Divadlo v Příbrami bude opět patřit dětem. Letošní program je nabitý
14. května 2024 (12:47)
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka
Hry, zábava, soutěže, divadelní představení, promítání pohádek, pouťové atrakce a mnoho dalšího, to je akce Divadlo patří dětem, která se koná v neděli 26. května v budově kulturního domu a jeho okolí.
Mezi dětmi i dospělými z Příbrami i okolí jsou akce pořádané Divadlem A. Dvořáka oblíbené. Jednu z nich můžete navštívit již poslední květnovou neděli. Stejně jako v předešlých letech bude pro návštěvníky připraven bohatý program, ve kterém nebudou chybět pohádky, tvoření, soutěže, pouťové atrakce, malování na obličej, třpytivé tetování, ukázky výzbroje Armády ČR a HZS, dále se můžete těšit na slaňování, které letos povede od gymnázia až téměř k viaduktu.
Na své si přijdou i milovníci čtyřnohých chlupáčů, na které bude čekat ukázka výcviku služebních a záchranářských psů. Pro milovníky automobilismu se připravují hry v elektromobilu Tesla, jízda historickým autobusem na Svatou Horu a zpět, nebudou chybět historická a moderní vojenská vozidla, k vidění bude i spanilá jízda motorkářů. Dále pořadatel chystá horolezeckou stěnu, Stiga hokej, virtuální hry, maskování zranění, z pouťových atrakcí děti ocení Calypso, Chobotnici, Lochnesku, střelnici nebo například houpačky či řetízkový kolotoč.
V kině se budou promítat pohádky, v divadle uvidí nejen děti příběh Jak se Honza učil čarovat. Během celého dne zástupci příbramských volejbalistů včetně kapitána Daniela Rosenbauma uspořádají autogramiádu, s dětmi si i zahrají. Milovníci rallye uvidí závodní vůz Dakar, pro ratolesti se připravují houpačky, bobová dráha, aquazorbing, překážková dráha a skákací hrady. Celým dnem bude provázet DJ a moderátor Honza Ladra s Bobíkem a jeho kamarády.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Tomáš Pečenka
Související
•Mezinárodní den muzeí otevře expozice a podzemní trasy Hornického muzea za korunu
•Památník holokaustu Romů a Sintů v Letech se otevřel veřejnosti
•Začíná Rybův festival, program potrvá až do prosince
Další články
/FOTO/ Příbram Bobcats ovládli i rakouskou ligu a jsou v semifinále!
Flag fotbalisté Příbram Bobcats zažívají další výjimečný rok. Po třech českých …
SPORT
Budoucnost myslivosti pod lupou. Seminář představí nové technologie i ochranu zvěře
Myslivost dnes zdaleka neznamená jen péči o zvěř a tradice předávané z generace na …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Po deseti letech zpět — a rovnou ve velkém. Hornické slavnosti strhly Příbram i přes páteční déšť
Příbram má za sebou jeden z nejvýraznějších víkendů posledních let. Hornické slavnosti …
FOTOGALERIE
Březnické gulášování na starém kluzišti: Vůně, skvělá zábava a dvanáct soutěžních týmů přilákaly stovky lidí
Šestý ročník oblíbeného Březnického gulášování proměnil uplynulou sobotu staré …
FOTOGALERIE
Pravomocné rozsudky k pádu domu v Hailově ulici: odpovědnost nese zhotovitel, nikoli LDM Group
Pravomocné rozsudky Okresního soudu v Příbrami a Krajského soudu v Praze potvrdily, že …
Hřiměždice znovu ovládne adrenalin. Highjump letos přiveze evropskou špičku i rekordmana světa
Lom v Hřiměždicích se letos 7. a 8. srpna znovu promění v centrum adrenalinu a …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Bez černý, voňavá léčivka našich zahrad a cest
Na přelomu května a června rozkvétá podél cest, na okrajích lesů i v zahradách jeden z …
AKTUÁLNĚ
Eutanazie není problém. Problém je naše zbabělost.
Eutanazie není ten strašák, za který ji vydáváme. Strašákem je naše vlastní zbabělost: …
ZDRAVOTNICTVÍ
Od neděle platí letní změna jízdních řádů regionálních vlaků Českých drah
V neděli 14. června vstoupila v platnost pravidelná letní změna vlakových jízdních …
AKTUÁLNĚ
Příští týden udeří tropické teploty
Po deštivém a chladnějším období se můžeme těšit na letní teploty.
AKTUÁLNĚ




