20. 7. svátek má Ilja

Chystáte se o prázdninách do kempu?

3. června 2019   (13:16)
Chystáte se o prázdninách do kempu?

Řada kempů je již nyní zarezervována, a to především v nejžádanějších termínech na začátku července a na přelomu července a srpna


Místní kempy si pro letošní sezonu připravily řadu novinek. Kromě provozních investic do oprav vložily peníze například také do lepšího trávení volného času.

Rekreační středisko Stará Živohošť na 
Příbramsku si letos pro své návštěvníky připravilo velkou novinku v podobě únikové hry. "Je to novinka, která standardně v kempech nebývá. Nechci prozrazovat detaily, ale obecně bude tématem pirátská loď," řekl jednatel Jan Voštinka. Středisko investovalo například i do nového volejbalového kurtu či dalších provozních věcí.

Kempy Trhovky a Bor jsou plně připraveny na své návštěvníky. "Na letní sezonu zatím volná místa jsou, čekáme návštěvnost, jako v uplynulých letech," sdělila recepční kempu Denisa Válová.

"Momentálně náš kemp využívají především školy, ale také stálá klientela. Na letošní prázdniny je obsazeno asi 75% kapacity," říká Jana Valentová z kempu Popelíky.

Na nové hřiště se podle  Jany Řezníkové mohou těšit děti na Podskalí. Chatky jsou již na červenec obsazené, na srpen je ještě pár volných termínů. Stanová místa jsou volná zatím po celé prázdniny.

Plně obsazeno je v Bukovanech. Tento kemp je svou kapacitou menší a každoročně přivítá stálé návštěvníky. "Máme tady 15 chatek, které jsou rezervovány daleko před zahájením sezony," informovala Renáta Králscheinerová.

Ve Věšíně je k dispozici 175 lůžek, která jsou obsazena dle provozovatele Jaroslava Oppa pouze z části. "Situace se každým dnem mění, pro aktuální volná místa je vhodné včas zarezervovat." 

Na Rovišti je podle provozovatele Petra Soukupa stále možnost rezervace v chatkách i bungalovech. "Obsazenost je momentálně 70%. Nabízíme ale i místa pro stany a karavany, zde je zatím volno."

 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Opět přicházíme s pravidelným přehledem víkendových akcí. 19. července 2019   (21:16) Ve městě přibude pět kamerových bodů Ve městě přibude pět kamerových bodů Městská policie Příbram ve spolupráci s Policií ČR vytipovala sedm lokalit, kde by bylo dobré umístit nové kamerové body. Pět určených míst bude kamerami osazeno do konce letošního roku. 19. července 2019   (17:16) Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří "Kluci pracují ve dne v noci, někdy ani nespí, jen aby měli čtenáři aktuální informace,“ říká Miloslava Ritschlová, redaktorka pribram.cz 19. července 2019   (14:27) Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Nadýchal přes dvě promile 19. července 2019   (11:11) Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Vyjela ze silnice, zdemolovala auto a skončila v nemocnici Dopravní nehoda omezuje provoz v Rožmitále pod Třemšínem 19. července 2019   (09:26) Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Vrtulník v noci spěchal k těžce zraněnému mladíkovi, který byl po bodnutí do břicha ve vážném stavu! Došlo k vážnému poranění nezletilé osoby 19. července 2019   (08:50) AKTUALIZOVÁNO Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice oslavila první rok, hostina se však bohužel nekonala Komunitní lednice nefunguje tak, jak bychom si představovali, většinou je prázdná,“ říká Bc. Petra Zemanová, vedoucí týmu služeb sociální péče a sociální pracovnice společnosti Alka 19. července 2019   (06:23) Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Požár výrobní haly společnosti Ravak prověřil vodovodní síť Při hasení požáru došlo k výpadku dodávky vody pro obec Lhota u Příbramě a hasiči nakonec museli hledat přírodní zdroje hasební vody 18. července 2019   (20:16) Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Od začátku července byly v Příbrami odchyceny dvě fenky. Na své majitele čekají v psím útulku v Lazci Pokud si fenky do 21 dnů od nalezení jejich majitelé nevyzvednou, budou nabídnuty k adopci 18. července 2019   (17:12) Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Iktové centrum příbramské nemocnice získalo mezinárodní ocenění Centrum se zabývá léčbou cévní mozkové příhody neboli mrtvice. 18. července 2019   (14:41)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz