11. 6. svátek má Bruno

Den plný emocí opět v Příbrami

PR
17. května 2019   (15:40)
Den plný emocí opět v Příbrami

Zábavný den, aktivity pro děti, občerstvení zadarmo. Oblíbená akce pro celou rodinu Peugeot Emotion Day je po roce opět v Příbrami. Na co se můžete ve STŘEDU 22. KVĚTNA těšit?


Na podrobnosti o letošní akci jsme se zeptali pana Petra Štěpánka, ředitele společnosti Auto Černý.

Co byste nám mohl k této akci říct bližšího?

"Příznivci moderních vozů budou mít po roce zase jedinečnou možnost otestovat osobní vozy Peugeot včetně posledních novinek značky. Připravena je celá modelová řada. Vybere si každý.

Milovníky moderního designu osloví Peugeot 508 a v předpremiéře na roadshow vyzkoušíte také 508 SW. Můžete otestovat i ostatní modely Peugeot, nebo se inspirovat na léto kempinkovou úpravou modelů Peugeot Expert Combi a Peugeot Rifter se střešním stanem,"
říká na úvod Petr Štěpánek.

Bude možnost si všechny předváděné vozy na místě vyzkoušet?

"Samozřejmě. To je naším cílem této akce. Návštěvníci si mohou každý předváděný model prostřednictvím testovací jízdy vyzkoušet a od přítomných prodejců zjistit mnoho dalších praktických informací. Jelikož ze zkušenosti minulých let očekáváme větší množství zájemců o testovací jízdu a počet vozů je omezený, doporučuji rezervovat si čas jízdy a model vozu na této stránce https://www.peugeotemotionday.cz/rezervace."

Je připraven program i pro Ty, kteří si zařídit nechtějí, popřípadě pro děti? Máte připraveny nějaké dárky?

"Vždy myslíme na všechny, takže se můžete těšit na zábavný program, aktivity pro děti a občerstvení zdarma pro návštěvníky naší akce. Navíc každý získá voucher na nákup kvalitní autosedačky v hodnotě 10.000 Kč, který je platný, pokud si zákazník koupí nový vůz do 31.7.2019."

Nezbývá, než se zeptat, kdy a kde se můžeme na akci těšit?

"Jako obvykle ji v Příbrami pořádáme v prostoru u Hypermarketu Albert v Brodské ulici. Tentokrát ve středu 22. května od 10 do 18 hodin a všechny na ni srdečně zveme," dodává závěrem rozhovoru ředitel společnosti Auto Černý Petr Štěpánek, kterému tímto děkujeme za rozhovor.





Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Čeká nás mokrý čtvrtek i pátek. Zlepšení dorazí až v neděli Čeká nás mokrý čtvrtek i pátek. Zlepšení dorazí až v neděli Deštivé počasí, jak předpovídali meteorologové, už drazilo. Počasí bude nejen ve … Eduarts v centru Příbrami: místo, kde děti rostou s jistotou a radostí z učení Eduarts v centru Příbrami: místo, kde děti rostou s jistotou a radostí z učení Každý rodič si přeje, aby jeho dítě zvládalo školu, objevilo, co ho baví, a cítilo se … KOMERČNÍ SDĚLENÍ Barokní pec na Řimbabě bude jedním z hitů Hornických slavností. Nejvoňavější program Příbramských slavností Barokní pec na Řimbabě bude jedním z hitů Hornických slavností. Nejvoňavější program Příbramských slavností Ve Vysoké Peci na dole Řimbaba stojí stavba, která nemá v regionu obdoby. Replika … KULTURA Dobříšské náměstí ožije hudbou i zábavou pro celou rodinu zdarma Dobříšské náměstí ožije hudbou i zábavou pro celou rodinu zdarma Dobříš se v polovině června promění v místo plné vůní, chutí, hudby a setkávání. … DOBŘÍŠ Ztracený poklad i středověká vesnice. Hornické muzeum chystá dvě velké lákadla Ztracený poklad i středověká vesnice. Hornické muzeum chystá dvě velké lákadla Hornické muzeum Příbram připravilo pro návštěvníky hned dvě zajímavé akce, které … ZAJÍMAVOSTI Hornické slavnosti změní dopravu v Příbrami. Na řidiče čekají uzavírky, MHD bude zdarma Hornické slavnosti změní dopravu v Příbrami. Na řidiče čekají uzavírky, MHD bude zdarma V rámci hornických slavností, které v Příbrami začínají už tento pátek 12. června a … AKTUÁLNĚ Obce mohou získat miliony na školy. Kraj připravil dotace za 85 milionů Obce mohou získat miliony na školy. Kraj připravil dotace za 85 milionů Středočeský kraj vypíše dotace na obnovu základních škol a navyšování jejich kapacity. … Na sdíleném kole přes Brdy až do Příbrami. Experiment, který má otevřít debatu Na sdíleném kole přes Brdy až do Příbrami. Experiment, který má otevřít debatu Sedm členů spolku Příbram zdola se vydalo na neobvyklou cestu: na sdílených kolech … Motel Halda v Dubenci: Brutalistická ikona, filmová hvězda i symbol „západu“ na Příbramsku Motel Halda v Dubenci: Brutalistická ikona, filmová hvězda i symbol „západu“ na Příbramsku Jen málokterá stavba na Příbramsku má tak fascinující příběh jako Motel Halda v … ZAJÍMAVOSTI
Má příbramská hornická píseň jiný příběh? Historický výzkum naznačuje, že ano Má příbramská hornická píseň jiný příběh? Historický výzkum naznačuje, že ano Píseň Hluboký náš důl patří k současným nejznámějším motivům příbramské hornické … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz