2. 4. svátek má Erika




Do divadla po bouři stále zatékalo. Musely se objednat nové plechy

5. září 2019   (08:39)
Do divadla po bouři stále zatékalo. Musely se objednat nové plechy

Vichr si se silnými plechy na střeše divadla v červenci pohrál jako s papírem


Jednu červencovou noc se Příbram ponořila do hororu. V pondělí 29. července 2019 se nad městem se přehnala velká bouře. Nechala za sebou několik spadlých stromů, ale i škody na majetku. Příbramské divadlo mělo tu smůlu, že se ocitlo přímo v jejím epicentru. A odnesla to jeho střecha. Vichr si se silnými plechy na střeše pohrál jako s papírem. Samozřejmě zateklo i do divadla.

Za pomoci příbramských hasičů, ale i pracovníků divadla, se podařilo plechy narovnat. Nicméně do divadla zatékalo pořád. Bylo tedy potřeba rychle sehnat finance a hlavně firmu, která by v co nejkratším termínu střechu opravila. Uprostřed sezóny to jistě nebyl lehký úkol, ale podařilo se. Plechy již byly dodány a minulý pátek se za divadlem objevila velká plošina. Oprava střechy je v plném proudu.
Jednu červencovou noc se Příbram ponořila do …


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Divadlo A. Dvořáka Příbram
autor: mir








Další články

Brdy jsou po zimě čistší. Dobrovolníci sesbírali přes půl tuny odpadu Brdy jsou po zimě čistší. Dobrovolníci sesbírali přes půl tuny odpadu Desítky dobrovolníků se i letos zapojily do jarní akce Ukliď Brdy 2026. Výsledkem je … PŘÍRODA Nová Restaurace 27 mění pohled na českou kuchyni. Příbram má další důvod vyrazit ven Nová Restaurace 27 mění pohled na českou kuchyni. Příbram má další důvod vyrazit ven Příbram má nový podnik, který stojí za pozornost. Restaurace 27 vznikla jen pár kroků … PR U Bukovan havaroval autobus, na místě zasahovali hasiči i záchranka U Bukovan havaroval autobus, na místě zasahovali hasiči i záchranka U další nehody autobusu zasahovali záchranáři ve čtvrtek ráno na silnici u obce … AKTUALIZOVÁNO Velikonoce pod dohledem policie: řidiči na Příbramsku chybují, kontroly přitvrdí Velikonoce pod dohledem policie: řidiči na Příbramsku chybují, kontroly přitvrdí Policisté na Příbramsku se před velikonočními svátky zaměřili na kontrolu řidičů – a … AKTUÁLNĚ Semifinále 2. ligy: Příbram padla v nájezdech. Vyrovnaný duel s Prostějovem rozhodla až loterie Semifinále 2. ligy: Příbram padla v nájezdech. Vyrovnaný duel s Prostějovem rozhodla až loterie Semifinále mezi Příbramí a Prostějovem začalo dramatem, které se lámalo až v … SPORT Drama v Dobrošovicích: Řidič autobusu zkolaboval za volantem a srovnal se zemí kapličku Drama v Dobrošovicích: Řidič autobusu zkolaboval za volantem a srovnal se zemí kapličku Vážná dopravní nehoda ochromila ve středu odpoledne provoz v obci Dobrošovice na … AKTUALIZOVÁNO Chcete jaro plné zpěvu? Pak pomozte ptákům. Dnes je jejich mezinárodní den Chcete jaro plné zpěvu? Pak pomozte ptákům. Dnes je jejich mezinárodní den Každý rok na 1. dubna připadá Mezinárodní den ptactva. Možná to zní jako apríl, ale … ZAJÍMAVOSTI Velikonoce omezí provoz lékárny ONP, pacienti mohou využít náhradní provozy Velikonoce omezí provoz lékárny ONP, pacienti mohou využít náhradní provozy Lékárna ONP bude během velikonočních svátků uzavřena. Nemocnice zároveň informuje o … MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu MUDr. Daniel Bělík: Vrací hráče zpět na led. Bezpečně, rychle a s respektem k tělu Na ledě rozhodují góly, ale v zákulisí často rozhoduje zdraví. A právě tam stojí … ROZHOVOR
V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala oprava chodníku kolem kostela na náměstí J. A. Alise V Příbrami se zkomplikovala rekonstrukce historického chodníku kolem kostela svatého … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz