22. 8. svátek má Bohuslav

Co se bude dít tento víkend?

31. května 2019   (18:56)
Co se bude dít tento víkend?

Počasí by mělo být příjemné, s teplotami nad 20 stupňů Celsia.


Opět po týdnu jsme tu s přehledem toho nejzajímavějšího, co se bude tento víkend konat v Příbrami a okolí. Začít můžeme třeba hned nejdůležitějším fotbalovým zápasem této sezóny. V neděli od 18.30 se na domácím stadionu utká 1. FK Příbram s týmem Zbrojovky Brno. První zápas skončil remízou, druhý tak rozhodne o tom, kdo bude hrát příští rok nejvyšší fotbalovou soutěž a kdo sestoupí.

Ale nyní popořadě. Sobotní dopoledne doporučujeme strávit na Hořejší Oboře. Opět po dvou týdnech se tam budou konat farmářské trhy, které nabídnou mnoho regionálních produktů. S plnými břichy a nákupními taškami poté můžete vyrazit do skateparku. Od 11 hodin zde začíná Český skateboardový pohár. Závody potrvají prakticky až do večera. A protože v sobotu bude den dětí, Sportovní zařízení města Příbram připravily akci, kdy děti mohou využívat prakticky všechny služby jen za 10 Kč. Za tuto částku si mohou jít zaplavat, zabruslit, nebo si zahrát v novém adventure golfu, který se bude tento den otevírat. Provoz zahájí i venkovní bazén a půjčovna sportovního vybavení v areálu Nového rybníka.

Sobotní odpoledne můžete zajít i do kina. Od 16 hodin se bude promítat film Aladin. V divadle se bude hrát Divadlo o páté, což je představení literárně-dramatického oboru ZUŠ Příbram. A začátek je opravdu v 17 hodin.

V neděli se pak můžete těšit na Aladina ve 3D od 16 hodin a již zmiňovaný fotbalový zápas.

Užijte si krásný víkend.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: pixabay

autor: redDalší články

Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59) Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Na místo míří zástupce Povodí Vltavy 20. srpna 2019   (13:58) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz