Diskotéky pro malé i pokročilé. O víkendu si v Příbrami zatrsáte
4. února 2022 (15:06)
foto: ilustrační, Pixabay
Taneční akce pořádá klub Junior – v sobotu vás rozehřeje výběr dýdžeje luDJeka, v neděli se na parketu vyřádí děti. V příbramském kině zhlédnete novinky Mimořádná událost režiséra Jiřího Havelky a sci-fi Moonfal.
Na zašlou slávu tanečních nocí hodlá navázat příbramský Junior klub i v novodobé historii, kterou začal psát opětovným otevřením v roce 2020. K ní patřily oldies party s „praotcem“ akce luDJekem, jehož dýdžejský výběr si znovu vychutnáte již tuto sobotu. „Nyní dle přání všech zúčastněných od 22.00 až do ranních hodin. Uvidíme, zda legenda ožije,“ uvádí organizátor Městské kulturní centrum Příbram. Vstupenky budou k dispozici pouze na místě, kapacita klubu je omezena.
V neděli bude Junior patřit dětem. Sportovní zařízení města Příbram pokračují v pořádání dětských diskoték, které se z letního parketu Nového rybníka přesunuly do klubového „zimoviště“. O zábavu se postarají animátoři, děti se mohou těšit na společenské hry a oblíbené tance. Minidisco začíná v 17.00.
Příbramské kino uvede čerstvý počin režiséra Jiřího Havelky, který diváky bavil už ve své předchozí komedii o členské schůzi majitelů bytových jednotek Vlastníci. Film Mimořádná událost tentokrát sleduje hrdiny v jiném uzavřeném prostoru. Cestující motorové lokálky zůstanou kvůli absenci strojvedoucího v jedoucím vlaku napospas sami sobě a tragikomické situaci. Film je na programu v sobotu 5. února od 16.00. Od 19.00 se pak spolu s vesmírnou posádkou vydáte na záchrannou misi s jediným cílem – odvrátit zánik lidstva a zkázu naší planety. O zásahu asteroidu, který změní oběžnou dráhu Měsíce, vypráví novinka Rolanda Emmericha Moonfall s Halle Berry, Patrickem Wilsonem, Johnem Bradleym nebo Donaldem Sutherlandem.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková
Další články
Kamion vjel na D4 do uzavřeného úseku a visí z mostu nad tratí, na místo jede obří jeřáb
Dramatické chvíle zažívají od nedělního poledne záchranáři a hasiči na dálnici D4 u …
AKTUALIZOVÁNO
Čtyři kočky divoké pod dohledem. Obojky prozradí jejich zvyky v přírodě
Kočka divoká, jedna z nejvzácnějších šelem české přírody, se v posledních letech …
ZAJÍMAVOSTI
Veterináři spustili nový portál: Chovatelé, myslivci i potravináři vyřídí desítky agend online
Od 1. července spustila Státní veterinární správa (SVS) nový Klientský portál (KLIP), …
AKTUÁLNĚ
U mimoúrovňové křižovatky Lety začnou rozsáhlé opravy, řidiče čekají objížďky i omezení provozu
Řidiči využívající dálnici D4 a mimoúrovňovou křižovatku (MÚK) Lety musí od pondělí 6. …
AKTUÁLNĚ
Bodnárová ve formě. Benidorm, státnice, Praha
Příbramská judistka Tereza Bodnárová prožívá mimořádně úspěšné období. V květnu …
SPORT
Cyklohráček láká i výletníky z Příbrami. Připravil 14 prázdninových expedic
Oblíbený výletní vlak Cyklohráček vyráží i letos na mimořádné prázdninové výlety. Od …
AKTUÁLNĚ
Bezpečně u vody: Stačí chvilka nepozornosti a letní pohoda může skončit tragédií
Léto a prázdniny jsou obdobím, kdy tisíce lidí míří k moři, na koupaliště, k rybníkům …
AKTUÁLNĚ
Z Příbrami až na vrchol. Petra Škopková je mistryní České republiky ve sportovní gymnastice
Příbram má nový velký sportovní úspěch. Petruška Škopková se na letošním Mistrovství …
SPORT
Jen jednou v roce! Hornické muzeum zpřístupní v neděli všechny expozice za symbolickou korunu
První červencový víkend patří v Příbrami tradiční Prokopské pouti. Největší a …
ZAJÍMAVOSTI
Slavíme Cyrila, Metoděje i Husa. A obchody? Otevřené, jak jste zvyklí
Červencové státní svátky letos připadají na neděli 5. července a pondělí 6. července. …
AKTUÁLNĚ




