3. 6. svátek má Tamara




Dedič odhlavičkoval všechny body těsně před koncem utkání

21. července 2019   (09:19)
Dedič odhlavičkoval všechny body těsně před koncem utkání

SFC Opava - 1.FK Příbram 1:0 (0:0) V sobotu 20. července zavítala ve 2. kole FORTUNA:LIGY Příbram na stadion v Městských sadech do Opavy.


Aktivnější hosté
Úvodní minuty se nesly v opatrném duchu. Jako první se osmělil hostující celek. Mihailo Cmiljanovič vypálil dalekonosnou střelu, ale brankář Fendrich jeho pokus vyboxoval. Kluci od Litavky byli více na míči a vytvářeli si i více brankových situací, jako třeba v 18. minutě hlavička Michala Škody, se kterou si brankář Fendrich poradil. Opavští kontrovali ranou Zavadila z přímého kopu, která si to zamířila nad břevno příbramské brány. To bylo vše z prvního poločasu, co divák viděl. Tedy až na strkanici mezi Zavadilem a Janem Rezkem, za niž oba hráči dostali žlutou kartu.

85. minuta a branka za tři body pro domácí
Úvod druhé půle nabídl zřejmě největší šance zápasu. Zavadil technickým pasem vysunul rozběhnutého Stáňu, který poslal před bránu střílený centr, naštěstí bráněný Mondek zblízka minul. Na druhé straně před sebou Radek Voltr přetlačil Simerského, ale jeho střelu ze zajímavé pozice brankář Fendrich vyrazil. Rozhodující moment utkání tak přišel pět minut před koncem, kdy Opava rozehrávala přímý kop z necelých pětadvaceti metrů. Zavadil poslal do šestnáctky centr, kterým našel hlavičkujícího Reného Dediče a ten ho obloučkem poslal přímo k tyči – 1:0. Na případné vyrovnání chyběly jak potřebné minuty, tak i síly. Další zápas hraje Příbram doma, v sobotu 27. července od 17 hodin, proti Bohemians Praha 1905.
Branky: 85. Dedič (Zavadil)

SFC Opava: Fendrich – Hrabina, Simerský, Svozil, Žídek (C) – Jursa (80. Souček), Zavadil – Mondek (68. Bernadina), Šulc (56. Stáňa), Jurečka – Dedič.
Náhradníci: Šrom – Knejzlík, Jan Řezníček, Schaffartzik, Souček, Stáňa, Bernadina.

1.FK Příbram: Boháč – Šimek, Tregler, Cmiljanović, Kodr – Alvir (69. Voltr), Jan Rezek (C), Martin Zeman, Soldát – Michal Škoda (77. Hájek), Polidar.
Náhradníci: Kočí – T. Jablonský, Janota, Hájek, Januška, Mezera, Voltr.

Rozhodčí: Houdek – Kubr, Mojžíš

Diváci: 2876

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: daš, video: fkpribram.cz








Další články

Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Návrat čápů každoročně přitahuje pozornost lidí napříč regionem. Zatímco v Milíně už … NEPŘEHLÉDNĚTE Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Dvě osobní auta se v úterý odpoledne srazila na silnici 18 u obce Dubenec na … AKTUALIZOVÁNO Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Mateřská škola Hluboš letos uspořádala již 18. ročník Hlubošské olympiády, tradiční … ŠKOLSTVÍ Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích zemřelo v květnu při dopravních nehodách sedm lidí, o dva … DOPRAVA Příbramské divadlo uvede premiéru Zamilovaného Shakespeara. Příběhu lásky, který inspiroval Romea a Julii Příbramské divadlo uvede premiéru Zamilovaného Shakespeara. Příběhu lásky, který inspiroval Romea a Julii Jak mohla vzniknout největší milostná hra všech dob? Odpověď nabízí romantická komedie … KULTURA Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Město Příbram zahajuje první etapu rozsáhlých úprav městského hřbitova na Hvězdičce. … POLITIKA Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Další krok v návratu koní Převalského do volné přírody se uskutečnil v neděli 31. … AKTUALIZOVÁNO Příbramský Oxygen ovládl Evropu. Juniorky získaly zlato, kadetky přidaly stříbro Příbramský Oxygen ovládl Evropu. Juniorky získaly zlato, kadetky přidaly stříbro Obrovský úspěch slaví příbramský klub Oxygen. Jeho závodnice se vrátily z mistrovství … SPORT Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Možná jste si mysleli, že vás vychovali hlavně rodiče. Věda ale ukazuje, že skutečný … LIFESTYLE
Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Areál Nový rybník v Příbrami hostil o víkendu jeden z vrcholů domácí triatlonové … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz