19. 1. svátek má Doubravka
Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme

23. srpna 2019   (13:38)
Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme

Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasí


Je tu předposlední prázdninový víkend a s ním i náš tradiční přehled toho, co se chystá v Příbrami a nejbližším okolí. Fanoušci fotbalu se již určitě těší na sobotní 17. hodinu, kdy má výkop zápas domácí Příbrami proti týmu z Jablonce. To, že se bude jednat o náročný zápas, dokládá například to, že Jablonec prohrál zatím jen jednou a v tabulce je prozatím druhý.
 
Svatá Hora na sobotu pořádá prohlídky zrestaurované hodinové věže. Ty jsou doplněny i výkladem a je na ně třeba předchozí registrace.
 
Na fotbalovém hřišti v Obořišti se koná od 13 hodin sraz auto a moto veteránů. Kromě nich bude připraven i doprovodný program.
 
V Rožmitále pod Třemšínem pak v sobotu oslaví jubileum hasičské jednotky a také výročí 120 let železniční tratě mezi Rožmitálem a Březnicí. Těšit se můžete na historické železniční stroje nebo ukázku hasičské techniky.
 
Pokud toho večer nebudete mít dost, máme ještě jeden tip na Nový rybník v Příbrami. Od 18 do 21 hodin tu bude večer s pivovarem a odpovídajícím občerstvením.
 
Po celý víkend pak můžete i do skanzenu Vysoký Chlumec, kde budou prohlídkové trasy doplněny o tvůrčí dílny pro děti, díky kterým si přiblíží regionální lidové umění.
 
V neděli pak doporučujeme odpočinout v kině. Od 16 hodin na pohádce Hodinářův učeň a od 19 se můžete zasmát u komedie Ženy v běhu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: pixabay

autor: redDalší články

Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Děti z milínské základní školy se učí i ve skleníku. Pěstují strelicie, ale i muškáty do oken Součástí skleníku je i moderní přírodovědná učebna s mikroskopy a binokulárními lupami 19. ledna 2020   (15:50) Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům Příbramské divadlo přinese lepší požitek nedoslýchavým divákům V rámci rekonstrukce hlediště dojde k instalaci speciální zvukové smyčky pro nedoslýchavé 19. ledna 2020   (12:26) Blíží se konec platnosti dálničních známek Blíží se konec platnosti dálničních známek Platnost loňských dálničních známek k poslednímu lednovému dni končí. Od roku 2021 budou už jen elektronické 19. ledna 2020   (09:23) Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Po čtyřech letech se otevře Junior klub, bude bezbariérový Spravovat ho budou Sportovní zařízení města ve spolupráci s Městským kulturním centrem. 19. ledna 2020   (06:56) Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Letní sídlo T. G. Masaryka čeká rekonstrukce Renovace hlubošského zámku, který byl v roce 1958 prohlášen za kulturní památku, se prodraží o 50 milionů korun 18. ledna 2020   (19:31) Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Zbyněk Prousek poradí, jak se bránit obchodním praktikám „šmejdů“ Každodenně se setkáváme s případy, kdy jsou povětšinou naši senioři zlákáni, oklamáni a okradeni takzvanými „šmejdy“. V Příbrami bude o této problematice přednášet Zbyněk Prousek. 18. ledna 2020   (17:16) Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Městští strážníci zadrželi pachatele, který se vloupal do knihovny Díky rychlému zásahu městských strážníků nestačil nic odcizit. 18. ledna 2020   (14:23) Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů Dotkněte se, nakoukněte, zatočte s kličkou. Do příbramské galerie dorazila výstava Divadla bratří Formanů V jedinečný svět fantazie a hry se Galerie Františka Drtikola promění v neděli 19. ledna při slavnostní vernisáži 18. ledna 2020   (13:10) Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Chřipka útočí ze všech stran, již má první oběť. Jak se nenakazit? Hygienici zaznamenali raketový vzestup chřipky 18. ledna 2020   (10:09) Jan Konvalinka: Rekonstrukce příbramského akvaparku se může oddálit o roky Jan Konvalinka: Rekonstrukce příbramského akvaparku se může oddálit o roky Proti rekonstrukci s předpokládanými náklady 440 milionů korun se v minulých dnech postavila ODS i Piráti 18. ledna 2020   (08:09)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz