19. 7. svátek má Čeněk

Děti z mateřinek roztančily náměstí

5. března 2019   (18:37)
Dalších 52 fotografií v galeriiDěti z mateřinek roztančily náměstí

Deštivé počasí neodradilo od tradičního veselí


Dnešní dopoledne patřilo náměstí 17. listopadu dětem. Konalo se zde již tradiční masopustní veselí, kterého se zúčastnila asi stovka převlečených předškoláků. Nechyběly kostýmy klaunů, kominíků, princezen, pirátů, medvědů a mnoha dalších tradičních postav.

Akce začala v půl desáté dopoledne, kdy se nad Příbramí přehnala dešťová přeháňka doprovázená ledovým větrem. To však dětem ani přihlížejícím rodičům a prarodičům příliš nevadilo. Paní učitelky hrály na kytary a na harmoniku, děti svým zpěvem zase rozveselily přihlížející.

Ke konci celého vystoupení čekalo na děti milé překvapení. Dobrovolní hasiči z Bohutína přijeli v nádherných kostýmech, za doprovodu zpěvu lidových písní, rozveselit děti. A to se jim povedlo. Vykouzlili u všech přihlížejících úsměv na tváři a děti roztančili.

Dnešní dopoledne patřilo náměstí 17. listopadu …

Fotogalerie

Děti z mateřinek roztančily náměstí () Děti z mateřinek roztančily náměstí (1) Děti z mateřinek roztančily náměstí (2) Děti z mateřinek roztančily náměstí (3) Děti z mateřinek roztančily náměstí (4) Děti z mateřinek roztančily náměstí (5) Děti z mateřinek roztančily náměstí (6) Děti z mateřinek roztančily náměstí (7) Děti z mateřinek roztančily náměstí (8) Děti z mateřinek roztančily náměstí (9) Děti z mateřinek roztančily náměstí (10) Děti z mateřinek roztančily náměstí (11) Děti z mateřinek roztančily náměstí (12) Děti z mateřinek roztančily náměstí (13) Děti z mateřinek roztančily náměstí (14) Děti z mateřinek roztančily náměstí (15) Děti z mateřinek roztančily náměstí (16) Děti z mateřinek roztančily náměstí (17) Děti z mateřinek roztančily náměstí (18) Děti z mateřinek roztančily náměstí (19) Děti z mateřinek roztančily náměstí (20) Děti z mateřinek roztančily náměstí (21) Děti z mateřinek roztančily náměstí (22) Děti z mateřinek roztančily náměstí (23) Děti z mateřinek roztančily náměstí (24) Děti z mateřinek roztančily náměstí (25) Děti z mateřinek roztančily náměstí (26) Děti z mateřinek roztančily náměstí (27) Děti z mateřinek roztančily náměstí (28) Děti z mateřinek roztančily náměstí (29) Děti z mateřinek roztančily náměstí (30) Děti z mateřinek roztančily náměstí (31) Děti z mateřinek roztančily náměstí (32) Děti z mateřinek roztančily náměstí (33) Děti z mateřinek roztančily náměstí (34) Děti z mateřinek roztančily náměstí (35) Děti z mateřinek roztančily náměstí (36) Děti z mateřinek roztančily náměstí (37) Děti z mateřinek roztančily náměstí (38) Děti z mateřinek roztančily náměstí (39) Děti z mateřinek roztančily náměstí (40) Děti z mateřinek roztančily náměstí (41) Děti z mateřinek roztančily náměstí (42) Děti z mateřinek roztančily náměstí (43) Děti z mateřinek roztančily náměstí (44) Děti z mateřinek roztančily náměstí (45) Děti z mateřinek roztančily náměstí (46) Děti z mateřinek roztančily náměstí (47) Děti z mateřinek roztančily náměstí (48) Děti z mateřinek roztančily náměstí (49) Děti z mateřinek roztančily náměstí (50) Děti z mateřinek roztančily náměstí (51)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top, foto: japDalší články

Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Opět přicházíme s pravidelným přehledem víkendových akcí. 19. července 2019   (21:16) Ve městě přibude pět kamerových bodů Ve městě přibude pět kamerových bodů Městská policie Příbram ve spolupráci s Policií ČR vytipovala sedm lokalit, kde by bylo dobré umístit nové kamerové body. Pět určených míst bude kamerami osazeno do konce letošního roku. 19. července 2019   (17:16) Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří "Kluci pracují ve dne v noci, někdy ani nespí, jen aby měli čtenáři aktuální informace,“ říká Miloslava Ritschlová, redaktorka pribram.cz 19. července 2019   (14:27) Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Nadýchal přes dvě promile 19. července 2019   (11:11) Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Dopravní nehoda omezuje provoz v Rožmitále pod Třemšínem 19. července 2019   (09:26) Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Došlo k vážnému poranění nezletilé osoby 19. července 2019   (08:50) AKTUALIZOVÁNO Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice nefunguje tak, jak bychom si představovali, většinou je prázdná,“ říká Bc. Petra Zemanová, vedoucí týmu služeb sociální péče a sociální pracovnice společnosti Alka 19. července 2019   (06:23) Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Při hasení požáru došlo k výpadku dodávky vody pro obec Lhota u Příbramě a hasiči nakonec museli hledat přírodní zdroje hasební vody 18. července 2019   (20:16) Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Pokud si fenky do 21 dnů od nalezení jejich majitelé nevyzvednou, budou nabídnuty k adopci 18. července 2019   (17:12) Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Centrum se zabývá léčbou cévní mozkové příhody neboli mrtvice. 18. července 2019   (14:41)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz