25. 6. svátek má Ivan

Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin

31. května 2019   (10:32)
Dalších 21 fotografií v galeriiDen prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin

Balila se evakuační zavazadla, pejsci hledali ztracené děti, oživovalo se masáží srdce


Ve čtvrtek odpoledne to u hlubošského koupaliště vypadalo, že se tam „něco děje“.  A taky že se dělo! Na místě byli pyrotechnici, policisté s terénní čtyřkolkou, několik hasičských vozů, záchranáři a psovodi.

Balila se evakuační zavazadla, pejsci hledali ztracené děti, oživovalo se masáží srdce, dokonce i defibrilátor přišel na řadu. Hotová apokalypsa! Ale naštěstí jen na oko - děti se ztratily záměrně, masírovala se figurína a sbalené zavazadlo nebylo potřeba použít, protože nehrozila nikomu žádná újma. Naopak. Vzhledem k přítomnosti všech záchranných složek byli všichni v tom největším bezpečí.
 

Ve čtvrtek odpoledne to u hlubošského …
Dobrovolní nebyli jen hasiči, ale i děti, které se nechaly úplně dobrovolně postříkat hasičskou proudnicí. Na tom by nebylo až tak nic neobvyklého, kdyby se však s nimi nekoupaly i jejich mobily. Kapsy si v zápalu radosti žádný z nich samozřejmě předem nevysypal. Vysvětlujte to maminkám.

Místo ohňostroje byl „vodňostroj“. A nemyslete si, také byl krásný. To když si děti vodou namalovaly svou vlastní doopravdickou duhu.

Na pozdrav, když už se šlo domů, nám nezahoukaly jen policisté a hasiči, svoje hlasivky předvedly docela slušně i děti svým „Já nechci domůůůů. Já tu chci ještě býýýýt.“ Lepší aplaus není.

Dobrovolní nebyli jen hasiči, ale i děti, …

Fotogalerie

Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin () Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (1) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (2) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (3) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (4) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (5) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (6) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (7) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (8) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (9) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (10) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (11) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (12) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (13) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (14) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (15) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (16) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (17) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (18) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (19) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (20)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mirDalší články

Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu V pátek 21. června měli občané možnost předkládat připomínky ke stavbě obchvatu. Své námitky podalo i samotné město 25. června 2019   (12:52) Alka má nové vedení Alka má nové vedení Novou ředitelkou je Mgr. Lenka Mottlová, která má mnohaleté zkušenosti s řízením a rozvojem sociálních služeb pro cílovou skupinu osob se zdravotním postižením. 25. června 2019   (09:51) Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Při sobotních dopravních nehodách bylo zraněno 11 osob, pro pět z nich přilétl vrtulník 25. června 2019   (07:31) Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Venkovní bazén pojede tento týden ve víkendovém režimu a otevře již v 11 hodin 25. června 2019   (06:01) Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Dechová zkouška u dotyčného vykázala hodnotu bezmála tři promile alkoholu. 24. června 2019   (19:41) ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den ORL péče v příbramské nemocnici nebude přes léto dostupná každý den V létě dojde k omezení provozu ORL v areálu I. Akutní případy ošetří ambulance na Zdaboři, ale pouze v některých dnech 24. června 2019   (16:19) Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Pod pohrůžkou zabití oloupil mladíka o telefon Agresorovi hrozí deset let za mřížemi 24. června 2019   (13:59) Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Zatímco školy budou prázdné, na některých školních hřištích to i o prázdninách bude žít Pro děti, které zůstávají v době prázdnin ve městě, zůstanou v době letních prázdnin otevřena některá školní hřiště 24. června 2019   (12:49) Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Firma z Příbrami je lídrem Středočeského kraje Společnost CVP Galvanika z Příbrami obsadila v prestižní soutěži "Ocenění českých lídrů" první místo za celý Středočeský kraj. 24. června 2019   (10:22) PR S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho S plavčíky na Nováku se zatím nepočítá, bylo by jich třeba příliš mnoho Podle norem by v areálu muselo být několik desítek plavčíků. 24. června 2019   (08:32)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz