20. 5. svátek má Zbyšek

Disco extraliga otřásala příbramskou halou

22. října 2018   (06:00)
Dalších 30 fotografií v galeriiDisco extraliga otřásala příbramskou halou

Kdo šel v sobotu kolem, slyšel už z dálky, že to uvnitř haly pořádně vře.


 
Mega taneční tour Czech Dance Masters navštívila v sobotu Příbram. Sportovní hala se otřásala v rytmu disco a téměř praskala ve švech. Nádherně upravené závodnice se rozcvičovaly a připravovaly k závodu již dvě hodiny před startem a k vidění byly úžasné výkony i choreografie.

Ze všech tanečnic sršel neskutečný energetický náboj, publikum a skvělá hudba se staraly o nádhernou atmosféru. Na soutěž přijelo 707 závodníků všeho věku a jejich snažení aktivně podporovalo cca šest stovek diváků.

Velkolepou show uspořádalo v Příbrami Taneční Centrum R.A.K., které zvítězilo v konkurzu na pořádání soutěže. V rámci podzimní tour se mládež utkala v sólech, tančily také dua a malé formace v počtu do sedmi závodníků. Dle podaného výkonu byly udělovány body, které tanečníky mohou posunout v žebříčku do vyšších výkonnostních tříd.

 
Mega taneční tour Czech Dance Masters …
„V Příbrami působíme čtvrtým rokem na ZŠ Bratří Čapků, chtěli jsme lidem ukázat o čem to je, aby se tu začalo víc tančit. Jinak jsme původem berounští a fungujeme 26 let. Také máme základnu na Kladně a ve Slaném. Příbramské děti se zúčastnily disco soutěže poprvé, získávaly potřebné zkušenosti. Tančily v kategorii Basic School, která pokrývá věkové kategorie od mateřinek až po pátou třídu. Všechny odcházely domů spokojené s medailí na památku,“ říká k soutěži za Taneční Centrum R.A.K. Jan Kravec.

Každopádně se jednalo o velkolepou show, kterou tu v nejbližší době nejspíš znovu neuvidíme. Příbramským tanečníkům přeje mnoho úspěchů v dalších závodech podzimní tour.

Fotogalerie

Disco extraliga otřásala příbramskou halou () Disco extraliga otřásala příbramskou halou (1) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (2) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (3) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (4) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (5) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (6) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (7) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (8) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (9) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (10) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (11) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (12) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (13) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (14) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (15) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (16) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (17) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (18) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (19) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (20) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (21) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (22) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (23) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (24) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (25) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (26) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (27) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (28) Disco extraliga otřásala příbramskou halou (29)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai U nehody aktuálně zasahují složky IZS. 20. května 2019   (12:43) Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Ačkoli kabinky vypadají zvenku podobně jako například nové toalety, mají zcela jiný účel 20. května 2019   (11:10) Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Levý jízdní pruh je uzavřen 20. května 2019   (09:11) Dětský den pro nedočkavce Dětský den pro nedočkavce Na Drkolnově bude šrumec. Přijedou hasiči a koníci ze žežické stáje 20. května 2019   (08:25) Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Lidé se usmívali a neřešili. Nebyl to happening, ale HAPPYning. 20. května 2019   (06:06) Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35) Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! U vážné dopravní nehody zasahují složky IZS 19. května 2019   (15:17) AKTUALIZOVÁNO V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí Děti i dospělí si dosyta užili pouťových atrakcí i velký výběr lahůdek na tradičních dobříšských Májovkách. 19. května 2019   (12:36) Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Je to historicky osmá nejvyšší účast. Dle pořadatelů k tomu přispělo pěkné počasí a zřejmě i stoupající chuť lidí chodit ven. 19. května 2019   (08:55) „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz