26. 6. svátek má Adriana

Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led

FOTOGALERIE
20. září 2018   (10:22)
Dalších 27 fotografií v galeriiDalší generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led

Nejmenší bruslaři se statečně prodrali hustou mlhou. Přišly první pády, ale slziček bylo poskrovnu.


Prázdniny jsou dávno za námi, léto už má také na kahánku. Jako obvykle touto dobou děti a rodiče vybírají kroužky a sporty, kterým se budou během školního roku věnovat. Někdy zájem vydrží a stane se koníčkem na celý život.

S ledem a bruslemi se včera seznamovali ti úplně nejmenší, v rámci projektu „Pojď hrát hokej“. Byli stateční, na ledě se museli prodrat hustou mlhou, ale všichni to zvládli. Samozřejmě nějaké to drcnutí přišlo, ale díky pořádné výbavě se obešlo bez následků.

Mezitím se rodiče ve VIP salonku seznámili například s tím, že děti mohou vyzkoušet až pět tréninkových jednotek zdarma a prvňáčkům bude hokejová výzbroj na celý rok zapůjčena oproti kauci.
 

Prázdniny jsou dávno za námi, léto už má také …

Fotogalerie

Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led () Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (1) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (2) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (3) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (4) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (5) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (6) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (7) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (8) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (9) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (10) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (11) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (12) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (13) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (14) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (15) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (16) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (17) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (18) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (19) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (20) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (21) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (22) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (23) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (24) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (25) Další generace malých hokejistů vyzkoušela příbramský led (26)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: jkDalší články

V pondělí nás v redakci navštívilo miminko měsíce dubna V pondělí nás v redakci navštívilo miminko měsíce dubna Maminka a tatínek Karinky si přijeli pro zasloužený dárkový balíček 26. června 2019   (06:09) V domě s pečovatelskou službou v Rožmitále pod Třemšínem zahořelo lůžko V domě s pečovatelskou službou v Rožmitále pod Třemšínem zahořelo lůžko Bylo evakuováno celkem 13 osob, předběžná škoda činí 300 000 korun 25. června 2019   (22:17) Nejoblíbenější příbramskou herečkou je Anna Fixová, mezi herci se prosadil Jiří Vojta Nejoblíbenější příbramskou herečkou je Anna Fixová, mezi herci se prosadil Jiří Vojta Do ankety přišlo 1500 lístků. 25. června 2019   (19:57) Placení parkovného přes chytrý telefon je otázkou několika vteřin Placení parkovného přes chytrý telefon je otázkou několika vteřin Po instalaci aplikace, prvním zadání registrační značky a spárování s platební kartou již nemusíte při dalších platbách zadávat žádné údaje 25. června 2019   (16:55) Dopravní nehoda osobního automobilu omezuje provoz v ulici Husova Dopravní nehoda osobního automobilu omezuje provoz v ulici Husova Osobní vozidlo značky Hyundai narazilo do zábrany vedle vozovky a zablokovalo jeden jízdní pruh, na místě se tvoří kolony 25. června 2019   (14:37) AKTUÁLNĚ Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu V pátek 21. června měli občané možnost předkládat připomínky ke stavbě obchvatu. Své námitky podalo i samotné město 25. června 2019   (12:52) Alka má nové vedení Alka má nové vedení Novou ředitelkou je Mgr. Lenka Mottlová, která má mnohaleté zkušenosti s řízením a rozvojem sociálních služeb pro cílovou skupinu osob se zdravotním postižením. 25. června 2019   (09:51) Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Při sobotních dopravních nehodách bylo zraněno 11 osob, pro pět z nich přilétl vrtulník 25. června 2019   (07:31) Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Venkovní bazén pojede tento týden ve víkendovém režimu a otevře již v 11 hodin 25. června 2019   (06:01) Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Dechová zkouška u dotyčného vykázala hodnotu bezmála tři promile alkoholu. 24. června 2019   (19:41)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz