Dnešní předstartovní show Rally Příbram nabídne program pro celou rodinu
24. července 2020 (14:02)
Zájemci o motosport ale i všichni, kteří se chtějí zabavit, by se měli podívat dnes od šestnácti hodin na náměstí TGM, kde startuje předstartovní show 40. BOHEMIA DRIVE Rally Příbram. Organizátoři slibují zábavu a program pro celou rodinu.
Pro děti budou připraveny různé soutěže, skákací hrad, nebo fotokoutek. Pro ostatní pak organizátoři chystají rally speciály z minulých let, u kterých není problém si udělat hezkou fotku. Chybět nebude Ford Sierra RS Cosworth 4x4, Lancia Delta HF Integrale a další legendární kousky. Vystaveno bude i několik nových vozů od místních prodejců.
Ve stánku pořadatele bude k zakoupení VIP balíček pro lepší zážitek z návštěvy letošní rally, která se tentokrát pojede pouze v sobotu. Chybět nebude ani autogramiáda posádek, která ale začne až po 19. hodině, kdy moderátor Tomáš Novotný a Karel Špaček postupně na rampě představí všechny posádky. Na rampě uvidíme hned dvacítku závodních dvojic a tento program bude probíhat až do 21 hodin.
Na náměstí TGM se můžete vrátit i zítra ráno, kdy zde od deváté hodiny projedou všechny závodní vozy. Organizátoři se rozhodli start letošní rally po několika letech vrátit právě na náměstí. Krátce před sedmnáctou hodinou zde můžete spolu s ostatními čekat na příjezd první posádky. A čekání si můžete zkrátit například simulátorem přetočení vozu na střechu nebo se svým vozem vyfotit na startovní rampě. Občerstvení bude zajištěno po celou dobu.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: text i (Jakub Pečenka)
autor: Jakub Pečenka
Další články
Kultura, která spojuje celý region: Březnicko čeká rok s loutkami
Malí i velcí diváci, milovníci pohádek, loutek a kouzelných příběhů – zbystřete. Od …
KULTURA
Licenční komise FAČR neudělila v první instanci licenci čtyřem klubům. Mezi nimi je i FK Příbram
Licenční komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) v první fázi licenčního řízení …
SPORT
Lesem v Brdech občas otřese exploze. Pyrotechnici tam likvidují ostrou munici
Exploze občas vyleká obyvatele pod brdskými hřebeny a pochopitelně i turisty, co se …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nová karta otevírá jeskyně, glamping i zážitky v Brdech a Podbrdsku za výhodnější ceny
Výlet, kde dopoledne zmizíte v temnotě Koněpruských jeskyní, odpoledne se vezete na …
ZAJÍMAVOSTI
Památník Vojna otevře v Muzejní noci. Program doplní koncert Jaroslava Hutky
Památník Vojna u Příbrami, jeden z nejautentičtější dochovaných vězeňských areálů v …
KULTURA
Francouzský muralista Vincent Chignier mění tvář Březových Hor. „Nemám rád malbu bez duše,“ říká
Na Březových Horách vzniká jedno z nejambicióznějších uměleckých děl, jaké kdy Příbram …
ROZHOVOR
V Příbrami se střetl muž na koloběžce s osobákem
Záchranka i policie vyjížděli v úterý před večerem k nehodě v Brodské ulici v …
AKTUÁLNĚ
Zachráněná rysice ze Šumavy najde nový domov v Brdech
Osiřelé rysí mládě ze Šumavy bude vypuštěno do CHKO Brdy.
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Ve věznici v Příbrami běželo 112 odsouzených. Závod podpořil myšlenku druhé šance
Ve Věznici Příbram v neděli 17. května běhali vězni pro podporu dobré věci. Hlavní …
NEPŘEHLÉDNĚTE




