Divadlo patřilo dětem
27. května 2019 (08:41)
Dalších 82 fotografií v galerii
Slunečné počasí přispělo k hojné účasti třináctého ročníku Divadlo patří dětem.
V neděli 26. května se příbramské divadlo a přilehlé prostory po roce opět proměnily v dětský ráj. V kině se promítalo, v divadle se hrálo. Co jiného, než pohádky. Jako v pohádce se děti cítily i mimo hlediště. Tvořivé dílničky, tetovací studio, malířský ateliér. Divadlo praskalo ve švech. Největší hrdinové, a nebylo jich málo, pak opouštěli budovu frajersky po laně.
Oproti minulému roku se akce rozšířila i k aquaparku. Tam si děti při Aquazorbingu vyzkoušely, jak se cítí vodoměrky při chůzi po vodě.
Motorkáři dětem ochotně představovali své stroje a ti nejmenší si mohli na okamžik usednout i za řídítka.
Oproti minulému roku se akce rozšířila i k aquaparku. Tam si děti při Aquazorbingu vyzkoušely, jak se cítí vodoměrky při chůzi po vodě.
Motorkáři dětem ochotně představovali své stroje a ti nejmenší si mohli na okamžik usednout i za řídítka.
K poslechu hrála příbramská kapela Bosáci, která přivedla k tanci nejen učinkující klauny, ale také přihlížející. Policisté umožnili dětem usednout do svých zásahových vozidel a ochotně vysvětlovali, co je jejich pracovní náplní. Vojáci představili své obrněné vozy.
Jen o pár metrů dále probíhal výcvik záchranářských psů. Při akční ukázce zásahu až naskakovala husí kůže. V zadním traktu divadla měl svůj stánek i Český červený kříž.
Jezdilo se na koních, soutěžilo se o ceny, zdolávaly se překážkové dráhy. Divadlo patřilo dětem. Šťastným dětem.
Jen o pár metrů dále probíhal výcvik záchranářských psů. Při akční ukázce zásahu až naskakovala husí kůže. V zadním traktu divadla měl svůj stánek i Český červený kříž.
Jezdilo se na koních, soutěžilo se o ceny, zdolávaly se překážkové dráhy. Divadlo patřilo dětem. Šťastným dětem.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: top, jap
Další články
Do Česka se plíží léto. Po přeháňkách dorazí o víkendu až 25 stupňů
Po chladnějších a proměnlivých dnech se počasí v Česku začne postupně měnit. Už během …
POČASÍ
Po pádu auta z mostu zemřel jeho řidič
Při havárii osobního auta na D4 u Staré Huti zemřel v noci na úterý jeho řidič.
AKTUALIZOVÁNO
Pražský okruh čeká největší zásah za roky. ŘSD bourá mosty, začíná cesta k 3+3 pruhům
Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) v pondělí 18. května zahájilo práce, které jsou …
DOPRAVA
Majitelé sousedního pozemku reagují na spor se Zooparkem
Dotčené osoby využily právo na odpověď podle § 10 tiskového zákona. Text zveřejňujeme …
Devět pošt Partner končí dočasně provoz. Česká pošta řeší schodek u provozovatele, služby převezmou náhradní pobočky
Česká pošta dočasně uzavřela devět poboček Pošta Partner. Důvodem je finanční schodek …
AKTUÁLNĚ
Před Brdskou 25 někdo otáčel značení tratě. Pořadatelé mluví o nepochopitelném jednání
Nedělní závod Brdská 25, který je součástí Brdského poháru, letos provázely nepříjemné …
SPORT
Veterináři v dovezených divočácích znovu potvrdili svalovce
V České republice byl po zhruba měsíci znovu potvrzen výskyt nebezpečného parazita …
AKTUALIZOVÁNO
Lidé ve Vrančicích v referendu odmítli stavbu větrných elektráren
Lidé ve Vrančicích v referendu odmítli stavbu větrné elektrárny nebo elektráren v …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Po odchodu starosty přichází změna: Karpíšek potvrdil, že se bude ucházet o pozici lídra ANO
Současný místostarosta Vladimír Karpíšek dnes na svém profilu uvedl, že se v letošních …
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Generace pod dekou: Proč citlivé děti kolabují pod tlakem života
Psychologové upozorňují, že české děti mají méně odolnosti vůči stresu než jejich …
ZAJÍMAVOSTI























































































