7. 3. svátek má Tomáš

Dali jste si do nového roku předsevzetí?

5. ledna 2018   (16:20)
Dali jste si do nového roku předsevzetí?

Uskutečněná anketa nám ukázala, že řada lidí již od tradice tohoto typu ustupuje



Zajímalo nás, zda naši čtenáři ještě řeší tradici novoročních předsevzetí. Z nového roku 2018 máme za sebou teprve několik uplynulých dnů a jak to tedy je?

Z celkového počtu účastníků ankety v počtu 84, se k tomuto dotazu pouze 15 čtenářů vyjádřilo kladně a nějaké to předsevzetí si zřejmě dává. Daleko vyšší počet, tedy zbývajících 69 lidí, již tuto otázku neřeší.

Z prosincového výzkumu, který uskutečnila Equa Bank vyplynulo, že lednem počínaje, začne novoroční předsevzetí plnit téměř třetina Čechů (31 procent). Nejčastějším mezi ženami bude více cvičit (41 procent), u mužů půjde o narovnání osobních vztahů (35 procent). Zbavení se zlozvyků jako kouření, alkohol, nezdravé jídlo nebo zbytečné nakupování, které měsíčně stojí nejčastěji do 2000 korun, jsou rovněž častým předsevzetím.

Novoroční předsevzetí je očistný rituál, který vyžaduje poctivost a sebekázeň, posiluje sebeovládání a učí překonávání životních zklamání a ponížení, proto přejeme všem našim čtenářům, kteří se s novým rokem 2018 do podobného osobního boje pustili, jen samé splněné cíle a radost z jejich dosažení

Předsevzetími jsme se již zabývali v článku: Novoroční předsevzetí nemusí skončit týden po začátku roku
Zajímalo nás, zda naši čtenáři ještě řeší …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz;
autor: MP








Další články

Rozpadá se milínský mančaft? Z milínského hřiště odcházejí klíčoví hráči Rozpadá se milínský mančaft? Z milínského hřiště odcházejí klíčoví hráči Fotbalový klub z Milína vstupuje do jarní části sezony s výraznými změnami v kádru. … Příbram poprvé doma na jaře. Jízda, šance, tyč v nastavení — s Jihlavou remíza 1:1 Příbram poprvé doma na jaře. Jízda, šance, tyč v nastavení — s Jihlavou remíza 1:1 Fotbalisté Příbrami se ve druhém jarním kole poprvé představili domácím fanouškům a … VIDEO První čáp černý už je doma v Brdech. Je prvním svého druhu na našem území První čáp černý už je doma v Brdech. Je prvním svého druhu na našem území Brdy hlásí mimořádnou zprávu. Do zdejších lesů se vrátil čáp černý a podle dosavadních … POZNÁVÁME BRDY Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Putování Lázského nemehla po Brdech míří už po čtrnácté na vrch Popleta Tradiční jarní pochod s humorem a pohodovou atmosférou se vrací. Už v sobotu 7. března … POZNÁVÁME BRDY RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída RE/MAX Nova roste: Chci makléřům vytvořit podmínky, které jinde nenajdou, říká Jan Kvída Když před třemi měsíci vstupovala kancelář RE/MAX Nova na příbramský realitní trh, … PR Příbram zvládla dramatickou pětisetovou bitvu. Ústí nad Labem porazila 3:2 Příbram zvládla dramatickou pětisetovou bitvu. Ústí nad Labem porazila 3:2 Volejbalisté VK Trox Příbram zvládli důležité utkání 24. kola ČEZ extraligy. Na domácí … SPORT Tipy na víkend: Karneval, koncert, sport i pohádky v kině Tipy na víkend: Karneval, koncert, sport i pohádky v kině Pokud ještě nemáte plány na víkend, Příbramsko nabízí hned několik zajímavých akcí pro … NEPŘEHLÉDNĚTE Oslavy MDŽ na Rožmitálsku: tradice, poděkování i společná setkání Oslavy MDŽ na Rožmitálsku: tradice, poděkování i společná setkání Mezinárodní den žen, který si každoročně připomínáme 8. března, je svátkem věnovaným … Tankování v Příbrami:  Konflikt na Blízkém východě výrazně zdražil pohonné hmoty Tankování v Příbrami: Konflikt na Blízkém východě výrazně zdražil pohonné hmoty Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 33,90 Kč do 37,90 … AKTUÁLNĚ
Řidič najel na sraženou zvěř Řidič najel na sraženou zvěř V pátek 6. března zasahovali hasiči u další nehody mezi Rožmitálem a Voltuší. AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz