20. 1. svátek má Ilona

Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin

31. května 2019   (10:32)
Dalších 21 fotografií v galeriiDen prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin

Balila se evakuační zavazadla, pejsci hledali ztracené děti, oživovalo se masáží srdce


Ve čtvrtek odpoledne to u hlubošského koupaliště vypadalo, že se tam „něco děje“.  A taky že se dělo! Na místě byli pyrotechnici, policisté s terénní čtyřkolkou, několik hasičských vozů, záchranáři a psovodi.

Balila se evakuační zavazadla, pejsci hledali ztracené děti, oživovalo se masáží srdce, dokonce i defibrilátor přišel na řadu. Hotová apokalypsa! Ale naštěstí jen na oko - děti se ztratily záměrně, masírovala se figurína a sbalené zavazadlo nebylo potřeba použít, protože nehrozila nikomu žádná újma. Naopak. Vzhledem k přítomnosti všech záchranných složek byli všichni v tom největším bezpečí.
 

Ve čtvrtek odpoledne to u hlubošského …
Dobrovolní nebyli jen hasiči, ale i děti, které se nechaly úplně dobrovolně postříkat hasičskou proudnicí. Na tom by nebylo až tak nic neobvyklého, kdyby se však s nimi nekoupaly i jejich mobily. Kapsy si v zápalu radosti žádný z nich samozřejmě předem nevysypal. Vysvětlujte to maminkám.

Místo ohňostroje byl „vodňostroj“. A nemyslete si, také byl krásný. To když si děti vodou namalovaly svou vlastní doopravdickou duhu.

Na pozdrav, když už se šlo domů, nám nezahoukaly jen policisté a hasiči, svoje hlasivky předvedly docela slušně i děti svým „Já nechci domůůůů. Já tu chci ještě býýýýt.“ Lepší aplaus není.

Dobrovolní nebyli jen hasiči, ale i děti, …

Fotogalerie

Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin () Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (1) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (2) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (3) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (4) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (5) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (6) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (7) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (8) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (9) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (10) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (11) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (12) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (13) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (14) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (15) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (16) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (17) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (18) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (19) Den prevence a osvěty přilákal do Hluboše spoustu rodin (20)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: www.pribram.cz

autor: mirDalší články

Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Parkourové hřiště bude, plážový volejbal je v jednání Vybudování parkourového hřiště nic nebrání. Volejbalové hřiště komplikuje ochranné pásmo Příbramského potoka 20. ledna 2020   (06:20) Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Stavební úřad vydal rozhodnutí o umístění části stavby Jihovýchodního obchvatu Po dlouhých 18 letech od schválení územního plánu města Příbrami, kde byla trasa obchvatu zanesena a schválena, byl udělán důležitý krok pro jeho realizaci. 19. ledna 2020   (19:47) Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům V rámci rekonstrukce hlediště dojde k instalaci speciální zvukové smyčky pro nedoslýchavé 19. ledna 2020   (12:26) Blíží se konec platnosti dálničních známek Blíží se konec platnosti dálničních známek Platnost loňských dálničních známek k poslednímu lednovému dni končí. Od roku 2021 budou už jen elektronické 19. ledna 2020   (09:23) Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Spravovat ho budou Sportovní zařízení města ve spolupráci s Městským kulturním centrem. 19. ledna 2020   (06:56) Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Renovace hlubošského zámku, který byl v roce 1958 prohlášen za kulturní památku, se prodraží o 50 milionů korun 18. ledna 2020   (19:31) Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Každodenně se setkáváme s případy, kdy jsou povětšinou naši senioři zlákáni, oklamáni a okradeni takzvanými „šmejdy“. V Příbrami bude o této problematice přednášet Zbyněk Prousek. 18. ledna 2020   (17:16) Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Díky rychlému zásahu městských strážníků nestačil nic odcizit. 18. ledna 2020   (14:23) Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů V jedinečný svět fantazie a hry se Galerie Františka Drtikola promění v neděli 19. ledna při slavnostní vernisáži 18. ledna 2020   (13:10)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz