1. 8. svátek má Oskar
Zpravodajství   »  

Dacia Duster se představuje v soutěži Auto roku 2017

PR
17. února 2018   (17:36)

O modelu Dacia Duster, který do soutěže nominoval prodejce Proresta Příbram, se můžete dozvědět více v následujícím videu a článku


Dacia Duster je již zavedeným modelem značky Dacia v kategorii vozů SUV. Nabízí pohon 4 x 4 a skvělou obratnost v terénu.

Nyní automobilka představila i úplně nový model tohoto vozu. Ten hýří zcela novou výbavou. Stylový design se tu setkává s odolností SUV.

Podívejme se na některé novinky. Dacia se při výrobě nového modelu Duster zaměřila hlavně na detaily. Odzkoušený a oceňovaný technický základ vozu zůstal nezměněn. První razantní změna je posun čelního okna směrem kupředu o 100 milimetrů. Při čelním pohledu je znatelná změna čelní masky s protáhlými předními světlomety s automatickým LED denním svícením. Kapota motoru dostala výraznější prohlubně pro lepší výhled na přední část vozu. Další výraznější změnou je umístění ozdobného plastu za předními koly pro zdůraznění SUV vzhledu. Neposlední změnou jsou výrazné zadní světlomety se světelným podpisem.

Naprostou novinkou vozu je soustava čtyř kamer, kdy se automaticky mění pohled podle toho, zda couváte, nebo zda jedete vpřed

Další novinkou u modelu Duster je možnost automatické klimatizace, systém hlídání mrtvých úhlů nebo bezklíčkový přístup. Ten je zajímavý tím, že nemusíte nikde nic mačkat a na nic sahat. Jakmile se klíček dostane do vzdálenosti menší než jeden metr, auto se samo odemkne. Pokud se vzdálíte na více než dva metry, vůz se sám zase zamkne.

I přes mnohá vylepšení základní cena zůstala stejná jako u původního modelu. Nový Duster nyní nabízí třeba 17 palcova kola ve verzi Prestige, dve nové barvy karoserie, více úložných prostor

Pokud hledáte vůz do terénu, který Vás nenechá nikde na holičkách, se slušnou výbavou a přitom za velmi přijatelnou cenu, pak byste určitě neměli vynechat návštěvu autosalonu Proresta, kde je tento model pro vás připraven k prohlídce i testovací jízdě.

Dacia Duster, ale i další modely značky Dacia, Renault a Honda Vám rádi představí v příjemném prostředí autosalonu Proresta, který se nachází v Evropské ulici na příjezdu do Příbrami.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Moderní technika zůstala "v garáži": U požáru pole u Milína musel zasahovat nezmar Tatra 148 Moderní technika zůstala "v garáži": U požáru pole u Milína musel zasahovat nezmar Tatra 148 K požáru strniště na poli u obce Milín vyjížděly dnes odpoledne profesionální i … AKTUALIZOVÁNO Češi mění pláže za hory. Nový trend „coolcation“ dobývá Evropu Češi mění pláže za hory. Nový trend „coolcation“ dobývá Evropu Zatímco ještě před několika lety byly hlavním cílem letních dovolených pláže u … LIFESTYLE Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin stagnuje, nafta někde podražila Pohonné hmoty v Příbrami: Benzin stagnuje, nafta někde podražila Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 41,50 Kč do 42,90 Kč … AKTUÁLNĚ Nebezpečí požárů je extrémní. Středočeský kraj zavádí přísné zákazy Nebezpečí požárů je extrémní. Středočeský kraj zavádí přísné zákazy Od páteční půlnoci bude platit na celém území Středočeského kraje období zvýšeného … AKTUÁLNĚ Březnická pouť nabídne víkend plný tradic a zábavy. Akce uzavře dvě ulice Březnická pouť nabídne víkend plný tradic a zábavy. Akce uzavře dvě ulice První srpnový víkend bude v Březnici patřit tradiční pouti, která každoročně láká … NEPŘEHLÉDNĚTE TIPY NA VÍKEND: Od street food festivalu až po parní lokomotivu. Z víkendového programu si vybere opravdu každý. TIPY NA VÍKEND: Od street food festivalu až po parní lokomotivu. Z víkendového programu si vybere opravdu každý. První srpnový víkend na Příbramsku nabídne opravdu velmi pestrý program. Milovníci … NEPŘEHLÉDNĚTE Středočeští hygienici provedli v dětských táborech 95 kontrol, zjistili 23 závad Středočeští hygienici provedli v dětských táborech 95 kontrol, zjistili 23 závad Středočeští hygienici od začátku letních prázdnin provedli na dětských táborech 95 … AKTUÁLNĚ Letecká záchranka v permanenci: Od slapské nehody přes zranění ve Hvožďanech až po ranní střet u Milína Letecká záchranka v permanenci: Od slapské nehody přes zranění ve Hvožďanech až po ranní střet u Milína Posádka záchranářského vrtulníku LZS Kryštof 1 zažívá v posledních hodinách mimořádně … AKTUALIZOVÁNO Cyklisté na Příbramsku pod lupou II: Když jde o život, pravidla musí ctít hlavně řidiči Cyklisté na Příbramsku pod lupou II: Když jde o život, pravidla musí ctít hlavně řidiči Letní sezóna na silnicích Příbramska přináší tradiční napětí mezi řidiči a cyklisty. … DOPRAVA
Trendy v bydlení pro rok 2026: Domov má být útulný, osobitý a praktický Trendy v bydlení pro rok 2026: Domov má být útulný, osobitý a praktický Trendy v interiérovém designu se letos posouvají směrem k větší útulnosti a … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz