28. 5. svátek má Vilém




Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu

18. února 2019   (08:11)
Divadlo po pauze opět spouští diváckou anketu
foto: pribram.cz

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne na posledním červnovém představení.



Celkem z 8 herců a 6 hereček si můžete vybírat v rámci divadelní ankety, ke které se příbramské Divadlo A. Dvořáka v Příbrami vrací po dvouleté pauze. Od začátku tohoto měsíce dostávají návštěvníci na jednotlivých představeních hlasovací lístky. Pomocí těch mohou volit jednu ze 14 osob v hereckém souboru, premiéru nebo mimořádnou aktivitu divadla.

Do kategorie premiér jsou zahrnuty všechny z divadelní sezóny 2017 a 2018. Hlas je tak možné udělit i inscenaci, která se již nehraje. Dále je možné zvolit jednu z mimořádných aktivit, kam spadá Divadelní ples, Divadlo patří dětem, Karnevalový mejdan, Podzim na malé scéně nebo Vánoce v divadle.

Hlasovacích lístků může divák odevzdat i více, záleží, kolikrát přijde do divadla. Všechny lístky budou zařazeny do soutěže. Vyplněné hlasy je možné odevzdat ve foyer, na pokladně nebo obchodním oddělení.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Do Příbrami míří první ročník Víkendu aktivních seniorů, dorazí i Kateřina Cajthamlová Co kdyby stáří nebylo o zpomalování, ale o nové energii, pohybu a setkávání? Právě na … ZAJÍMAVOSTI Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Nemocnice zve na tradiční gospelový koncert. Maranatha Gospel Choir vystoupí v Příbrami už 3. června Koncert je určen všem bez rozdílu a není na něj třeba žádná vstupenka. Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Kauza dálničního monopostu na D4 se vrací do Příbrami, krajský úřad zrušil původní rozhodnutí Případ jízdy závodního monopostu v barvách Ferrari po dálnici D4, který v uplynulých … AKTUÁLNĚ Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Evropa se rozpaluje: Vlna veder láme rekordy. Riziko požárů v Česku roste i s větrem Nejen Česká republika, ale především západní Evropa zažívá mimořádnou a v mnoha … AKTUÁLNĚ Příbram slaví titul mistra České republiky v kickboxu Příbram slaví titul mistra České republiky v kickboxu Na mistrovství České republiky v kickboxu v Lovosicích uspěli dva zástupci … SPORT Kamýk slaví 65 let: přehrada, která drží Vltavu na uzdě, se výjimečně otevírá lidem! Kamýk slaví 65 let: přehrada, která drží Vltavu na uzdě, se výjimečně otevírá lidem! Vodní dílo Kamýk, jeden z méně nápadných, ale naprosto klíčových článků Vltavské … ZAJÍMAVOSTI V lese u Hudčic na Březnicku hořel lesní porost, na místě zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči společně s techniky energetické společnosti ČEZ V lese u Hudčic na Březnicku hořel lesní porost, na místě zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči společně s techniky energetické společnosti ČEZ K nahlášení mimořádné události došlo v úterý odpoledne krátce po šestnácté hodině. … AKTUALIZOVÁNO Hudební maraton v centru Příbrami. SchoolStock přiveze mladé talenty z celého regionu Hudební maraton v centru Příbrami. SchoolStock přiveze mladé talenty z celého regionu Hudba různých žánrů, mladé talenty i celodenní festivalová atmosféra. Náměstí T. G. … KULTURA Inspektoři odhalili už tisícovky závad a vybrali na pokutách desítky milionů Inspektoři odhalili už tisícovky závad a vybrali na pokutách desítky milionů Inspekce silniční dopravy (INSID) dál pokračuje v kontrolách kamionů a nákladních … DOPRAVA
KFC po kritice promluvilo: „Měli jsme s vámi mluvit dříve,“ přiznává řetězec KFC po kritice promluvilo: „Měli jsme s vámi mluvit dříve,“ přiznává řetězec Fastfoodový řetězec KFC zveřejnil omluvu zákazníkům a oznámil rozsáhlé změny ve … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz