chcete mě“ z Hrachova, by se měla objevit začátkem ledna 2019 na kanálu České televize.
 

Po pár minutách šli na plac první dva čtyřnozí …

Fotogalerie

Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka () Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (1) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (2) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (3) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (4) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (5) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (6) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (7) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (8) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (9) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (10) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (11) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (12) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (13) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (14) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (15) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (16) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (17) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (18) Do Domova Fauny v Hrachově na Sedlčansku zavítal Zdeněk Srstka (19)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32) Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Děti z mateřinek navštívily minizoo na Nováku Ochrana fauny ČR představila dětem zvířata, žijící v minizoo na Novém rybníku. 17. září 2019   (16:35) Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Zloději se zaměřili na hygienu, odcizili i mýdlo Během dvou dnů řešili příbramští policisté tři vloupání do objektů. 17. září 2019   (14:03) Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Kriminalisté obvinili dva dealery drog. Jeden se hájil tím, že konopí pěstuje, protože se mu rostlinka líbí Dva bratři ve věku přes 40 let prodávali na Příbramsku drogy. Při své činnosti sice nespolupracovali, ale rozhodně si nepřekáželi. Každý měl svou specializaci, jeden se zaměřoval na kokain, druhý na marihuanu a pervitin. 17. září 2019   (13:06) Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Držitelé průkazů ZTP a ZTP/P budou mít parkování první dvě hodiny zdarma Na program včerejšího jednání Rady města byl opětovně zařazen bod týkající se placeného parkování pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P 17. září 2019   (10:21) Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku Věznice Příbram chystá cvičení: Převrácený autobus a vězni na útěku V souvislosti s cvičením bude vyhlášen trauma plán. 17. září 2019   (09:02) Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Nohu z plynu! Kde tento týden budou policisté měřit rychlost? Přinášíme informace o místech, kde se budou zdržovat policisté. 17. září 2019   (07:53) Úřady odmítly omezit rychlost v centru obce Kamýk nad Vltavou, nesouhlasí ani s vyznačením přechodů pro chodce Úřady odmítly omezit rychlost v centru obce Kamýk nad Vltavou, nesouhlasí ani s vyznačením přechodů pro chodce V centru obce je komunikace zúžena a je bez chodníku, lidé tedy musí vždy sejít na vozovku. Omezení rychlosti je však podle úřadů zbytečné 17. září 2019   (06:13) Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Čeká nás krutá zima. Nejen zvířata, ale už i zloději mají tendenci obalovat svá těla tukem Nedovolená konzumace je momentálně velmi trendy 16. září 2019   (17:59) Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Na ulici Bratří Čapků kdosi vystěhoval půlku obývacího pokoje Příbramské Technické služby denně po městě zlikvidují kolem jedné tuny odpadů z černých skládek 16. září 2019   (15:27)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz