Déšť způsobil přes víkend hned několik nehod
15. září 2014 (16:19)
Deštivé počasí, které panovalo o víkendu, přispělo na Příbramsku hned k několika nehodám. Například v neděli ve večrních hodinách dostala mladá řidička smyk v zatáčce nedaleko Hluboše. Následně vjela mimo silnici a převrátila auto na střechu. Ke zranění naštěstí nedošlo, škoda byla vyčíslena na 20 tisíc korun.
Škoda ve výši téměř čtvrt milionu korun vznikla v pátek 12. září. Řidič peugeotu při jízdě na silnici I/4 dostal na silné vrstvě vody smyk a havaroval. K havárii došlo u obce Dobříš.
Také na silnici I/4, ale u obce Chraštice se stala další nehoda. Na projíždějící vozidlo Toyota Corolla spadla část podmáčeného listnatého stromu. Škoda byla vyčíslena na 15 tisíc korun.
Škoda ve výši téměř čtvrt milionu korun vznikla v pátek 12. září. Řidič peugeotu při jízdě na silnici I/4 dostal na silné vrstvě vody smyk a havaroval. K havárii došlo u obce Dobříš.
Také na silnici I/4, ale u obce Chraštice se stala další nehoda. Na projíždějící vozidlo Toyota Corolla spadla část podmáčeného listnatého stromu. Škoda byla vyčíslena na 15 tisíc korun.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ
Další články
Začaly nám žně: že to nebude poprvé, se vědělo. Ale tohle asi nikdo nečekal...
Letošní žně na Příbramsku odstartovaly teprve před pár dny, ale pro hasiče už začala …
AKTUÁLNĚ
Česko znovu vysychá, vítr a slunce zvyšují riziko požárů
Dlouhodobé sucho pokračuje a podle meteorologů se situace v nejbližší době …
AKTUÁLNĚ
Mapa odhaluje, kde hrozí největší riziko. Nová Klíšťapka ukáže výskyt nakažených klíšťat i nebezpečí boreliózy
S letními prázdninami tráví lidé více času v přírodě, a právě teď vrcholí i aktivita …
AKTUÁLNĚ
Pálí vás oči po koupání? Není to chlor, ale reakce s močí a potem
Pálení očí po koupání není známkou „přechlorovaného“ bazénu. Ve skutečnosti jde o …
ZAJÍMAVOSTI
Nehoda před Příbramí komplikuje dopravu. Jedna osoba skončila v nemocnici
Dopravu na hlavním tahu od Rožmitálu směrem na Příbram v úterý dopoledne zkomplikovala …
AKTUÁLNĚ
Středočeští dopravci testovali elektrický kloubový autobus MAN
Je možné, že cestující v regionu se potkají s novým kloubovým autobusem. Integrovaná …
DOPRAVA
Borůvková sezóna je tady! Vydejte se do lesa a prozraďte, jak máte nejraději borůvky
Kdo v těchto dnech zavítá do lesů, občas může zahlédnout typický obrázek prázdninových …
ZAJÍMAVOSTI
Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu
Když dnes přijedete do San Francisca, je téměř nemožné minout bílé Jaguary s velkou …
ZAJÍMAVOSTI
Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa
Maturity i závěrečné zkoušky jsou za vámi a před vámi stojí první velký krok do …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek
Obyvatelé Rožmitálu pod Třemšínem se mohou těšit na výrazné zvelebení veřejných …
ZAJÍMAVOSTI





