14. 11. svátek má Sáva

Demolice mostu u Řitky omezí provoz na Strakonické

16. října 2019   (18:30)
Demolice mostu u Řitky omezí provoz na Strakonické

Po dálnici D4 se z Jíloviště do Mníšku pod Brdy po dobu čtrnácti hodin nedostanete. Opačným směrem bude dálnice uzavřena mezi Mníškem a Řitkou


Na základě mimořádné prohlídky techniků Krajské správy a údržby silnic došlo dne 24. dubna 2019 k uzavření mostu přes dálnici D4 na silnici III/1024 v Řitce. Jeho havarijní stav ohrožoval nejen vozy projíždějící po mostě, ale i jedoucí po dálnici D4 mezi Prahou a Příbramí. Muselo proto dojít k jeho okamžitému uzavření.

Na třetí říjnový víkend je naplánována demolice mostu
Samotná demolice proběhne v nočních hodinách a bude mít za následek úplnou uzavírku úseku D4 z Jíloviště do Mníšku pod Brdy.  Od soboty 19. října (od 19 hodin) do neděle 20. října (do cca 9 hodin) se z Jíloviště do Mníšku po dálnici nedostanete. Opačným směrem bude dálnice uzavřena mezi Mníškem a Řitkou.

Ve směru na Strakonice bude objízdná trasa vedena přes obce Jíloviště, Klínec, Líšnice a Čisovice. (sjezd z D4 exit 9 na Jíloviště, nájezd na D4 exit 18 Mníšek pod Brdy, směr Strakonice).

Ve směru na Prahu bude objízdná trasa vedena přes obce Mníšek pod Brdy a Řitka. (sjezd z D4 exit 18 Mníšek pod Brdy u čerpací stanice, nájezd na D4 exit 14 Řitka, směr Praha).

Provoz na dálnici bude omezen i bezprostředně před a po demolici
Bezprostředně před a po demolici budou po dobu šesti hodin, v úseku zhruba 900 metrů v okolí mostu, průjezdné pouze „rychlé“ pruhy v obou směrech.

Zprovoznění nového mostu bude závislé na klimatických podmínkách
Pokud se neuskuteční zimní přestávka v pracích, měl by být nový most zprovozněn na konci května 2020. V případě zimní přestávky bude zprovozněn až na konci října 2020.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mir







Další články

Karel Daniel Gangloff: Stopy českého Archiméda jsou v Brdech znatelné dodnes Karel Daniel Gangloff: Stopy českého Archiméda jsou v Brdech znatelné dodnes Při cestě z Nepomuku k Padrťským rybníkům se nachází Gangloffův náhon. Historická vodní stavba, která měla zamezit odtoku vod z Rožmitálského panství 14. listopadu 2019   (15:07) Elektro Kačeři již v sobotu v Březnici Elektro Kačeři již v sobotu v Březnici Festival Kačeři je zpět s hvězdnou sestavou. 14. listopadu 2019   (15:06) Jan Konvalinka k plánovanému zvýšení vodného a stočného Jan Konvalinka k plánovanému zvýšení vodného a stočného Pokud zastupitelé navýšení schválí, od ledna do května 2020 nově občané zaplatí měsíčně o zhruba 44 korun více. Po květnovém poklesu DPH to bude o cca 34 Kč měsíčně více na každého člena domácnosti 14. listopadu 2019   (12:02) Policisté od začátku roku odhalili téměř šest set opilých a zfetovaných řidičů Policisté od začátku roku odhalili téměř šest set opilých a zfetovaných řidičů Poslední hříšníky zastavili policisté v tomto týdnu, u obou mužů vykazovala hodnota přes dvě promile 14. listopadu 2019   (09:59) Vlastimil Ševr: Chceme do Příbrami dostat i akce, které jdou mimo mainstream Vlastimil Ševr: Chceme do Příbrami dostat i akce, které jdou mimo mainstream „Chceme do města vozit nová, ale i tradiční jména underground i netradiční projekty, které si zde najdou své publikum," uvedl Bc. Vlastimil Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram 14. listopadu 2019   (08:48) V českých městech se prosazují elektrobusy. V Příbrami se to zatím nepovedlo V českých městech se prosazují elektrobusy. V Příbrami se to zatím nepovedlo Nevýhodou elektrobusů je vysoká pořizovaní cena, v některých městech nezvládnou ujet celodenní směnu 14. listopadu 2019   (06:12) Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Manželé Královi se rozhodli smrk darovat městu Příbrami, aby neohrozil bezpečnost obyvatel sousedního domu. 13. listopadu 2019   (18:45) Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na některých úsecích asfaltový povrch vystřídá mechanicky zpevněné kamenivo 13. listopadu 2019   (16:43) Neviditelný zabiják. Záchranáři varují před otravami CO Neviditelný zabiják. Záchranáři varují před otravami CO Oxid uhelnatý je bezbarvý neviditelný plyn bez zápachu a je přítomen prakticky u každého hoření. Má na svědomí více úmrtí než všechny ostatní intoxikace dohromady. 13. listopadu 2019   (15:00) Meteorologové vydali varování před ledovkou, hrozí problémy v dopravě Meteorologové vydali varování před ledovkou, hrozí problémy v dopravě Výstraha trvá až do čtvrtečních dopoledních hodin 13. listopadu 2019   (12:51)



Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz