13. 8. svátek má Alena

Chystáte se o prázdninách do kempu?

3. června 2019   (13:16)
Chystáte se o prázdninách do kempu?

Řada kempů je již nyní zarezervována, a to především v nejžádanějších termínech na začátku července a na přelomu července a srpnaMístní kempy si pro letošní sezonu připravily řadu novinek. Kromě provozních investic do oprav vložily peníze například také do lepšího trávení volného času.

Rekreační středisko Stará Živohošť na 
Příbramsku si letos pro své návštěvníky připravilo velkou novinku v podobě únikové hry. "Je to novinka, která standardně v kempech nebývá. Nechci prozrazovat detaily, ale obecně bude tématem pirátská loď," řekl jednatel Jan Voštinka. Středisko investovalo například i do nového volejbalového kurtu či dalších provozních věcí.

Kempy Trhovky a Bor jsou plně připraveny na své návštěvníky. "Na letní sezonu zatím volná místa jsou, čekáme návštěvnost, jako v uplynulých letech," sdělila recepční kempu Denisa Válová.

"Momentálně náš kemp využívají především školy, ale také stálá klientela. Na letošní prázdniny je obsazeno asi 75% kapacity," říká Jana Valentová z kempu Popelíky.

Na nové hřiště se podle  Jany Řezníkové mohou těšit děti na Podskalí. Chatky jsou již na červenec obsazené, na srpen je ještě pár volných termínů. Stanová místa jsou volná zatím po celé prázdniny.

Plně obsazeno je v Bukovanech. Tento kemp je svou kapacitou menší a každoročně přivítá stálé návštěvníky. "Máme tady 15 chatek, které jsou rezervovány daleko před zahájením sezony," informovala Renáta Králscheinerová.

Ve Věšíně je k dispozici 175 lůžek, která jsou obsazena dle provozovatele Jaroslava Oppa pouze z části. "Situace se každým dnem mění, pro aktuální volná místa je vhodné včas zarezervovat." 

Na Rovišti je podle provozovatele Petra Soukupa stále možnost rezervace v chatkách i bungalovech. "Obsazenost je momentálně 70%. Nabízíme ale i místa pro stany a karavany, zde je zatím volno."

 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: top

Další články

V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí V mrazáku prošlé pečivo a párky, znečištěné a zaprášené podlahy. Hygienici zasahovali v kempu na Podskalí Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Řecko nebude požadovat testy na covid od českých občanů, oznámil Babiš Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky Sloupky v Pražské ulici nereagovaly na sirénu záchranky V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí V příštím týdnu má do Řecka letět asi 4800 Čechů, děti do deseti let na testy nemusí Nepřehlédněte V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové V pátek dorazí silné bouřky s přívalovým deštěm a kroupami, varují meteorologové Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Každá třetí domácnost přišla o část příjmu, uvedl průzkum Pandemie koronaviru a s ní spojená vládní omezení zasáhla celou tuzemskou ekonomiku. 13. srpna 2020   (11:11) Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Zavedené hračkářství v Příbrami hledá nového provozovatele. Z časových důvodů nemohu pokračovat, říká majitelka obchodu Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Má malé děti a vlastní podnikání. Přesto věnuje svůj čas onkologicky nemocným pacientům Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku
Známe všechna místa stanovišť policejních hlídek pátečního Speed marathonu Známe všechna místa stanovišť policejních hlídek pátečního Speed marathonu Do bezpečnostní akce nazvané Speed marathon se policejní hlídky zapojují každoročně, loni při ní v rámci celé republiky zkontrolovaly na 7500 aut a zjistily na 3200 přestupků. 12. srpna 2020   (18:05)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz