19. 9. svátek má Zita

Chystáte se o prázdninách do kempu?

3. června 2019   (13:16)
Chystáte se o prázdninách do kempu?

Řada kempů je již nyní zarezervována, a to především v nejžádanějších termínech na začátku července a na přelomu července a srpna


Místní kempy si pro letošní sezonu připravily řadu novinek. Kromě provozních investic do oprav vložily peníze například také do lepšího trávení volného času.

Rekreační středisko Stará Živohošť na 
Příbramsku si letos pro své návštěvníky připravilo velkou novinku v podobě únikové hry. "Je to novinka, která standardně v kempech nebývá. Nechci prozrazovat detaily, ale obecně bude tématem pirátská loď," řekl jednatel Jan Voštinka. Středisko investovalo například i do nového volejbalového kurtu či dalších provozních věcí.

Kempy Trhovky a Bor jsou plně připraveny na své návštěvníky. "Na letní sezonu zatím volná místa jsou, čekáme návštěvnost, jako v uplynulých letech," sdělila recepční kempu Denisa Válová.

"Momentálně náš kemp využívají především školy, ale také stálá klientela. Na letošní prázdniny je obsazeno asi 75% kapacity," říká Jana Valentová z kempu Popelíky.

Na nové hřiště se podle  Jany Řezníkové mohou těšit děti na Podskalí. Chatky jsou již na červenec obsazené, na srpen je ještě pár volných termínů. Stanová místa jsou volná zatím po celé prázdniny.

Plně obsazeno je v Bukovanech. Tento kemp je svou kapacitou menší a každoročně přivítá stálé návštěvníky. "Máme tady 15 chatek, které jsou rezervovány daleko před zahájením sezony," informovala Renáta Králscheinerová.

Ve Věšíně je k dispozici 175 lůžek, která jsou obsazena dle provozovatele Jaroslava Oppa pouze z části. "Situace se každým dnem mění, pro aktuální volná místa je vhodné včas zarezervovat." 

Na Rovišti je podle provozovatele Petra Soukupa stále možnost rezervace v chatkách i bungalovech. "Obsazenost je momentálně 70%. Nabízíme ale i místa pro stany a karavany, zde je zatím volno."

 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Krajský soud odsoudil březnického vraha na 17 let Krajský soud odsoudil březnického vraha na 17 let Případ vraždy čtyřiašedesátiletého muže otřásl Březnicí koncem dubna tohoto roku. Krajský soud dnes poslal Lukáše B. do vězení. 18. září 2019   (19:23) Pouťové atrakce nepustí téměř celý příští týden automobily na náměstí T. G. M. Pouťové atrakce nepustí téměř celý příští týden automobily na náměstí T. G. M. Letos poprvé po rekonstrukci náměstí T. G. Masaryka proběhne Václavská pouť přímo v centru města 18. září 2019   (17:43) Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Cvičení záchranných složek: Na Příbramsku havaroval autobus s vězni, dva utekli Byl vyhlášen i traumaplán 18. září 2019   (14:18) Pražská ulice bezpečnější Pražská ulice bezpečnější Na základě podnětů od občanů se vedení města zabývalo situací, která nastává každý víkend na pěší zóně Pražské ulice. Lidé jdoucí touto nákupní třídou jsou nuceni proplétat se mezi zaparkovanými vozidly. 18. září 2019   (11:44) Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Konec potemnělým chodníkům v Příbrami? Na Flusárně si lidé po setmění svítí na cestu mobily. Město zde v horizontu několika měsíců instaluje LED lampy 18. září 2019   (11:26) Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Bude Příbram v oblasti sportu průkopnickým městem? Velkého ocenění se dostalo městu od sportovních odborníků, kteří se věnují koncepci sportu na celostátní úrovni 18. září 2019   (09:58) Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Ženou regionu se stala zakladatelka spolku Radost Příbramáčkům Jana Puklová Havelková. To je letošní Žena regionu pro Středočeský kraj 18. září 2019   (07:33) V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit V Alce mají srdce na pravém místě. Přijďte se přesvědčit Handicapovaní klienti a jejich rodiny mají v Alce vždy dveře otevřené. Dnes budete moci vstoupit i vy 18. září 2019   (06:13) Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Vodním záchranářům na Slapech letos mírně přibylo zásahů Nejzávažnější případ sezóny byla resuscitace jednačtyřicetiletého muže, který trpěl Romano-Wandrovým syndromem. Byl podán jeden výboj pomocí AED. Při součinnosti s ZZS byl pacient přiveden do plného vědomí. 17. září 2019   (20:20) Hořící vůz skončil v příkopu Hořící vůz skončil v příkopu Řidič vyvázl bez zranění 17. září 2019   (17:32)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz