17. 6. svátek má Adolf

Další dopravní omezení na tuto sobotu

7. června 2019   (21:04)
Další dopravní omezení na tuto sobotu

Triatlon uzavře silnici na Slivici, Downtown přemístí zeleninový trh na náměstí T.G.M.


Příbramský triatlon uzavře dne 8. června 2019 silnici I/66 od křižovatky s ulicí Nad Kaňkou k obci Slivice.
 
Omezení se bude týkat linky D41 – Příbram - Milín – Solenice – Klučenice
Linka pojede v uvedené době po objízdné trase od zastávky Příbram, sídl. II. poliklinika ulicemi Březnická – Milínská – Mixova – Slivických bojovníků přes Jeruzalém na I/4 a dále do Milína. Stejně tak opačný směr. Nebudou obslouženy zastávky Školní III. poliklinika, Školní kruhový objezd, Příbram, Brod, Příbram, šachta 15, Lešetice,rozc., Milín, Slivice.
 
Úsek (jeden pruh) od kruhového objezdu u Drupolu ke křižovatce s ulicí Nad Kaňkou bude pro autobusy průjezdný pod dohledem Městské policie.
 
Svatohorský Downtown přemístí malý zeleninový trh z Václavského náměstí na náměstí T. G. Masaryka.
 
Malý zeleninový trh bude v sobotu 8. června přemístěn z Václavského náměstí v horní části Pražské ulice na horní část náměstí T. G. Masaryka. Důvodem přemístění je omezení v Pražské ulici, které souvisí s akcí Downtown. Nicméně zájem občanů o sazeničky, květiny a čerstvou zeleninu je velký, rušení trhu by tedy jistě nebylo vhodné.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Eva Švehlová
Dis

autor: mirDalší články

Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat obchvat i za cenu vlastních investic Příbram bude prosazovat výstavbu jihovýchodního obchvatu města i za cenu vlastních investic a ústupků. Na dnešním jednání zastupitelstva to řekl starosta Jan Konvalinka Reagoval tak na kritiku lidí ze Zdaboře, kteří se obávají zvýšeného hluku z obchvatu 17. června 2019   (19:30) Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o víkendu žila, i počasí se nad námi slitovalo Příbram o uplynulém víkendu skutečně žila. Připraveny byly kulturní i sportovní akce pro širokou veřejnost. 17. června 2019   (15:43) Jednání zastupitelů dnes poprvé zahájí nový starosta Jan Konvalinka Jednání zastupitelů dnes poprvé zahájí nový starosta Jan Konvalinka Průběh dnešního jednání by mohl být opravdu krátký a klidný. 17. června 2019   (15:29) Guláš dělá hezká těla Guláš dělá hezká těla V Březnici se v sobotu soupeřilo ve vaření guláše 17. června 2019   (12:54) Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely Novák Fest - děti se hýbaly, tvořily a zkoušely V neděli 16. června děti rozhýbaly areál Nového rybníka 17. června 2019   (10:34) Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé Bahna bez bahna? I tak to bude velkolepé V sobotu 22. června se na Bahnech uskuteční jubilejní 30. ročník největší společné ukázky současné i historické vojenské techniky v Evropě 17. června 2019   (08:07) Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín na Příbramsku plánuje průzkumné vrty a chce stavět vodovod Pičín nyní žádný centrální zdroj pitné vody nemá. 17. června 2019   (05:45) Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomněli jste popřát? Den matek se slaví ve velkém, na tatínky se často zapomíná 16. června 2019   (17:14) Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Novinky ve vlakovém jízdním řádu nepotěší obyvatele Bělčic a Myslína Pokud se neseženou finance, budou všechny osobní vlaky končit/začínat v Březnici 16. června 2019   (14:19) Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Divadlo A. Dvořáka bude hrát pod širým nebem Skanzen Vysoký Chlumec je už téměř vyprodaný, na ostatní představení jsou ještě vstupenky k dispozici 16. června 2019   (11:05)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz