Českou mši vánoční "Hej, mistře" Jakuba Jana Ryby si můžete poslechnout v Rožmitále pod Třemšínem
21. prosince 2017 (11:58)
Až sníte kapra i salát a cukroví nebudete moci ani vidět, až budou všechny dárky rozbaleny a ve vaší rodině zavládne klid, nastane ta pravá chvíle, kdy můžete sváteční večer zakončit poslechem České mše vánoční "Hej, mistře" od Jakuba Jana Ryby. Na Štědrý den zavítejte ve 22:00 hodin do kostela Povýšení sv. Kříže ve Starém Rožmitále, kde bude provedena při mši svaté o vigilii slavnosti Narození Páně, která je každoročně obětována za Jakuba Jana Rybu a Jeho rodinu.
Nebo přijďte v 17:00 hodin do kostela sv. Jana Nepomuckého v Rožmitále na sv. Štěpána, kde Česká mše vánoční zazní společně s koledami.
Poslední možností je návštěva kostela sv. Maří Magdalény v Bohutíně na Nový rok ve 14:00 hodin, kde bude provedena při mši svaté o slavnosti Matky Boží Panny Marie.
Nebo přijďte v 17:00 hodin do kostela sv. Jana Nepomuckého v Rožmitále na sv. Štěpána, kde Česká mše vánoční zazní společně s koledami.
Poslední možností je návštěva kostela sv. Maří Magdalény v Bohutíně na Nový rok ve 14:00 hodin, kde bude provedena při mši svaté o slavnosti Matky Boží Panny Marie.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
Město Rožmitál pod Třemšínem
Město Rožmitál pod Třemšínem
autor: ZP
Další články
Umění v jídelně bývalého lágru: Vojna ožila divadelním festivalem
Do Památníku Vojna Lešetice zavítaly o minulém víkendu desítky návštěvníků na Festival …
Strážníci v Příbrami našli pohřešovaného chlapce s autismem
Ve středu ráno přijala Městská policie Příbram oznámení o pohřešovaném chlapci s …
ZOD Starosedlský Hrádek: moderní zemědělský areál v okrese Příbram představil farmu za účasti ministra
Zemědělsko obchodní družstvo Starosedlský Hrádek patří mezi nejvýznamnější podniky v …
VIDEO
Místostarosta Peterka: Podpora sportu musí růst spolu s dětmi i náklady klubů
Příbramský sport roste, podpora ne. Místostarosta Miroslav Peterka (ODS) chce na …
Příbramský Bobcats nezastavil ani tým ze Slovenska. A mají další titul
Junioři Příbram Bobcats završili svou dominantní sezonu ve 2. juniorské lize dalším …
Hurá akce pro chrty: Dobré skutky v MŠ Školní pokračují
V Mateřské školce Školní v Příbrami proběhla úspěšná sbírka starších dek pro týrané …
Gel místo skalpelu. Nová naděje pro bolavé klouby
Zapomeňte na titanové implantáty, bolestivé rekonvalescence a doživotní medikaci. …
Nová éra pod Svatou Horou: moderně – nadčasově vybavená základka pro dnešní děti
Základní škola pod Svatou Horou slavnostně představila nově zrekonstruované prostory, …
FOTOGALERIE
Bobcat uspořádal první „Kariérní den“ pro žáky z Dobříše
Společnost Doosan Bobcat v listopadu poprvé otevřela dveře svého dobříšského kampusu …





