Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme

23. srpna 2019   (13:38)
Co s blížícím se víkendem? Rádi vám poradíme

Pokud si nevyberete žádnou z akcí, můžete si alespoň užít příjemně letního počasíJe tu předposlední prázdninový víkend a s ním i náš tradiční přehled toho, co se chystá v Příbrami a nejbližším okolí. Fanoušci fotbalu se již určitě těší na sobotní 17. hodinu, kdy má výkop zápas domácí Příbrami proti týmu z Jablonce. To, že se bude jednat o náročný zápas, dokládá například to, že Jablonec prohrál zatím jen jednou a v tabulce je prozatím druhý.
 
Svatá Hora na sobotu pořádá prohlídky zrestaurované hodinové věže. Ty jsou doplněny i výkladem a je na ně třeba předchozí registrace.
 
Na fotbalovém hřišti v Obořišti se koná od 13 hodin sraz auto a moto veteránů. Kromě nich bude připraven i doprovodný program.
 
V Rožmitále pod Třemšínem pak v sobotu oslaví jubileum hasičské jednotky a také výročí 120 let železniční tratě mezi Rožmitálem a Březnicí. Těšit se můžete na historické železniční stroje nebo ukázku hasičské techniky.
 
Pokud toho večer nebudete mít dost, máme ještě jeden tip na Nový rybník v Příbrami. Od 18 do 21 hodin tu bude večer s pivovarem a odpovídajícím občerstvením.
 
Po celý víkend pak můžete i do skanzenu Vysoký Chlumec, kde budou prohlídkové trasy doplněny o tvůrčí dílny pro děti, díky kterým si přiblíží regionální lidové umění.
 
V neděli pak doporučujeme odpočinout v kině. Od 16 hodin na pohádce Hodinářův učeň a od 19 se můžete zasmát u komedie Ženy v běhu.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text: red
foto: pixabay

autor: red

Další články

Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Současný přístup vedení státu je z mého pohledu zásadním selháním, říká starosta Dobříše Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Policisté pátrají po svědcích havárie osobního vozidla u Chraštic Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Po návratu z dobříšského tábora zjistili u vedoucího nákazu covidem, osmdesát lidí míří do karantény Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Při rozhovorech jsem viděla desítky plačících odsouzených, říká vězeňská kaplanka Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Slovinsko opět zařadilo Česko mezi středně rizikové, Češi musí do karantény Od 6. srpna 2020 byla Česká republika opět zařazena na takzvaný žlutý seznam s povinností pro cestující podrobit se 14 denní karanténě po vstupu do Slovinska. 7. srpna 2020   (08:32) Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Město není závodní dráha. To, co zde někteří řidiči-piloti předvádí, jde za hranu, říká starosta Příbrami Městská policie začala v Příbrami využívat nové zařízení k měření rychlosti vozidel. Známe jejich stanoviště. 7. srpna 2020   (06:00) Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Poprvé v historii přivítá hvožďanský špejchar návštěvníky. Rekonstrukce stála už 10 milionů korun Obnova hlavní části hvožďanského špejcharu, který patří ke gotické tvrzi, se chýlí ke konci. V sobotu 5. září památka poprvé ve své historii přivítá veřejnost. Součástí slavnostního otevření je program pro děti i dospělé. 6. srpna 2020   (17:00) Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Strakonická silnice byla uzavřena. Po střetu tří aut začalo jedno hořet Čtvrteční odpoledne přineslo opět komplikace na silnici I/4 u odbočky na Orlickou přehradu. 6. srpna 2020   (13:48) Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Dohodáři dostanou kompenzační bonus za dopady šíření koronaviru Pracovníci na dohodu mohou žádat o 350 korun na den za období od 12. března do 8. června 6. srpna 2020   (12:16)
Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Slepička ukončil kariéru. Chce trénovat a hrát v nižších soutěžích Příbramský odchovanec již nebude působit jako hráč ligového mužstva. 6. srpna 2020   (11:08)
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz