Cliff divingové závody High Jump se blíží. Hlásí světové hvězdy skoků do vody a hudební program
3. srpna 2022 (08:06)
foto: High Jump / PR
Celkem se mohou fanoušci těšit na skokanskou show v podání více než 50 skokanů a skokanek.
Již tento pátek se v lomu v Hřiměždicích uskuteční třiadvacátý ročník extrémních závodů ve skocích do vody. Skokani a skokanky, který se letos přihlásilo více než 70, se budou vrhat do vody z výšky až dvacet metrů. Mezi akreditovanými skokany jsou například závodníci z Německa, Spojených států amerických, Nizozemska, Francie a dalších zemí světa. Na programu je také hudební doprovodný program v rámci kterého vystoupí PSH, United Flavour Soundsystem, 58G, Fast Food Orchestra a další.
Dechberoucí skoky, unikátní atmosféra přírodní pool party, hudební koncerty a bohatý doprovodný program. Tak by se dala letní akce v Hřiměždicích ve stručnosti charakterizovat. Mezi skokanskými hvězdami, které do lomu letos dorazí, je například světový rekordman ve skoku do vody Laso Schaller ze Švýcarska, známý svým skokem z výšky více než 59 metrů. Celkem se mohou fanoušci těšit na skokanskou show v podání více než 50 skokanů a skokanek. Favoritkou bude například havajská skokanka Genevieve Bradley, která je součástí světové skokanské série Red Bull Cliffdiving. A právě Havaj je tématem letošního HighJumpu. Organizátoři tak chtějí vzdát hold kolébce extrémního sportu cliffdiving.
Na několika podiích zahrají djs i známé kapely. Hlavní Desperados Stage představí legendární hip hopovou skupinu PSH, svoji porci reggae a ska představí Fast Food Orchestra, fresh sound současného rapu zahrají 58G a United Flavour Sound System představí fúzi mezi rnb, world music a hip hopem. Prostě pořádná porce zábavy s vychlazeným pivem vyostřeným tequilou Desperados.
Na další hudební stage, pod taktovkou Prima Cool, zahrají přední tuzemští djové se zahraničním hostem. Tím je dj a producent Markee Ledge, který je jedním za zakladatelů a producentů legendárních Kosheen. Dále se představí například dj Akvamen, Lillou, Madelaine, Schwing, Chocky nebo Petr K.
K dispozici bude také dostatek občerstvení, stanové městečko i sanitární zařízení. Návštěvníci kromě cliff divingu budou mít možnost vidět exhibice skateboardingu, freestyle bmx, flyboardingu a dalších extrémních sportu.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / Martin Zvoníček
autor: Martin Zvoníček
Související
•Havajský High Jump se uskuteční již po třiadvacáté. Slibuje extrémní skoky a hudební program
•Další ročník Brdonoše mají borci za sebou, déšť zkrátil cyklistickou trať
•S Rytíři do Příbrami míří i Jaromír Jágr
Další články
Bez nich bychom nepřežili
V sobotu 18. července 2026 od 10 do 16 hodin nahlédnete v Ochranné stanici fauny v …
PŘÍRODA
Čekalíkovský rybník ožije hudbou. V centru Příbrami se chystá letní relax pod širým nebem
Příjemná hudba, letní drinky, posezení u vody a pohodová atmosféra. To vše nabídne …
KULTURA
Pohonné hmoty v Příbrami: Cenové stropy končí v neděli, ceny už nyní letí nahoru
Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,50 Kč do 41,50 Kč …
DOPRAVA
Tipy na víkend: Pouť, oslavy založení města a Den řemesel
Předposlední červencový víkend nabídne opravdu bohatý kulturní program. V Příbrami si …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Betonová socha u Barrandovského mostu se dnes rozpadla. Posudky varovaly už roky
Betonová plastika Rovnováha, známá spíš pod přezdívkou Červ dobyvatel, se dnes …
BLESKOVÁ ZPRÁVA
Ceny mléka i másla padají dolů. Mléčný trh míří do krize
Zaregistrovali jste jak šly dolů ceny mléka a mléčných výrobků? Evropský trh s mlékem …
AKTUÁLNĚ
Policie hledá svědky nebezpečné jízdy. Máte záběry černého Audi?
Příbramští dopravní policisté žádají veřejnost o pomoc při vyšetřování dopravní …
AKTUALIZOVÁNO
Skalecká pouť klepe na dveře: Třídenní maraton zábavy, hudby a tradic
Mníšek pod Brdy se opět zahalí do sváteční atmosféry. Od pátku 17. do neděle 19. …
Lom Alkazar: Od těžby vápence k oblíbenému výletnímu místu s tajemnou minulostí
Bývalý vápencový lom Alkazar mezi Berounem a Srbskem patří k nejzajímavějším místům v …
TIP NA VÝLET
Příbram v tropech: Kašna jako pódium, mladá žena jako hlavní hvězda. Nuda pláž? Zatím ne, ale poptávka roste
Léto v Příbrami letos ukazuje, že má fantazii i odvahu.
Teploty, které se šplhají k …
BLESKOVÁ ZPRÁVA




