30. 11. svátek má Ondřej
Den pro dětskou knihu doprovodí pohádky a vánoční koledy

22. listopadu 2021   (11:32)
Den pro dětskou knihu doprovodí pohádky a vánoční koledy
foto: ilustrační, Pixabay

Na akci pro celou rodinu zavítáte v neděli 28. listopadu do příbramské Knihovny Jana Drdy.


Na neděli 28. listopadu připravila Knihovna Jana Drdy Příbram program pro děti i jejich rodiče. Ti nejmenší se mohou těšit na veselé pohádky, zájemci si vytvoří anděla v Andělské kavárně. Na všechny čtenáře čeká také nabídka vánočních knih. V knihovně na nám. T. G. Masaryka bude otevřeno od 10.00 do 15.00.

V půl jedenácté vystoupí nejmladší žáci ZUŠ Příbram, v 11.00 začíná loutková pohádka z cyklu O pejskovi a kočičce – Jak psali psaní. V poledne se díky hrané pohádce děti dozvědí, že Draci se nedělí. Další zastávkou v programu, jehož harmonogram uvádíme níže, bude pohádkové čtení. Kromě Andělské kavárny knihovna nabídne tvoření ve výtvarné dílně a prodej nových knih. Nebudou chybět vánoční koledy a dárky pod stromečkem.
Další pohádkové představení tohoto týdne avizuje knihovna v rámci akce Bookstart/S knížkou do života. Divadlo Úsměv zahraje v úterý 23. listopadu příběh Jak pejsek s kočičkou pouštěli draka. Na dopolední program (8.30–10.00) v Ústřední půjčovně pro děti je nutná rezervace místa.
Den pro dětskou knihu 2021, 28. listopadu
10.30 – Hudební vystoupení nejmladších žáků ZUŠ Příbram
11.00 – Jak psali psaní, O pejskovi a kočičce
12.00 – Draci se nedělí
13.00 – Jak psali psaní, O pejskovi a kočičce
14.00 – Draci se nedělí
14.30 – Pohádkové čtení


Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková

Další články

Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou Meteorologové: V první polovině prosince se oteplí, i o Vánocích bude přes den nad nulou V týdnu, kdy budou vánoční svátky - mezi 20. a 26. prosincem, průměr denních teplot … Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Očkovaní lidé budou po významném rizikovém kontaktu muset na test Dosud očkovaní lidé podle metodického pokynu hlavní hygieničky z 19. října nemuseli … Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Na výjezdu z Příbrami přetočil řidič Fabii na střechu, dechovou zkoušku na alkohol odmítl Policie silnici obousměrně uzavřela. Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Semafory v Žežické stále nefungují. Křižovatka si připisuje další nehodu Při střetu dvou aut došlo k poranění jednoho z řidičů. Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Příbramsko zasáhne v úterý silný vítr, hrozí škody na domech i problémy v dopravě Výstraha před silným větrem platí v úterý od 06:00 do 24:00. Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Všichni lidé se mohou registrovat na webu k přeočkování proti covidu Nárok na přeočkování mají nyní lidé šest měsíců po dokončeném předchozím očkování. Od … Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Kam až sahají tradice posvátného jmelí? Jmelí je neodmyslitelným symbolem Vánoc. Jeho léčivé účinky a magické síly byly známy … Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů Příbram bude příští rok hospodařit s téměř miliardou, chystá investice za 400 milionů V městské kase je v tuto chvíli zhruba 300 milionů korun. V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol V památníku Vojna u Příbrami se natáčel klip Totalitní řád skupiny Debustrol Hlavní role v klipu se zhostil herec Martin Dejdar.
Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta: Vůči lidem v první linii nad zrušenými trhy fňukat nebudu Starosta Příbrami Jan Konvalinka společně se starostkou Lhoty u Příbramě Evou Drmlovou …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz