24. 5. svátek má Jana

Díky!FEST zve na třetí ročník. Představí se Michal Horák, Anna K, nebo UDG

1. února 2025   (16:00)
Díky!FEST zve na třetí ročník. Představí se Michal Horák, Anna K, nebo UDG
foto: Štěpánka Poplšteinová

Festival je zdarma určen všem příbramským dárcům krve, zdravotníkům a složkám IZS.


Světový den dárců krve oslaví příbramská nemocnice opět ve velkém. Ve spolupráci s městem Příbram chystá na pátek 13. června, tedy den před Světovým dnem dárců krve, již třetí ročník hudebního festivalu Díky!FEST. Ten je ojedinělý především svojí koncepcí, kdy do prodeje nejde ani jedna vstupenka, ale všechny jsou rozdány jako poděkování primárně dárcům krve, zdravotníkům a složkám IZS v Příbrami. I přes to se seznam vystupujících může směle porovnávat s komerčními festivaly. Posuďte sami. V letním kině se představí Raego, Michal Horák, Jazz Faces, UDG nebo zpěvačka Anna K.

„Snažili jsme se, aby byl program vyvážený a zaujal co největší spektrum diváků. Také si hodně zakládáme na tom, aby osobnost a mediální obraz vystupujících byla v souladu s hlavním posláním festivalu. Chceme poděkovat pořádnou náloží pozitivní energie a emocí. Myslím, že letošní vystupující toto splňují na jedničku,“ říká tiskový mluvčí příbramské nemocnice Martin Janota, který je hlavním organizátorem festivalu.
Kromě hudebních vystoupení se podle Janoty můžou diváci těšit i na netradiční doprovodný program a také jednoho opravdu speciálního hosta. „V tuto chvíli již řešíme vystupující na rok 2026 a opravdu se již bavíme s interprety z absolutní české špičky. Řada z nich již o Díky!FESTu slyšela, což nás velmi těší. Pokusíme se opět pro diváky udělat maximum,“ dodává Janota. Díky!FEST každoročně navštěvuje několik tisíc návštěvníků. I díky němu příbramské nemocnici neustále stoupá počet dobrovolných dárců krve a řadí se tím mezi několik málo nemocnic v celé České republice.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Další články

Vážná nehoda cyklistky u Krásné Hory: Ženu s těžkým zraněním transportoval do nemocnice vrtulník Vážná nehoda cyklistky u Krásné Hory: Ženu s těžkým zraněním transportoval do nemocnice vrtulník Na silnici u Krásné Hory nad Vltavou došlo v neděli v podvečer k vážné dopravní nehodě … AKTUÁLNĚ Lucie Pudilová vyzvala šampionku Szabovou! Příbramská bojovnice míří na titulový zápas na Štvanici Lucie Pudilová vyzvala šampionku Szabovou! Příbramská bojovnice míří na titulový zápas na Štvanici Příbramská rodačka Lucie Pudilová si řekla o zápas, který může změnit její … SPORT Toxický kolega v práci? Jak si nastavit hranice a nenechat si zničit psychiku Toxický kolega v práci? Jak si nastavit hranice a nenechat si zničit psychiku Stačí jeden problematický člověk a atmosféra na pracovišti se může rychle změnit v … LIFESTYLE Organizace Díky!FESTu? Od smlouvy s kapelami po povolení pro vzlet dronu Organizace Díky!FESTu? Od smlouvy s kapelami po povolení pro vzlet dronu Hlavní hvězdou bude kapela Monkey Business. Portál pribram.cz je mediálním partnerem … ROZHOVOR Jesenice zažila simulaci katastrofy: 19 jednotek hasičů řešilo požár po výronu plynu Jesenice zažila simulaci katastrofy: 19 jednotek hasičů řešilo požár po výronu plynu Areál Podzemního zásobníku plynu Háje v Jesenici u Příbrami se stal dějištěm jednoho z … FOTOGALERIE Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Nepřipoutaní řidiči, mobily za volantem i technické vraky. Policie v Příbrami rozdala tisícové pokuty Příbramští policisté se zaměřili při dopravní akci především na používání … NEPŘEHLÉDNĚTE Hlavní cenu Czech Nature Photo 2026 získal příbramský fotograf Petr Bambousek Hlavní cenu Czech Nature Photo 2026 získal příbramský fotograf Petr Bambousek Prestižní soutěž Czech Nature Photo zná vítěze jubilejního desátého ročníku. … FOTOGALERIE Z Milína do michelinské kuchyně a zpět. Ondřej Fejtl uzavřel svůj kruh Z Milína do michelinské kuchyně a zpět. Ondřej Fejtl uzavřel svůj kruh Ondřej Fejtl je jméno, které dnes v Milíně rezonuje s respektem. Nejen proto, že si tu … ROZHOVOR SPÁNEK: Tichý zabiják výkonu i nálady! Věděli jste, že jeho podceňováním hrajete s vlastním zdravím ruskou ruletu? SPÁNEK: Tichý zabiják výkonu i nálady! Věděli jste, že jeho podceňováním hrajete s vlastním zdravím ruskou ruletu? Spánek vypadá nevinně. Zavřete oči, lehnete si… a hotovo. Jenže věda říká něco úplně … ZAJÍMAVOSTI
Ředitelka ZŠ Školní Ing. Klára Karlíková: Chceme být dobrou školou pro život Ředitelka ZŠ Školní Ing. Klára Karlíková: Chceme být dobrou školou pro život Jak vypadá škola, která má přes 800 žáků, moderní areál, výuku angličtiny od první … ROZHOVOR
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz