13. 5. svátek má Servác




Chlapec se na bazénu pořezal o rozbitou dlaždici

2. července 2015   (06:30)
Další 2 fotografie v galeriiChlapec se na bazénu pořezal o rozbitou dlaždici
foto: pribram.cz

K nehodě došlo v sobotu ve věži toboganu.



Čtrnáctiletý chlapec si v sobotu poranil koleno ve věži toboganu příbramského Aquaparku. Spadl na rozbitou dlaždici, která mu způsobila tržnou ránu, se kterou byl ošetřen v příbramské nemocnici. Na případ upozornil zastupitel Petr Kareš (Šance pro Příbram), který na městských zastupitelstvech často kritizuje špatný technický stav bazénu a jeho vnitřních prostor.

„Je naprosto jasné, že zásadní úlohu zde hrála odštípnutá dlaždice a její ostrá hrana lomu. Přesně na tento stav jsem upozorňoval. Další odlomená dlaždice se nacházela (nevím jestli ještě nachází) na schůdku do dětského bazénu,“ uvedl Kareš.

Podle ředitele SZM Jiřího Holobrady byla poškozená dlaždice vyměněna během noční služby. Pracovníci bazénu nyní ve zvětšené míře opravují i další nedostatky na toboganu a v okolí bazénu.

„Úrazy se stávají i při plavecké výuce dětí, je zde mokré a vlhké prostředí. Vše vždy řešíme se školou a s rodiči, nikdo s tím nechodí na radnici. Podlaha v bazénu a okolí je z protiskluzných dlaždic, některá místa jsou olepena protiskluznou páskou, celá věž toboganu byla v roce 2013 na náklady města ošetřena protiskluzným nanonástřikem,“ vyjádřil se k celému incidentu Holobrady, který dodal, že s otcem zraněného chlapce je v kontaktu a společně s pojišťovnou řeší odškodné.

Fotogalerie

Chlapec se na bazénu pořezal o rozbitou dlaždici (1) Chlapec se na bazénu pořezal o rozbitou dlaždici (2)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ








Další články

Dubánci vyrážejí mezi lidi. V Dobříši otevřou novou rodinnou stezku Dubánci vyrážejí mezi lidi. V Dobříši otevřou novou rodinnou stezku Malé postavičky z přírodnin, které si získaly srdce dětí i dospělých, přicházejí s … DOBŘÍŠ Střet u Vranovic: Tesla srazila divočáka, silnice na Rožmitál byla průjezdná jedním pruhem Střet u Vranovic: Tesla srazila divočáka, silnice na Rožmitál byla průjezdná jedním pruhem V úterý 12. května po 21. hodině večer došlo na silnici č. I/18 k nehodě. Na trase z … AKTUALIZOVÁNO Sto metrů příbramské historie. Na Březových Horách vzniká velkoplošná malba Sto metrů příbramské historie. Na Březových Horách vzniká velkoplošná malba V Kladenské ulici na Březových Horách začne už ve středu 13. května vznikat … NEPŘEHLÉDNĚTE Pičínská rybka 2026: kdo vytáhne vítězný kousek? Pičínská rybka 2026: kdo vytáhne vítězný kousek? ČRS MO Bohutín ve spolupráci s obcí Pičín, místním SDH a dalšími partnery pořádá 4. … NEPŘEHLÉDNĚTE Mezinárodní den sester si v příbramské nemocnici připomněli poděkováním zdravotním sestrám Mezinárodní den sester si v příbramské nemocnici připomněli poděkováním zdravotním sestrám Oblastní nemocnice Příbram si v úterý 12. května připomněla Mezinárodní den sester. … Hasiči likvidují požár v rodinném domě ve Věšíně Hasiči likvidují požár v rodinném domě ve Věšíně Několik jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů zasahuje v úterý 12. května u … AKTUALIZOVÁNO Taxikář zachránil ženě 300 tisíc. Málem je předala falešným policistům z Příbrami Taxikář zachránil ženě 300 tisíc. Málem je předala falešným policistům z Příbrami Jen díky duchapřítomnosti řidiče taxislužby nepřišla devětačtyřicetiletá žena o 300 … AKTUÁLNĚ Dobrovolní hasiči nebudou čekat. Kraj otevírá vlastní dotační program za více než 50 milionů Dobrovolní hasiči nebudou čekat. Kraj otevírá vlastní dotační program za více než 50 milionů Středočeský kraj v reakci na nejisté financování od státu přichází s vlastním řešením … NEPŘEHLÉDNĚTE Bitvy, vojenské tábory i technika. Dubno připomene květen 1945 Bitvy, vojenské tábory i technika. Dubno připomene květen 1945 Události závěru druhé světové války na Příbramsku připomene vzpomínková akce PÁR DNÍ K … HISTORIE
Auto u Chrástu vylétlo ze silnice a několikrát se převrátilo přes střechu Auto u Chrástu vylétlo ze silnice a několikrát se převrátilo přes střechu Hasiči, policisté i záchranáři zasahovali v pondělí odpoledne u vážně vyhlížející … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz