24. 1. svátek má Milena

Demolice mostu u Řitky omezí provoz na Strakonické

16. října 2019   (18:30)
Demolice mostu u Řitky omezí provoz na Strakonické

Po dálnici D4 se z Jíloviště do Mníšku pod Brdy po dobu čtrnácti hodin nedostanete. Opačným směrem bude dálnice uzavřena mezi Mníškem a Řitkou


Na základě mimořádné prohlídky techniků Krajské správy a údržby silnic došlo dne 24. dubna 2019 k uzavření mostu přes dálnici D4 na silnici III/1024 v Řitce. Jeho havarijní stav ohrožoval nejen vozy projíždějící po mostě, ale i jedoucí po dálnici D4 mezi Prahou a Příbramí. Muselo proto dojít k jeho okamžitému uzavření.

Na třetí říjnový víkend je naplánována demolice mostu
Samotná demolice proběhne v nočních hodinách a bude mít za následek úplnou uzavírku úseku D4 z Jíloviště do Mníšku pod Brdy.  Od soboty 19. října (od 19 hodin) do neděle 20. října (do cca 9 hodin) se z Jíloviště do Mníšku po dálnici nedostanete. Opačným směrem bude dálnice uzavřena mezi Mníškem a Řitkou.

Ve směru na Strakonice bude objízdná trasa vedena přes obce Jíloviště, Klínec, Líšnice a Čisovice. (sjezd z D4 exit 9 na Jíloviště, nájezd na D4 exit 18 Mníšek pod Brdy, směr Strakonice).

Ve směru na Prahu bude objízdná trasa vedena přes obce Mníšek pod Brdy a Řitka. (sjezd z D4 exit 18 Mníšek pod Brdy u čerpací stanice, nájezd na D4 exit 14 Řitka, směr Praha).

Provoz na dálnici bude omezen i bezprostředně před a po demolici
Bezprostředně před a po demolici budou po dobu šesti hodin, v úseku zhruba 900 metrů v okolí mostu, průjezdné pouze „rychlé“ pruhy v obou směrech.

Zprovoznění nového mostu bude závislé na klimatických podmínkách
Pokud se neuskuteční zimní přestávka v pracích, měl by být nový most zprovozněn na konci května 2020. V případě zimní přestávky bude zprovozněn až na konci října 2020.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mirDalší články

Plánujete svatbu? V únoru jsou dva magické dny Plánujete svatbu? V únoru jsou dva magické dny Termíny, kdy se v datu objevují stejná čísla, stále lákají snoubence. Letos tomu nebude jinak. 24. ledna 2020   (11:25) Sedlčany dokončují park vedle modlitebny Sedlčany dokončují park vedle modlitebny Park se rozkládá na necelém hektaru plochy a tvoří ho čtyři desítky nově vysazených stromů, trávníky, trvalkové záhony, zpevněné mlatové cesty a dětské hřiště. 24. ledna 2020   (08:51) I benzinová pumpa může být kulturní památkou. Jednu takovou mají v Milíně I benzinová pumpa může být kulturní památkou. Jednu takovou mají v Milíně Podle odborníků se jedná o stavbu ojedinělou. V rámci celé České republiky se takovýchto staveb příliš mnoho nedochovalo 24. ledna 2020   (05:55) Počasí se zbláznilo, příští týden bude až 12 stupňů Počasí se zbláznilo, příští týden bude až 12 stupňů Milovníci zimního počasí marně čekají na příchod sněhových vloček. Podle aktualizované předpovědi se mají teploty blížit spíše těm obvyklým jarním. 23. ledna 2020   (17:30) Díra v hlavě jí ukázala cestu. Díky svému optimismu vítězí Ivana Sedláčková nad těžkou nemocí Díra v hlavě jí ukázala cestu. Díky svému optimismu vítězí Ivana Sedláčková nad těžkou nemocí První veřejné čtení z knihy Díra v hlavě mi ukázala cestu se uskuteční dnes v příbramské knihovně 23. ledna 2020   (15:10) Sedlčany odložily stavbu akvaparku, bojí se zadlužení Sedlčany odložily stavbu akvaparku, bojí se zadlužení Akvapark měl vzniknout ve Zberazské ulici mezi zimním stadionem a tréninkovým fotbalovým hřištěm. 23. ledna 2020   (12:59) Inspekce zakázala plastový meloun, vzhledem i vůní příliš připomíná skutečný Inspekce zakázala plastový meloun, vzhledem i vůní příliš připomíná skutečný Záměna tohoto výrobku může vést zejména při hře malých dětí k odkusování drobných částí, k jejich vkládání do úst a následnému vdechnutí, spolknutí, resp. zablokování vnitřních dýchacích cest a ohrožení lidského zdraví. 23. ledna 2020   (12:06) Nepřehlédněte Na Příbramsku se srazil vlak s autem, nikdo se nezranil Na Příbramsku se srazil vlak s autem, nikdo se nezranil U Kosovy Hory na Příbramsku se ve čtvrtek ráno střetl vlak s autem. Kolize se obešla bez zranění. Auto skončilo po nárazu do vlaku mimo komunikaci. Železniční přejezd momentálně není průjezdný. 23. ledna 2020   (09:45) Agresivní žena z Dobříše skončila na psychiatrii Agresivní žena z Dobříše skončila na psychiatrii Plivala po lidech, urážela a mlátila hosty v restauracích. Nyní ženě hrozí desetiletý pobyt za mřížemi. 23. ledna 2020   (08:37) Provoz na dálnici zkomplikovaly tři nehody Provoz na dálnici zkomplikovaly tři nehody Ve čtvrtek ráno policisté dálnici D4 u Obořiště zcela uzavřeli 23. ledna 2020   (06:24) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz