30. 1. svátek má Robin




Divadlo překonalo rekord, prodalo 1300 předplatných

13. února 2015   (06:35)
Divadlo překonalo rekord, prodalo 1300 předplatných
foto: pribram.cz

Do tohoto počtu není započítán Klub mladého diváka, který navštěvuje zhruba dalších 300 studentů.



Ředitel Divadla A. Dvořáka v Příbrami Petr Bednář může být spokojený. Po té, co se se na rok 2014 podařilo prodat 1251 předplatných, vyšel jeho tip a na rok 2015 má divadlo přesně 1300 předplatitelů. Cesta k takto kulatému číslu ale nebyla podle zástupkyně ředitele Anny Čiperové zdaleka tak snadná. Několik dní před koncem prodeje totiž bylo prodáno „pouze“ 1297 předplatných.

„Řediteli došly nervy, šel na obchodní a koupil tři předplatné, které odvezl do pečovatelské služby jako dárek, takže doufáme, že budou spokojeni i zdejší klienti,“ prozradila Čiperová, která si uvědomuje, že není možné, aby počet neustále stoupal. Zároveň je zvědavá, jak ředitel bude řešit situaci, kdy bude do kulatého čísla chybět například 20 předplatných.

Do 1300 předplatitelů navíc není ani zahrnutý počet mladých lidí, kteří navštěvují Klub mladého diváka. Podle vedení divadla jich je kolem tří set. Přitom při příchodu tohoto vedení do čela divadla v roce 2006 bylo evidováno jen 300 předplatitelů.

Příbramské divadlo se může chlubit ještě dalšími dvěma čísly. Tím prvním je 128 a vyjadřuje počet zájezdů, které divadlo se svým souborem podniklo během loňského roku. Další pak 87%, což je návštěvnost divadla na vlastních divadelních představeních. Podle ředitele Bednáře to odpovídá zhruba 66 tisícům diváků za rok.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Tradiční hokejový duel Střední průmyslové školy opět přilákal diváky na zimní stadion Tradiční hokejový duel Střední průmyslové školy opět přilákal diváky na zimní stadion Den vysvědčení na Střední průmyslové škole v Příbrami se i letos nesl ve sportovním … Nový bazén v Příbrami: víme, co bude uvnitř i co zanikne Nový bazén v Příbrami: víme, co bude uvnitř i co zanikne Příbram udělala další krok k novému plaveckému areálu. Stavební řízení bylo zahájeno … Nepřehlédněte Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Výroční členská schůze automotoklubu v Zalánech přilákala desítky příznivců motorismu Předposlední lednovou sobotu se v obci Zalány uskutečnila výroční členská schůze … Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Sportovec Příbramska 2025: Nové kategorie a jasní favorité Letošní ročník ankety Sportovec Příbramska přináší významné novinky. Organizační výbor … Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov Příběhy z útulku v Lazci: Sam znovu věří lidem, Nela našla záchranu a Coudy čeká na svůj domov V útulku Technických služeb města Příbrami v Lazci žije dvanáct psů, kteří mají za … Zvířata Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Pololetní vysvědčení: radost i obavy pro děti i rodiče Konec ledna je tady a s ním i pololetní vysvědčení, které se rozdává právě ve čtvrtek … Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Kruhový objezd u Dolejší Obory byl neprůjezdný Počasí ráno komplikuje dopravu v celém regionu, některé spoje Pražské integrované … AKTUALIZOVÁNO Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Potlesk, dražba i podnět státnímu zastupitelství. Příbram zažila bouřlivé jednání zastupitelstva Lednové jednání příbramského zastupitelstva trvalo více než čtyři a půl hodiny a … Politika Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Ministerstvo vrací první etapu obchvatu do řízení. Město potvrzuje postup příprav a nový harmonogram Další zdržení, nový termín a návrat na začátek. Ministerstvo dopravy zrušilo územní … Nepřehlédněte
Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Topení pevnými palivy: když zima prověří zásoby i trpělivost Zimní období každoročně ukazuje, jak dobře jsou domácnosti připravené na skutečně … PR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz